xbox one czy PS4

Weronia

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2016
Posty
4
Punkty reakcji
0
Hej jestem laską, która gra w gry teraz głównie na xbox360 jednak przyszedł ten moment kiedy trzeba wymienić konsolę. Stąd pytanie czy zostać przy xboxie czy przenieść się na PS4 ?
 

mesajah

Bywalec
Dołączył
26 Wrzesień 2009
Posty
360
Punkty reakcji
66
Wiek
34
Miasto
lubelskie
Sprawdź na początek exy które są obecnie i które wyjdą na One i na PS4, zobacz które bardziej cię zainteresują i kup konsolę dla gier.
Miałem 3 x360 z czego 2 pierwsze padły w pół roku, a trzeci slim wytrzymał 4,5 roku, po czym się przesiadłem na ps3, na 360 zagrałem w raptem 2 gry w które nie zagrałbym na ps3, a na odwrót będzie ok. 10, podobnie jest z obecną generacją i dlatego też jak kolega wyżej wybrałem PS4.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Też raczej wybrałabym konsolę na podstawie gier, w które chcę zagrać. Na przykład taki The Last of Us 2 wychodzi tylko na ps4, więc właśnie tą konsolę kupię :D
 

Weronia

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2016
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ilusia napisał:
Też raczej wybrałabym konsolę na podstawie gier, w które chcę zagrać. Na przykład taki The Last of Us 2 wychodzi tylko na ps4, więc właśnie tą konsolę kupię :D
Właśnie to mnie przekonuje do ps4 ilość gier jest znacznie większa jak zaczęłam orientować się w temacie ;) Dzięki wielkie za pomoc wszystkim niekiedy trzeba usłyszeć zdanie innej osoby, żeby podjąć dobrą decyzję, a sprzedawcą w sklepach nie ufam w takich sprawach ;) Ja akurat na dłuższą metę nie miałam styczność z PS3 ani PS4 stąd moje wątpliwości ;)
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 423
Punkty reakcji
105
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Niestety PS4 do gier które tam wychodzą dodają ciekawe dodatki .
Dodają dodatkowe ubrania i bronię .
Przypadku Asasyna warto zagrać w tą serię na PS4 niż Xbox .
Dla tej serii PS4 jest bardzo hojne niż XBOX.
 

Critical Touch

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2017
Posty
5
Punkty reakcji
1
Moim zdaniem lepiej PS4 bo wiecej graczy z Europy ma wlasnie ta konsole, natomiast przykladowo w Ameryce bardziej popularny jest xbox
 

Oczeta

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2018
Posty
21
Punkty reakcji
0
zdecydowanie xbox! od kilku dni dzięki media expertowi jestem posiadaczem xboxa one x i śmiga jak wariat. Czekam tylko na fife19 i chyba przez miesiąc nie wyjde z domu ;d
 
Do góry