wzmocnić włosy i paznokcie

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Na włosy i paznokcie jest super , do tej pory nie miałam nic bardziej skutecznego i to w sumie po niedługim czasie widziałam już efekty.
 

Ewelatom

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2016
Posty
60
Punkty reakcji
1
Ja pije tran, na paznokcie zwykle nakladam odzywke, a z wlosami nigdy nie mialam problemu :)
 

blaszanozeba

Zbanowany
Dołączył
3 Marzec 2016
Posty
89
Punkty reakcji
1
Warto robić napar z pokrzywy i skrzypu polnego i płukać nim włosy po każdym myciu. Oczywiście do tego zdrowa dieta, olej z wiesiołka (zielone opakowanie Gal) hamuje wypadanie włosów i wzmacnia cebulki włosowe. Kompleks witamin z grupy B także jest pomocny.
 
K

Konstancja321

Guest
Dokładnie, warto spróbować naturalnymi metodami wzmocnić skórę i paznokcie, a nie faszerować się lekami, które często nie są skuteczne... Ważna jest zdrowa dieta, bo to często brak odpowiednich witamin wpływa na kondycję włosów czy paznokci. Może tez mieć to podłoże hormonalne, dlatego warto się przebadać :)
 

feelthevibe

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2014
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
zgodzę się, że przyczyn może być wiele, natomiast czasami są tak skrajne sytuacje, że moim zdaniem napary, herbatki i olejki niestety nie są w stanie nic zdziałac. ja zaczęły mi lecieć na łeb na szyję włosy to w aptece dostałam od razu intensywną kurację dercos clinical 5 a nie jakieś ziołowe papki do wcierania. myślę, że takie bardziej domowe i naturalne metody są dobre do codziennego stosowania, żeby utrzymywać włosy w dobrej kondycji, ale dramatycznej utraty włosów to nie uratuje.
 

lissica

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2015
Posty
89
Punkty reakcji
4
Na dramatyczne wypadanie to trzeba zrobić badania, bo być może przyczyną są hormoy albo jakaś choroba, nie można tego tak zostawić, a czasai po prostu braku pewnych składników, na pewno super na włosy działa olej z wiesiołka, sama to na sobie przetestowałam, gdzieś wyczytałam że on pobudza wzrost włosów, tylko trzeba regularnie stosować
 
Do góry