X Rekreacyjny Rajd Rowerowy

Stuq

Mr. Complicated
Dołączył
10 Lipiec 2007
Posty
1 491
Punkty reakcji
3
"Już 5 września 2009r. odbędzie się jubileuszowy X Rekreacyjny Rajd Rowerowy. W tym roku uczestnicy będą mieli możliwość wyboru jednej spośród 8 tras rowerowych, które poprowadzą na metę - Kemping 215. Punkty startowe zlokalizowane będą w następujących rejonach miasta Katowice : Kostuchna, Ligota, Janów, Pomnik Powstańców Śląskich, Os. Witosa, Os. Tysiąclecia, Józefowiec oraz Murcki. Na mecie Rajdu odbędzie się piknik rowerowy wzbogacony programem artystycznym. Wręczone zostaną nagrody dla najstarszego i najmłodszego uczestnika oraz dla najliczniejszej rodziny. Wśród wszystkich uczestników Rajdu rozlosowane zostaną także cenne nagrody rzeczowe."

Więcej na:
http://www.rajdrowerowy.katowice.pl/

Ja się już zapisałem, Was też do tego zachęcam. Nie dane było mi przejechać się w tamtym roku ale był brat i mu się podobało. Każdy na starcie dostał pamiątkową plakietkę ;).
 

Patryczak

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2007
Posty
89
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Świony (śląsk; Świętochłowice)
kurde! jakbym wiedzial to bysmy sie wybrali rodzinka... to chyba kolejny powod aby częściej zagladac na forumowisko. jak bedziesz mial info o jakis kolejnych rajdach to daj znac x] lub lepiej napisz tutaj...pzdr.
 
Do góry