Wywolywanie DuchÓw

Tunia22

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2009
Posty
254
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Sama kiedyś chciałam wywołać ducha, ale nie trzeba ich wywoływać by czasem poczuć ich obecność... Poza tym jest jeszcze coś co mnie odwiodło od tego pomysłu. Kuzynki koleżanki wywolywały ducha i wywolały czego później bardzo żalowaly. Duch okazał się być tym złym, jednej z nich nie dawał spokoju-nie wiem dokladnie co robił. No i pozbyć tego ducha sie pozniej nie szlo.
 

milusinka11

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2007
Posty
217
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
miasto z ludźmi.
kuzynki sobie czegoś nie uroiły? ja nie wierze w duchy. wiesz, w sumie to może dlatego, że miałam koleżanki, które były święcie przekonane że są opentane,a w rzeczywistości miały po prostu pecha ; )

dystansu, ludzie, dystansu!
 

samotnygraczPL

Milczenie jest złotem.
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
602
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Łódź
Razem z moimi przyjaciółmi mam zamiar wywołać duchy. Czy próbował ktoś już i ma jakieś sprawdzone sposoby???? jeśli tak to proszę o pomoc i opis w jaki sposób to zrobić, a w szczególności jak rozmawiać z duchem!!!
Interesuje cię wywoływanie Duchów? ( wyślij mi PW ). Te sposoby które ludzie opisują w postach są kalumniami ten kto się w tym zajmuję wątpię by napisał w takich miejscach jak Fora itp . Moim zdaniem odpuść sobie to bo widze ze traktujecie to z przyjaciółmi jako zabawę a poza tym to nie zbyt mądre i odpowiedzialne zachowanie.
 

igorwaw

Nowicjusz
Dołączył
24 Grudzień 2008
Posty
37
Punkty reakcji
0
Wiek
27
Jeżeli nie masz powodu to nie wywoływój bo to może się źle skończyć. a jak już to woda święcona krzyż i biblia pod ręką, i wywołuj kogoś znajomego i dobrego kogoś komu możesz zaufać żeby cie nie opentał.. i nie zadawaj duchom pytańw stylu kiedy umrę
 

Manilusia

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Śmiało wywołujcie :p Prosta droga do zakładu psychiatrycznego

Popieram ;)
W Halloween miałam dwie rzeczy do wyboru, albo wywoływać duchy u koleżanki, albo iść na impre do drugiej. Najpierw miałam ,,bawić się z duchami", ale pomyślałam i poszłam na imprezę.Tamtym dziewczynom śnią się duchy po nocy i boją się każdego nieznanego dźwięku.
 
N

NYCrusader

Guest
nie radze tego robić. z własnego doświadczenia wiem że wystarczy sobie pożartować ze zmarłych by się przekonać się o tym do czego zdolne mogą być ich dusze..
 

sąsiadkaaa

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2009
Posty
103
Punkty reakcji
0
czy wierzy się w duchy czy nie, takie zabawy kończą się źle albo jeszcze gorzej. Zawsze są jakieś konsekwencje. Już na serio wam się tak nudzi??
 

samotnygraczPL

Milczenie jest złotem.
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
602
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Łódź
czy wierzy się w duchy czy nie, takie zabawy kończą się źle albo jeszcze gorzej. Zawsze są jakieś konsekwencje. Już na serio wam się tak nudzi??
Autorowi tematu na pewno się nudzi :p, jednak mimo wszystko jest w tym coś fascynującego co niektórych przyciąga jak magnez. Nie piszcie mi ze jak jakaś dana osoba się interesuje zjawiskami paranormalnymi to nie znaczy że jest chora psychicznie litości .
 

Gluciu666

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2008
Posty
105
Punkty reakcji
3
Wiek
28
Miasto
B-B'a
wywoływałem duchy około 5 razy z kumplami :) zawsze była taka "dziwna" atmosfera ;) i pare razy działy się dziwne rzeczy podczas przywoływania lub po przywoływaniu :niepewny: ale na pewno jeszcze będziemy próbować :)
 

domafirius

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2009
Posty
48
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Rybnik
Ja ech ;] powiem tak jestem fanem mocnych wrażen i ogolnie xD mialem z tym docyznienia ... ;]
I po teraz mnie cos neka ;/ ale .. ech ^^ powiem tak...

Kto odwazny niech sprobuje ;] ale nie polecam... i tak...

ale jezeli JESTES HARDKOREM ;p i uwazasz sie za odwaznego, sprobuj a sie zdziwisz xD
 
A

Anitkaa

Guest
Ja ech ;] powiem tak jestem fanem mocnych wrażen i ogolnie xD mialem z tym docyznienia ... ;]
I po teraz mnie cos neka ;/ ale .. ech ^^ powiem tak...

Kto odwazny niech sprobuje ;] ale nie polecam... i tak...

ale jezeli JESTES HARDKOREM ;p i uwazasz sie za odwaznego, sprobuj a sie zdziwisz xD
Co Cię nęka?
Albo raczej w jaki sposób to robi ?
 

