XVI Ogólnopolska Konferencja Naukowa 2012 psychologia

konferencja

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Stowarzyszenie Psychologów Chrześcijańskich oddział Gdański

zaprasza do udziału​

w XVI Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej
TOŻSAMOŚĆ. Rozwój-Kryzys-Poszukiwanie

w dniach 17-18 marca 2012

miejsce: Centralne Muzeum Morskie w Gdańsku ul. Ołowianka 9-13​

Głównym zagadnieniem poruszanym podczas konferencji będzie próba odpowiedzi na pytania dotyczące kształtowania się tożsamości człowieka w rodzinie, we współczesnym świecie, z uwzględnieniem zmian społeczno-cywilizacyjnych i technologicznych, wpływu języka i kultury na tożsamość jednostki oraz przegląd zagadnień psychologicznych i psychoterapeutycznych związanych z problematyką poszukiwania i kryzysu tożsamości widzianą z różnych perspektyw.

Konferencja ma charakter interdyscyplinarny i jest okazją do spotkania się specjalistów z różnych dziedzin zajmujących się badaniem i praktycznym wykorzystaniem wiedzy z zakresu kształtowania się i rozwoju tożsamości. Przeznaczona jest dla osób, grup zawodowych na co dzień zajmujących się tą problematyką (m.in. nauczyciele, pedagodzy, psychologowie, psychoterapeuci, pracownicy socjalni, pracownicy służb medycznych, katecheci, osoby duchowne, pracownicy organizacji pozarządowych) oraz dla wszystkich zainteresowanych, pragnących poszerzyć swoją wiedzę i doświadczenie w ww. zakresie.

Konferencję poprowadzi: Piotr Kowalczuk - pedagog, nauczyciel akademicki, dziennikarz oświatowy i pracownik samorządowy (kierownik Referatu Komunikacji Społecznej w Urzędzie Miasta w Gdańsku)

Szczegóły oraz formularz zgłoszeniowy na stronie: www.spchgdansk.pl
 

Attachments

Do góry