Xperia sola - szukam futerału

Drzewko676

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2013
Posty
13
Punkty reakcji
0
Szukam pokrowca/etui/kabury/futerału dla telefonu Sony Xperia Sola, który zabezpieczy telefon przed upadkami. Na co zwracać uwagę przy kupnie owego telefonu na allegro i nie tylko?
 

zgredek29

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2014
Posty
3
Punkty reakcji
0
Trzeba uważać na to żeby Ci nie spadł :-D i żeby ni zalać. standardowo jak przy wszystkich smartfonach. xd Nie kupuj futerału na allegro chyba, że od zaufanego sprzedawcy lub jakiś, który mają już Twoi znajomi. Przynajmniej ja bym nie kupił. Nie wiadomo z jakiego tworzywa jest wykonany, jak bardzo jest solidny i jaka jest jakość wykończenia. Wszystko zależy od tego jaki chcesz futerał - z klapką, w typie 'skarpety' - osobiście nie polecam, obwoluta gumowa i plastikowy tył. Dużo jest rodzajów - kieruj się funkcjonalnością i oczywiście wyglądem :-D mogę polecić sklep z akcesoriami do telefonów w wa-wa ja tam zawsze kupuję. Ceny mają przyzwoite i jakość jest niezła. A co najważniejsze możesz 'zmacać' dokładnie każdą rzecz i nie sugerujesz się niewyraźnym zdjęciem w sieci. Jak jesteś z wa-wy to zajrzyj do milenium mobile, powinnaś znaleźć coś dla siebie, a jak nie to pewnie mogą coś domówić. Ale ja w ogóle nie jestem fanem zakupów w necie (wbrew panującej tendencji) i wszystko wolę najpierw dokładnie obczaić w realu.
 
S

szyszana

Guest
Hmmm... na bank widziałem coś takiego o tutaj - http://geekee.pl/Jeśli nie ma aktualnie w sklepie to wyślij zapytanie na maila, może będą mieli w najbliższym czasie, albo można zamówić specjalnie dla siebie. Ogólnie na niektóre modele trudno jest znaleźć w Polsce etui bo zwyczajnie są mało popularne i sklepom nie opłaca się zamawiać ich większe ilości.
 

ninablue

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2013
Posty
50
Punkty reakcji
0
Od dwóch miesięcy używam tylko szkło hartowane i tak zwane plecki i jest ok.
 
Do góry