Gluciu666

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2008
Posty
105
Punkty reakcji
3
Wiek
28
Miasto
B-B'a
właśnie jeśli możesz to napisz co cię nęka lub w jaki sposób ;) bo ja miałem naprzykład po przywoływaniu wrażenie że ktoś ze mną jest w domu jak byłem sam,widziałem jakieś cienie a w trakcie przywoływania to np. przywołujemy a tu jep nagle ni z tąd ni z owąd świeczka gasła ;P
 

doda_113

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
Ja bym na serio nie radziła..
Moja koleżanka wywoływała duchy, potem ktoś je dotykał.. po ramieniu, po nogach ..
Odwracały się i nikogo tam nie było..
Potem te duchy ją prześladowały .. :/

A poza tym słyszałam że jak się wywoła ducha..to taka dusza potem się błąka po świecie i nie może wrócić.. (nie wiem czy to prawda)
 

Leniuszka

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2009
Posty
151
Punkty reakcji
2
Ja się w to nigdy nie bawiłam i nie mam zamiaru - z takimi rzeczami nie ma żartów. Jeśli komuś uda się wywołać dobrego ducha to ma szczęście, bo wg. mnie to te złe duchy łatwiej jest wywołać (tak mi się wydaje). Potem z tego co wiem nie dają ci spokoju, a i przeprowadzka nie zawsze działa. Jak tu ktoś napisał - jeśli już się zdecydujecie to Biblia i woda święcona pod ręką. Więc nikomu nie radzę próbować, bo przez takie złe duchy naprawdę czasem można trafić do czubków. :bag:
 
B

Bóg

Guest
Ducha nie przywołają wasze rytuały, aczkolwiek możecie mieć iluzję że się pojawił (inna sprawa jak duch zobaczy że robicie jakieś gusła i sam się pojawi, ale będzie to jego wola a nie wasza).
 

Pancurzyca

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2009
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Woodstock
Osobiście nigdy nie wywoływałam duchów i nie zamierzam tego robić. Moja koleżanka za to próbowała raz bawić się w coś takiego i stwierdziła, że nigsy więcej nie będzie.
Miała wtedy ok. 12- 13 lat. Poszła do swojej kuzynki. rodzice jej gdzieś pojechali i mieli wrócić wieczorem, więc miały cały dom dla siebie. Oczywiście wpadły na pomysł wywoływania duchów. Usiadły przu stole, wzięły talerzyk, złapały się za ręce i zaczęły klepac jakieś wymyślone formułki. Powtarzały zdania po kilka razy, ale bez skutku. Ducha nie zobaczyły więc skończyły się bawić. Poszły oglądać TV. Po jakimś czasie usłyszały głośne trzaśnięcie, jakby okna otwierającego się, a potem zamykającego z powodu przeciągu. Poszły zamknąć okno. Obeszły cały dom, ale okazało się, że wszystkie okna są pozamykane. Wydało im się to dziwne, ale nie przywiązały do tego zbytniej wagi. Wróciły do swoich zajęć. Po upływie jakiegoś czasu ponownie usłyszały trzaśnięcie. Tym razem głośniejsze. Jakby ktoś trzaskał drzwiami. Myślały, że rodzice kuzynki wrócili wcześniej, ale kiedy zorientowały się, że nie słychac żadnych głosów oraz nikt nie kręci się po domu zaczęły się bać. Nigdy już nie słyszały, żadnych podejrzanych odgłosów, ale też nigdy nie bawiły się w wywoływanie duchów.
 

im-a-dreamer

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2008
Posty
47
Punkty reakcji
0
Ducha nie przywołają wasze rytuały, aczkolwiek możecie mieć iluzję że się pojawił

Nie zgodze sie. Moze to naiwnie zabrzmi, ale złego ducha bardzo łatwo jest wywołac. Wystarczy usiasc i dla zabawy wklepac pare regulek.

Nie bawcie sie nigdy w ten sposob! Mowie to z cala szczeroscia i obawa o tych mlodych ludzi ktorzy nie zdaja sobie sprawy z konsekwencji..

Nie wywolujcie duchow, naprawde. Nie warto, to jedno moge wam powiedziec.. :(

Aha i jeszcze jedno. Wywolujac duchy, nigdy nie przywolacie dobrego ducha. Nie pomoze wam zadna Biblia ani woda swiecona. Chyba moze jedynie pogorszyc sprawe,z reszta wole nie wiedziec...
 
H

Haan

Guest
Hej:) Zakładam, że skoro interesujecie się dziwami i iluzjami, to i temat duchów nie jest wam obcy:) Moje pytanie brzmi - próbowaliście kiedyś wywoływać duchy?:)Znalazłam taką książkę, poczytam trochę o historii tego procederu, bo cena nieduża...ciekawią mnie jednak konkretne przypadki - nie pytam o efekty, ale czy w ogóle próbowaliście? Opieraliście się na jakieś literaturze?Moze jakieś wskazówki?:)
 
Do góry