wywoływanie zdjec przez internet

dub_dub

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
to zalezy tez od jakości zdjęcia. czasami zdarzaja się takie perełki na których nie chce ryzykowac i zlecam wywołanie własnie do studia fotograficznego. Jak mamy zdjęcia z imienim babci dla cioci Krysi to wtedy rozumiem, że ktoś może chcieć wydrukowac je czesto w niewiele tańszym fotolabie.
 

rybka-plum

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
204
Punkty reakcji
1
szczerze Wam powiem, że nie pamiętam kiedy ostatnio fotki wywoływałam... a szkoda, dawniej to się tryzmało masę zdjęć w albumach, a teraz co najwyżej na twardym dysku... gdzieś ten klimat przepadł, a szkoda.
 

stefan66

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2013
Posty
9
Punkty reakcji
0
Kilkukrotnie wywoływałem zdjęcia na empikfoto.pl i zawsze byłem zadowolony, zarówno z ceny jak i jakości wywołanych zdjęć. Dużo mają opcji przy składaniu zlecenia m.in. wybór rodzaju papieru, rodzaj kadrowania, czy ma być biała ramka dookoła zdjęcia czy też ma być "rozciągnięte" do granic papieru i kilka innych, których już w tej chwili nie pamiętam :) Oczywiście można zamówić foto książkę, zdjęcie na płótnie, na kubkach itp.
 

echo.sz

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2012
Posty
175
Punkty reakcji
0
znaczenie ma też to w jakim stopniu sami obrobilismy zdjęcie...jeśli sami poprawiliśmy balans bieli (kolorystykę), kontrast...to rzeczywiście na ogół wystarczy pierwszy z brzegu punkt. A warto pamiętać, że każde zdjęcie wymaga poprawek...nie koniecznie usuwania niedoskonałości skóry
 

rybka-plum

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
204
Punkty reakcji
1
w empiku kiedyś robiłam odbitki, bardzo szybko realizują zlecenia, jest tanio rzeczywiście, ale jeśli chodzi o jakość, to bez szału...
 

tenisman

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2013
Posty
6
Punkty reakcji
0
na zmianę fotojoker, empik i photobox. Miewają niskie ceny, z jakością różnie, ale szału nie ma.
 

jolka100

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2014
Posty
26
Punkty reakcji
0
Obecnie bardzo dużo firm fotograficznych oferuje wywoływanie zdjęć online. Szczególnie ma to sens kiedy chcemy wywołać jakieś większe ilości odbitek. U mnie najczęściej robi się to po wakacjach ;) Najczęściej zamawiam przez tą stronkę fotopakiety.pl Mają stosunkowo niskie ceny, fotki dobrej jakości i nie musisz nigdzie chodzić.
 

Jeryt

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2015
Posty
9
Punkty reakcji
0
Ja byłem bardzo zadowolony z inter-foto.com.pl którzy bardzo szybko wywołali zdjęcia. Wcześniej wywoływałem zdjęcia w jednej z drogierii, ale niestety raz zdarzyło się, że zaginęły i się zraziłem.
 

Kropeczka82

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2015
Posty
11
Punkty reakcji
0
ja zamawiałam przez internet na fotosam.pl. Jestem zadowolona z jakości, ale brałam na jakimś lepszym papierze
 

Karolina Koniecko

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2016
Posty
18
Punkty reakcji
0
ja kiedyś wywoływałam w foto4u.pl, mają dużo punktów odbioru i też ceny przystepne, odbitki dobrej jakości wysżły
 

Delilaah

Bywalec
Dołączył
5 Maj 2016
Posty
367
Punkty reakcji
51
Wiek
32
Miasto
Gorzów Wielkopolski
Ja wywołuję przez Rossmanna. Dodaję, retuszuję, przycinam, wybieram format- wszystko w necie. Podaję adres i czekam aż przyjdą do wybranego przeze mnie Rossmanna. Odbieram, płacę i jestem zadowolona. Ten tańszy papier jest naprawdę dobrej jakości!
 
Do góry