WYWOŁYWANIE DUCHÓW ()?

d3F21

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2007
Posty
68
Punkty reakcji
1
Miasto
nieznane
Od jakiegoś czasu ciekawi mnie fakt wywoływana duchów.Kumpel opowiadał jak to w więzieniu na celi wywoływali duchy i kilka osób sie powiesiło a cela do dziś jest zamurowana,miało to miejsce w Tarnowskim więzieniu..nie jestem jakimś głupim małolatem ale typowym niedowiarkiem,nie wierze w zabobny,horoskopy,duchy i inne śmieszne pierdułki .....jeśli ktoś wie coś na ten temat prosze o instrukcje:) opisy,doświadczenia itd...chętnie bym sobie takiego kacperka do domu sprowadził choć na chwile. Obobiście myśle że to bujda ale jeśli wiecie coś na ten temat to piszcie.
 

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
kiedyś sie w to bawiłam, ale jak raz dreszcze mnie przeszły to szybko przestałam...
 

Łapek

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2007
Posty
456
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wział się tu ten opos w cylindrze?
Duchy można zwołać,choć często są już w niektórych domach,i w snach męczą ludzi.Sam zwołałem ducha,ale kiedy zaczeło coś wszędzie trzaskać,i czuliśmy jakby ktoś nas łapał,a z tyłu nikogo nie było,to przestaliśmy.
 

Glammaniara

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2007
Posty
251
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Grudziądz
Nam chyba udało się wywołać ducha w dzieciństwie bo poprosiliśmy ducha o taką głupią sprawę ale za to niemożliwą do sfałszowania. Po prostu zakopaliśmy coś pod ziemią i przy seansie poprosiliśmy żeby to było wykopane na powierzchni ziemi jak wrócimy no i tak się stało. Uciekliśmy stamtąd i kiedy zaczęliśmy sobie tłumaczyć że ktoś na pewno zrobił nam głupi żart, rozpętała się burza z jasnego nieba. Wtedy się przestraszyliśmy i zwialiśmy do domu. Później już nic dziwnego się nie działo.
 

d3F21

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2007
Posty
68
Punkty reakcji
1
Miasto
nieznane
nodobra ale można prosić o instrukcje>??? może znajde kogoś kto ze mna wywoła i nagram to na ukrytej kamerze.linka dam na forum:D
 

ędwart

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2007
Posty
137
Punkty reakcji
1
>> Nawiedzony dom:

Okazuje się że duchy to nie wymysły!, czytajcie:
http://badacz.blog.onet.pl/2,ID253563507,index.html

duch.jpg


>> Głosy duchów

Naukowcy będą badali głosy upiorów. Duchy, widma, upiory, głosy z zaświatów i inne paranormalne zjawiska badać będzie specjalny instytut naukowy w Paryżu.

Ale Wy już teraz możecie zbadać owe głosy, posłuchajcie audycji gdzie są autentyczne głosy ludzi uważanych za zmarłych. (nie zalecam by audycji słuchały osoby o słabych nerwach).

Wysłuchajmy nagrań w których usłyszymy autentyczne nagrania między innymi głosy zmarłych osób - nagrania dokonali bliscy tych ofiar, posłuchamy dziwnego kościelnego śpiewu, szeptów i cichych rozmów, - nagrania te wyłapano między innymi przy pomocy telefonu, radia i telewizji - w czasie gdy występowały zakłócenia ale również w miejscach opuszczonych budynków.

http://odsiebie.com/upload/1264193928.wma
oraz:
http://www.eastvalleytribune.com//slideshow/haunted/

zjawiska.jpg


>> Zabawiali się z duchami

Lęk zawładnął mieszkańcami peruwiańskiej miejscowości Pucallpa (840 km. od Limy) po tym, jak dwie czternastolatki w szkole dostały konwulsji. Wcześniej - obie miały wywoływać duchy.

Według reportera radia RPP obydwie nastolatki uczęszczały do szkoły im. Faustino Maldonado w dystrykcie Yarinacocha. W czasie gry "ouija" - która jest w istocie zabawą w wywoływanie duchów - miały w szkole silny atak konwulsji.

wywolywanie_duchow.jpg


Jako pierwsi przyszli im z pomocą nauczyciele, którzy twierdzą, że obydwie dziewczyny okazywały jakąś "nadprzyrodzoną siłę" i obawiają się, że zostały "nawiedzone przez złe duchy". Rodziny tych uczennic zaprzeczyły, że miałyby one cierpieć na jakąkolwiek chorobę.

Według wierzeń ludowych słowo "ouija" pochodzi od słów "oui" ("tak" po francusku) i "ja" ("tak" po niemiecku). Podczas gry zadaje się pytanie, czy jest obecny jakiś duch, który może i chce się zamanifestować. Jeśli odpowiedź jest pozytywna, to wskaźnik przesuwa się do słowa "tak".

Po zdarzeniu jedną z dziewczyn natychmiast odwieziono do szpitala w Yarinacocha, a drugą zabrano do pobliskiego, zielonoświątkowego kościoła, gdzie dokonano nad nią egzorcyzmu. Do szkoły sprowadzono też duchownych: rzymskokatolickiego i protestanckich, którzy odmówili modlitwy, a kapłan rzymskokatolicki pokropił szkołę wodą święconą. Inni uczniowie, świadkowie tego wydarzenia, wpadli w histerię, więc lekcje zostały zawieszone.

