WYWOŁYWANIE DUCHÓW ()?

Duda

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2005
Posty
653
Punkty reakcji
3
Kiedyś oglądałem na Discovery ''Duchy z Connection Street'', straszne trochę było :)


A co to za przyjemność oglądać film czy czytać książkę w dzień, najlepiej w nocy, jak jest ciemno, wtedy jest ten dreszczyk ;)
Ale potem do kibla sam się boje iść :D
 

Silent

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2006
Posty
65
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Wołomin
Kiedyś oglądałem na Discovery ''Duchy z Connection Street'', straszne trochę było smile.gif

no te filmy rzeczywisce strasza....
ale ja mysle ze to ludzie poprostu nagrywaja jakis filmik i potem dodaja komputerowo duchy no bo kurde akurat jak by do kogos domu weszli i duch by im wyskoczyL?;/ troche to naginane....poprostu dla rozrywki pewnie to robia bo jak to mowia rodzice " te filmy sa dla ludzi ktorzy wracaja z pracy i chcac odpoczac" ....
 

Duda

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2005
Posty
653
Punkty reakcji
3
no te filmy rzeczywisce strasza....
ale ja mysle ze to ludzie poprostu nagrywaja jakis filmik i potem dodaja komputerowo duchy no bo kurde akurat jak by do kogos domu weszli i duch by im wyskoczyL?;/ troche to naginane....poprostu dla rozrywki pewnie to robia bo jak to mowia rodzice " te filmy sa dla ludzi ktorzy wracaja z pracy i chcac odpoczac" ....
Wiadomo że na takich filmach dokumentalnych jak przedstawiają duchy to komputerowo, a Ty co myślałeś? :D
Ale filmy są dokumentalne, to się działo naprawdę, oni to tylko ukazują :)
 

Silent

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2006
Posty
65
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Wołomin
No wiem wiem wlasnie ze robia komputerowo ale powiedzmy jak robia film dokumentalny to musza z tą kamera ciągac sie po domu po parde tygodni nawet.
A Ci ludze którzy mieszkają w ych domach to nie maja za fajne :/. Jest taki film "Duch" barzo fajny polecam i on jest opartay na faktach autentycznych.
Nie chcial bym mieszkac na takim cmentarzu indian :/.
 

dziam_dziam

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2007
Posty
41
Punkty reakcji
0
Seans spirytystyczny



Dla osób pragnących kontaktować się Energiami z innych Wymiarów podaje zasady nawiązywania kontaktu. Przede wszystkim, dlatego, by osoby mające nieprzepartą ochotę na taki kontakt, nie popełniały podstawowych błędów, które potem mszczą się na uczestnikach spotkań z duchami.
Nie wolno traktować wywoływania duchów jako beztroskiej zabawy dla zabicia czasu. Trzeba do tego zajęcia podejść z powagą i mieć rzeczywiście istotny problem czy sensowne pytanie. Kiedy bowiem zadamy głupie pytanie, zgłoszą się do odpowiedzi niższe istoty astralne, często złośliwe, które będą się podszywać pod wywoływanego ducha. Takie nieumiejętnie przywołane astrale mogą pozostać na dłużej w miejscu seansu lub przyczepić się do którejś z osób. Nie jest to ani przyjemne, ani pożyteczne. W mieszkaniu astrale zaczynają urządzać rozmaite harce - słychać hałasy, unoszą się niemiłe zapachy - gdyż "niższe duszki" lubią się bawić i psocić. Wiele osób uczestniczących w takich seansach miało potem problemy ze snem i utrzymaniem równowagi psychicznej. Dlatego w dniu, w którym zdecydujesz się wziąć udział w seansie spirytystycznym, poświęć trochę czasu na kontemplację, medytację i modlitwę za dusze zmarłych bliskich i znajomych. Zapal świecę specjalnie dedykowaną ich pamięci. Poproś swego Anioła Stróża o opiekę. W żadnym wypadku nie pij przed seansem ani podczas niego żadnego alkoholu, nawet na pozór niewinnego piwa. Nie można też przystępować do wzywania duchów po ciężkim intelektualnie bądź fizycznie wysiłku ani w stanach silnego wzburzenia emocjonalnego. Pod żadnym pozorem nie powinny też w nim uczestniczyć osoby chore, a tym bardziej zażywające leki uspokajające czy przeciwbólowe. Wszyscy uczestnicy seansu powinni być poważni i skupieni.
Przed seansem trzeba przygotować kilka niezbędnych rekwizytów. Jedną z najważniejszych przedmiotów jest specjalna tabliczka "oui-ja" lub narysowana plansza (jak na rysunku). Na środku planszy rysuje się znak krzyża, a dookoła niego, na pierwszym okręgu, cyfry od 0 do 9 z wyraźnymi odstępami. W drugim okręgu wypisuje się wszystkie litery alfabetu - pamiętaj o odstępach. Po prawej stronie planszy należy umieścić wyraźny napis "TAK", po lewej - "NIE". Na górze - "BYĆ MOŻE”, na dole - "NIE MOGĘ ODPOWIADAĆ". Na talerzyku lub okrągłym i płaskim kawałku wypolerowanego drewna należy wyryć lub namalować strzałkę. Stolik, przy którym będzie się odbywał seans spirytystyczny, powinien być okrągły i najlepiej bez metalowych połączeń.Obok stolika powinna się palić świeca. Można również położyć przecięty na krzyż ząbek czosnku (zapobiega przybyciu tzw. larw astralnych i innych niepożądanych istot).

