wzmocnić włosy i paznokcie

M

malgorzatakonik

Guest
zaczęlo sie... włosy moje wołają o pomoc.. Wypadają garsciami, paznokcie mam polamane i miekkie.. muszę zacząć działać.. Powiedzcie mi co u was sie sprawdziło? Juz nie mam sily.
 
E

Elen

Guest
Uuu jak i paznokcie i wlosy, to kiepsko. U mnie sprawdzil sie Celebrin (witaminy), a u mojej znajomej krzem w plynie (doustnie). Jedno i drugie to kuracja najmniej 3 miesiace. Dobrze sobie zrobic badania krwi, hemoglobine sprawdzic, czy anemii nie ma. I wykluczyc np tarczyce.
 
J

jessi_ca

Guest
Łykaj Revalid i dorzuc jakas odzywke do paznokci- mi pomogla bielendowa odzywka cc magic nails. tez mialam mega miekkie paznokcie, musialam obcinac, bo jak tylko troche urosly to od razu sie lamaly, szybko zahaczały. A teraz po kuracji ta odzywka mam zdrowe i meeeega mocne paznokietki- od razu wygladaja piekniej :)
 
E

Elen

Guest
Ach... jeszcze pogryzaj w ciagu dnia slonecznik, albo pestki z dyni, albo migdaly.
 
E

Elen

Guest
Tak Viola. Ale trzeba patrzec na sklad witaminowy roznych srodkow, bo np wspomniany Celebrin zawiera dzienna dawke biotyny (ona jest w Biotebalu). A nie powinno sie przekroczyc normy dawkowania.
 
M

malgorzatakonik

Guest
chciałabym suplement z samym naturalnym składem, macie taki? Nie chce się truć i mieć jakis skutków ubocznych..
 

Agne

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2015
Posty
163
Punkty reakcji
4
Jeżeli włosy i paznokcie masz naprawdę w bardzo kiepskim stanie to radziłabym Ci udać się do dermatologa. Lekarz przepiszę Ci jakiś dobry specyfik, który bardziej pomoże. Ja stosuję szampon z odżywką 2w1 z Garniera. Także z tej firmy mam maskę do włosów. Raz w tygodniu nakładam na moje włosy naftę kosmetyczną. Gdy mi się przypomni to użyję maski z Biovax. I regularnie biorę Skrzypovitę. Moje włosy mimo farbowania są w bardzo dobrym stanie.
W zachowaniu zdrowych włosów i paznokci ważna jest odpowiednio zbilansowana dieta i dobra szczotka do włosów. Ja mam szczotkę z włosia naturalnego For Your Beauty Styl.
A jeżeli chodzi o paznokcie to obecnie używam odżywki do paznokci łamliwych z Avonu. Świetnie się sprawdza. Polecam też na odnowę paznokci wykonanie manicuru japońskiego.
 
A

acidic

Guest
Na paznokcie moge polecic odzywke cc magic nails z bielendy- jako jedyna porzadnie wzmocnila moje slabe łamliwe paznokcie. W koncu sa zdrowe, mega twarde, grube, lsniace!! Wczesniej byly w oplakanym stanie, co chwile sie lamaly, wiec musialam je scinac na krotko, bo inaczej nie bylam w stanie sobie z nimi poradzic.A teraz az kolezanki w pracy pytaja czego uzywalam, bo tak bardzo moje paznokietki odzyły :)
 
M

monikakow79

Guest
Tu potrzebny jest dobry dermatolog. Warto jednak połykać preparaty typu spirulina lub chlorella. Te algi są skarbnicą wszelkich witamin i mikroelementów. Łykam to wiem, że stan skóry, włosów i paznokci znacznie się poprawił. Są to produkty w pełni naturalne. Potrzeba tylko uważać, gdzie się je kupuje, aby naturalne pozostały. Polecam sklep internetowy Start Po Zdrowie. Maja szeroki wybór tego typu preparatów, a ich jakość i ceny są bardzo dobre.
 
