Wywoływanie zdjęć

fotoincanto

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Osoby z Kołobrzegu i okolic zapraszam do studia Foto Incanto - my każde zdjęcie przed wywołaniem poprawiamy w Photoshopie i konwertujemy je później do profilu kolorystycznego papieru.
Uwzględniamy także indywidualne uwagi i życzenia klienta dotyczące każdego zlecenia.
Ceny mamy nizsze niż większość punktów stacjonarnych ale oczywiście wyższe niż tam gdzie jest robione 600-1000 odbitek na godzinę w trybie automatycznym ;)
Zdjęcia można zamówić także przez internet na www.fotoincanto.pl
 

rybka-plum

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
204
Punkty reakcji
1
ze względu na niską cenę moim faworytem był swojego czasu empik. szybko i na temat, ale jakość zdjęć... no nie powalała. niemniej, jak zależy na tym żeby było tanio, to cudów nie można wymagać...
 
K

kamjan

Guest
Jeżeli śpieszę się z wywołaniem zdjęc skorzystam ze stacjonarnego punktu odbitek w mojej okolicy www.fotogle.pl/siec_punktow . Jak mam wywołać więszkość ilość fotek przeszukuję oferty e-odbitek, porównując cenniki chyba tanio wychodzi http://www.foto4u.pl i http://www.fotogle.pl oraz fotojoker.
 

echo.sz

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2012
Posty
175
Punkty reakcji
0
nie wiem, czy już to pisałem...Kilka lat temu byłem na lekcji fotografii. Po wszystkim, mój nauczyciel poprosił, bym go zawiózł do kolegi, który miał punkt fotograficzny. Poznałem tego człowieka a poniważ wcześniej słyszałem o nim sporo dobrego, oddałem mu jeden film do wywołania (czasy fotografii analogowej). Gdy następnego dnia odebrałem odbitki, to już potem dwa razy w tygodniu jeździłem przez cały Poznań właśnie do niego. Tanio miałem 100 metrów od domu. Nie jest prawdą, że jak coś tanie, to kiepskie, jednak czasami tak jest.
 
D

Dobrawa

Guest
U mnie to bywa roznie. Malo kiedy gdzies w marketach. Jak wieksza ilosc to faktycznie szukam najtaniej a jak niekoniecznie duzo to pobliski fotograf.
 

Eizzy

Zbanowany
Dołączył
3 Styczeń 2013
Posty
12
Punkty reakcji
0
Większe ilości zdjęć wywołuje online, bardzo często można upolować jakąś promocje i mieć odbitki za grosze.
 

tomeek1410

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2013
Posty
8
Punkty reakcji
0
Ja zawsze wywoływałem fotki w saloniku u znajomego mojego ojca, niestety cały interes podupadł a jakoś nie miałem zaufania do drugiego, mały wybór miałem bo małe miasteczko. Poszperałem na forach, poczytałem opinie troche od bardziej obeznanych w temacie kolegów i koleżanek i obecnie korzystam z fotobarwa(dot)pl - wywołuję tam zdjęcia, robię odbitki i nie mogę narzekać na jakoś.
 
K

Kser_zbanowany

Guest
Zapraszamy do Kserowni, zapewniamy drukowanie w bardzo wysokiej jakości i niskich cenach:) Książki, ulotki, obrazy, fotokalendarze, wszystko czego dusza zapragnie:)
kserownia(dot)pl
 

happybird

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2012
Posty
60
Punkty reakcji
3
Ja też najczęściej wywołuję przez internet. Jest to na pewno wygodniejsze, a też tańsze, bo u mnie u lokalnego fotografa te ceny są po prostu z kosmosu. Akurat ja najczęściej korzystam z tej strony oferującej zdjęcia przez internet: http://www.vertis.pl Obok empiku to chyba najbardziej znana firma w internecie, która się tym zajmuje. Raczej bym unikał eksperymentowania z mniej znanymi stronami, bo można się mocno przejechać na jakości tych zdjęć czy na papierze używanym do druku.
 

jolka100

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2014
Posty
26
Punkty reakcji
0
Najczęściej przez internet bo wychodzi najtaniej ;) Opłaca się szczególnie jeśli masz do wywołania jakieś większe ilości zdjęć bo wtedy właśnie cena jest najniższa. Ostatnio zamawiałam odbitki cyfrowe z wakacji na fotopakiety po 27gr za 100 zdjęć.
 

Kropkaa

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2014
Posty
9
Punkty reakcji
1
Miasto
Polska
Ja wywołuje w photoboxie :) Firma z Francji,ale realizacja jest szybka, jakość zdjęć dobra, a i maja też sporo rabatów itp...
 

Jeryt

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2015
Posty
9
Punkty reakcji
0
Też szukam jakiegoś miejsca w internecie gdzie można wywołać zdjęcia. Zależy mi nie tylko na cenie (choć oczywiście też), ale też na tym, żeby jakość była dobra. Zastanawiam się nad Inter-foto. Kiedyś polecał mi to miejsce też znajomy. Ktoś już wywoływał u nich zdjęcia? Ma jakieś opinie?
 
Do góry