Tymczasem dyrektor szkoły oświadczył w radiu, że nastolatki nie grały w "ouija", a konwulsji dostały, gdy nauczycielka religii zaczęła swoją lekcję modlitwą, czytając fragment z Biblii. To właśnie podczas tego czytania, jedna z uczennic zaczęła wymawiać jakieś niezrozumiałe słowa , potem zaczęła rzucać wyzwiskami, a następnie ona i jej koleżanka miały silny atak konwulsji.

Wiadomość o wydarzeniu została szeroko rozpowszechniona w Peru, a także innych krajach Ameryki Płd.
 

Łapek

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2007
Posty
456
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wział się tu ten opos w cylindrze?
Boże,te głosy! Średnie nerwy mam , ale i tak się rwałem. Edward ty skarbnica informacji o dziwach jesteś :p . Ja wierze w duchy, nikt mi nie musi udowadniać , sam raz czułem dotyk ducha , i jakby jakieś duchy mi w szafki pukały.
 

d3F21

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2007
Posty
68
Punkty reakcji
1
Miasto
nieznane
no spoko....mam nowego sound blastera i moge soś takiego stworzyć:D

nadal nikt nie napisałe jak to sie te duszki wywołuje....
 

szalejka

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2007
Posty
669
Punkty reakcji
0
Wiek
42
ja tez wierze w duchy.i kiedys wywolywalismy ale jak sie goraco robilo to przestalismy bo kazdy sie bal.z jakies ksiazki czytalismy jak sie wywoluje duchy.ale nie pamietam jakiej.

a najlepsze bylo jak przyszlam do kumpeli i jej starszy brat z kumplem przywiozali nitki do roznych rzeczy.i zaczeli nas straszyc.(glupki jedne).ale sie wtedy balysmy.a teraz wszyscy razem sie z tego smiejemy.
 

Red Flower

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2007
Posty
56
Punkty reakcji
0
Wiek
44
Miasto
Białystok
Od jakiegoś czasu ciekawi mnie fakt wywoływana duchów.Kumpel opowiadał jak to w więzieniu na celi wywoływali duchy i kilka osób sie powiesiło a cela do dziś jest zamurowana,miało to miejsce w Tarnowskim więzieniu..nie jestem jakimś głupim małolatem ale typowym niedowiarkiem,nie wierze w zabobny,horoskopy,duchy i inne śmieszne pierdułki .....jeśli ktoś wie coś na ten temat prosze o instrukcje:) opisy,doświadczenia itd...chętnie bym sobie takiego kacperka do domu sprowadził choć na chwile. Obobiście myśle że to bujda ale jeśli wiecie coś na ten temat to piszcie.

Jeśli nie jesteś bardzo silny psychicznie i stanowczy, jeśli dosyć łatwo cię przestraszyć - to nie próbuj. Można ściągnąć złego ducha. Sama ciekawość to mało. Musisz być gotowy. Duchy są dużo sprytniejsze od ludzi, mogą podawać się za kogoś innego - jak stwierdzisz, że duch mówi prawdę? W najlepszym przypadku przylepią się do ciebie larwy astralne - takie byty, które się jeszcze nie inkarnowały. Z nimi gorzej się gada jak z dzieckiem upośledzonym - bo nie mają jeszcze żadnych doświadczeń. Umieją tylko pobierać z istot żywych energię, często bez umiaru. Pózniej egzorcyści mają pełne ręce roboty. Tak więc ostrzegam - ale zrobisz co zechcesz. Poczytaj o tym choć trochę, dowiedz się więcej - brak gruntownej wiedzy w tym temacie to narażanie się na niebezpieczeństwo.
P.S. A czy wiesz coś o czakramach? Też można je sobie pootwierać, a potem nie umieć zamknąć. Następnie zwariować, bo przez otwarte cały czas czakramy będą się pchać na hura złe i dobre energie... Czy będziesz umiał nad tym zapanować? To nie jest takie proste.
 

Polaczek

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2007
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Mój pokój :D
Ja wierze w duchy...sam czulem kiedys jakby mnie ktos po kolanie dodykal...a bylem sam w pokoju... :( od tego czasu wierze i sie ich boje...
 

Silent

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2006
Posty
65
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Wołomin
z moich doświadczen które przezylem to przestalem sie w to bawic;/
na obozie raz z kosciola w nocy w namiocie z kolegami zaczelismy duchy wywoływac ;/ nic przyjemnego jakies wycia wrzaski...
kolega zaczol rysowac na ziemi (bo wyszlismy potem na dwór) jakies dziwne znaki;/ cos huknelo i schwoalismy sie do namiotu poszlismy spac i rano obudzismy sie w zupelnie innych miejscah w których sie polozylismy a namiot byl spory ....
ja samemu nie radze sie w to bawic.. szczegolnie w nocy nie czytajcie rzeczy o duchach bo potem jak idziecie spac to wam to w myslach zostaje i nie mozecie sie od tego odczepic;/ ciogle tylko duchy duchy duchy....jak juz to czytac tylko w dzien :p

tez widzialem ze na discovery jest taki program co duchy w domach sa czy tego typu
 

piepia

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2006
Posty
263
Punkty reakcji
1
Miasto
Na Zone Club tez chyba jakis program o duchach jest.. W sumie to tylko jakies trzaski, otwieranie/zamykanie sie drzwi czy minimalne blyski swiatla.. ale to i tak sie ciekawie oglada ;p
 

Silent

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2006
Posty
65
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Wołomin
taaa filmy sie fajnie ogloda ale najgorsze ze daja je o 23 :p nie to ze ja wtedy spac chodze :D ale wtwedy jest cieeeemnnooooo:D:D
nie no zartuje
chociaz niegkotre osoby które maja lek ciemnosci to poprostu nieda rady ale nie obejza tego;/
 
Do góry