J

Jula92

Guest
Ja słyszałam że olejek rycynowy pomaga na włosy i paznokcie, używała któraś z Was? Zastanawiam się też nad użyciem go do pielęgnacji rzęs, podobno sa po nim mocniejsze i ciemniejsze....
 
J

jessi_ca

Guest
Jula92 napisał:
Ja słyszałam że olejek rycynowy pomaga na włosy i paznokcie, używała któraś z Was? Zastanawiam się też nad użyciem go do pielęgnacji rzęs, podobno sa po nim mocniejsze i ciemniejsze....
Tak to prawda, co prawda nie probowalam ale podobno dziala dobrze na rzesy i brwi. A na wlosy- jest dobry dla tych przetluszcajacych sie.
osobiscie do swojej pielegnacji oprocz wspomnianej wczensiej odzywki magic cc nails bielendy, ktora sprawia cuda z paznokciami, dolozylam jeszzce olej lniany- klade go na wlosy, przy okazji wcieram troche w paznokcie :) zobaczymy jakie beda efekty. slyszalam tez ze picie oleju lnianego dobrze wplywa na wlosy :)
 
M

malgorzatakonik

Guest
Nie mam czasu na paćki z lnu, chyba po prostu najlepiej kupić jakiś suplement, ale z naturalnym składem i stosować systematycznie. Bo do wiosny całkiem wyłysieję.
 
K

Klaudia_misztal

Guest
Ja polecam olejki - rycynowy i arganowy, maja wiele zastosowań i u mnie sprawdziły się jako odżywki... Na włosy najlepiej nakładać na końcówki, tak żeby nie przetłuszczać od nasady.
 

Mangolia

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
281
Punkty reakcji
4
malgorzatakonik napisał:
chciałabym suplement z samym naturalnym składem, macie taki? Nie chce się truć i mieć jakis skutków ubocznych..
Biorę L'biotica włosy&paznokcie, który zawiera: biotynę (witamina H), kwas foliowy, witamina A, witaminy z grupy B: B1, B2, B5, B6, B12, witamina C, witamina D3, witamina E, jod, cynk, żelazo, miedź, mangan, selen, molibden, krzem - wyciąg ze skrzypu polnego, wyciąg z pokrzywy, algi morskie, ekstrakt z liści zielonej herbaty, metioninę i cystynę. Nie widzę żadnych działań niepożądanych. Po 3 miesiącach stosowania wzmocniły się włosy i przestały wypadać. Panokcie poprawiły się już wcześniej.
 

Fitorka

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2013
Posty
60
Punkty reakcji
1
Ja kupiłam olejek arganowy z Venity który dzięki wysokiej zawartości kwasów omega 3,6,9 oraz witaminy E nawilża, ujędrnia i regeneruje skórę. Wzmacnia i odżywia kruche i łamliwe paznokcie. Odżywia, nawilża i wzmacnia włosy nadając im miękkość i połysk. Jest idealny, a kosztuje rozsądnie.
 

KotPad

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2013
Posty
54
Punkty reakcji
0
Nad olejkiem to i ja się zastawiam, ale w sumie jest taki wybór że ciężko się zdecydować na cos konkretnego...
 
N

nianiaSweet

Guest
ja ostatnio kupiłam suplementy z wiesiołkiem an skórę włosy i paznokcie, dostałam pakowanie gratis więc starczy na dłuzej :)
 
D

Dorka123

Guest
Możesz dodatkowo kupić olej z wiesiołka w kapsułkach twist off, wyciskasz jedną, wcierasz w końcówki, albo w paznokcie i skórki. Świetnie działa.
 

honeey33

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2016
Posty
5
Punkty reakcji
0
jak wiesiolek to tylo oeparol, u mnie super się sprawdzil, biore od jakiegoś czasu kapsulki oeaprol Femina i bardzo polecam
 
Do góry