Wzory Na Paznokcie

koozka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2011
Posty
331
Punkty reakcji
3
świetny efekt, ale chyba nie mam w swojej kolekcji tylu ładnych kolorów, czas uzupełnić zapasy ;)
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Jessica ma śliczne wiosenne kolory lakierów kolorowych.. piekne żółte, zielone.. boskie są. w tym się zakochałam
 

koozka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2011
Posty
331
Punkty reakcji
3
na majówkę taki soczysty kolor będzie super :)
a co do wzorów to co powiecie na to:
10155132_719886311395429_248373743_n.jpg
 

basiaO

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2014
Posty
65
Punkty reakcji
1
Ja bym poszła w klasykę i pomalowała paznokcie na jeden intensywny kolor, bez wzorków:)
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Fajne kolory, mocno nasycone, jakiej marki te lakiery? W sumie na lato takie odcienie są idealne.
 

KarolowaOla

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
217
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Jak jest lato to tylko kolory, ja ostatnio próbowałam ombre na swoich pazurkach łącząc żólty z zielonym. Wyglądały bajecznie :)
 

LadyJ89

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2014
Posty
65
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
UK
mam stempelki z firmy MoYou i sa super, duzy wybor i stempelki robi sie nbardzo szybko, jesli nie mam czasu sie bawic z malowaniem a chce wzorek to jest to wg mnie najlepsze rozwiazanie :)
 

kasiaamol

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
111
Punkty reakcji
0
Można też poszaleć takimi naklejkami, świetnie wyglądają w połączeniu z metalicznymi kolorami. Naklejki zamawiałam z Mistero Milano
 

Attachments

  • naklejki-na-paznokcie-srebrne-nr-1.jpg
    naklejki-na-paznokcie-srebrne-nr-1.jpg
    11,9 KB · Wyświetleń: 0

malaandzia

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2015
Posty
24
Punkty reakcji
0
to chyba nowosc w Mistero Milano te naklejki? bo takich nie widzialam.. musze sobie zamowic, zeby miec paznokcie wykonane jak od najlepszej kosmetyczki.
 

tienshan

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2016
Posty
80
Punkty reakcji
0
Ja za wzorami nie przepadam. Wole albo klasycznie, czyli jeden kolor, albo efekt holo na punkcie ktorego mam ostatnio bzika. Nie stosuje hybrydy, wiec ciezko znalezc normalny lakier z tymze efektem. Moja ostatnia najnowsza i jedna z lepszych nowosci jest lakier Holographic Nail Color z Golden Rose. Jest bardzo dobrze napigmentowany i ma fajna konsystencje, ktora nie zalewa skorek. Szkoda tylko, ze taki maly wybor w kolorach.
 
Do góry