Jak odbyć prawdziwy i bezpieczny seans spirytystyczny?
Po krótkiej modlitwie wszystkich uczestników seansu przewodnik prosi ducha, aby przybył i odpowiedział na pytania. Może to być duch zmarłego krewnego lub duch jakiejś znanej postaci historycznej. Można też zwrócić się do ducha, który zajmuje się w Zaświatach problemami, jakie nurtują uczestników seansu. Należy pamiętaćć, by siedząc przy stole, mocno oprzeć obie stopy na podłodze, rozluźnić mięsnie i delikatnie oprzeć palce na brzegu talerzyka. Jeśli w seansie bierze udział więcej osób, wystarczy położyć na talerzyku czy deseczce tylko palce wskazujące. Kiedy przewodnik poprosi ducha o przybycie, należy się skupić i nie wykonywać żadnych ruchów. Gdy talerzyk drgnie i zacznie się poruszać, przewodnik może zacząć zadawać wcześniej przygotowane pytania. Sekretarz powinien bacznie obserwować ruchy talerzyka i zapisywać litery, przy których strzałka zatrzyma się na dłużej. Po zakończeniu seansu wszyscy wspólnie odczytają ułożone z nich wyrazy i zdania. Przypominam, że nawet Istoty z Wyższych Wymiarów nie muszą wszystkiego wiedzieć. Tam również istnieją różne poziomy świadomości. Nie dziw się, zatem, jeżeli uzyskane odpowiedzi będą skąpe lub dziwaczne. Czasem duchy operują symbolami.
Kiedy talerzyk po kilku odpowiedziach ani drgnie, to znak, że seans się zakończył. Należy wówczas podziękować duchowi lub duchom za przybycie. Odmówić modlitwę. Zapalić kadzidełko lub ziele bylicy i wyobrazić sobie, że duchy wracają w Zaświaty. Pokój trzeba starannie wywietrzyć i koniecznie uczynić w powietrzu pożegnalny znak krzyża.
Każdy z uczestników takiego seansu powinien potem wykapać się w soli i wziąć ciepły, a następnie chłodny prysznic. Wówczas, nawet, jeżeli jakieś duszki z astralu przykleiły się do niego, odejdą i nie będą go niepokoić. Przypominam, jeżeli macie potrzebę rozmowy z Zaświatami, czyńcie to zawsze w atmosferze spokoju i powagi, dbając o BHP seansów spirytystycznych!
 

d3F21

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2007
Posty
68
Punkty reakcji
1
Miasto
nieznane
no to zbieram skład i do dzieła...opisze na forum o wszystkim co sie działo.dzięki dziam dziam!!!!
 

Dionedaga

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2007
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Trzebinia
Oj Nie Nigdy Juz Nie Powiem Jak Wywoluje Sie Duchy Powiedzialam Pewnej Osobie To Byl Moj Kolega A Teraz On Przez Wlasnei Takie Wywolywanie Duchów Nie Zyje ...
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
A wywolal ktos z was samego szatana? Bo u znajomy z 3 innymi osobami tak i teraz wszyscy chodza do psychologa, czy psychiatry, sam dokladnie nie wiem. Ale mam wyrzuty sumienia, bo ja powiedzialem znajomemu jak to zrobi. Hmm... chyba zaloze temat na jakims forum o tym, co mam zrobic. Czy przeprosic znajomego czy nie :skrzywiony:
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
:D

Prawda stara jak swiat. Ducha nigdy nie przywolasz, zawsze jest to duch nieczysty czyli diabel ewentualne istota podobna mu. Wiec kazdy dobry sposob na wywolanie ducha jest dobrym sposobem na wywolanie szatana. A jak to zrobic? O tym publicznie sie nie mowi.
 

KTM 525

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
d3F napisał:
Od jakiegoś czasu ciekawi mnie fakt wywoływana duchów.Kumpel opowiadał jak to w więzieniu na celi wywoływali duchy i kilka osób sie powiesiło a cela do dziś jest zamurowana,miało to miejsce w Tarnowskim więzieniu..nie jestem jakimś głupim małolatem ale typowym niedowiarkiem,nie wierze w zabobny,horoskopy,duchy i inne śmieszne pierdułki .....jeśli ktoś wie coś na ten temat prosze o instrukcje:) opisy,doświadczenia itd...chętnie bym sobie takiego kacperka do domu sprowadził choć na chwile. Obobiście myśle że to bujda ale jeśli wiecie coś na ten temat to piszcie.
d3F napisał:
Od jakiegoś czasu ciekawi mnie fakt wywoływana duchów.Kumpel opowiadał jak to w więzieniu na celi wywoływali duchy i kilka osób sie powiesiło a cela do dziś jest zamurowana,miało to miejsce w Tarnowskim więzieniu..nie jestem jakimś głupim małolatem ale typowym niedowiarkiem,nie wierze w zabobny,horoskopy,duchy i inne śmieszne pierdułki .....jeśli ktoś wie coś na ten temat prosze o instrukcje:) opisy,doświadczenia itd...chętnie bym sobie takiego kacperka do domu sprowadził choć na chwile. Obobiście myśle że to bujda ale jeśli wiecie coś na ten temat to piszcie.
To prawda!!! Byłem widzialem
 

vitald

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2019
Posty
11
Punkty reakcji
0
Nie warto się w to bawić :rumieniec: Nie wolno traktować wywoływania duchów jako beztroskiej zabawy ...
 
Do góry