Wyslij sms'a z czyjegoś numeru

ustinja

Smukła dziewica vel Nałożnica
Dołączył
29 Maj 2008
Posty
722
Punkty reakcji
0
Oczywiście,bardzo chętnie 'porozkazuje' telefonowi znajomego ;D
Ale od mojego wara!
 

Sylus19

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2008
Posty
11
Punkty reakcji
0
też nie mogę się zarejstrować. Nad loginem wyskakuje mi taki napis: Registrations currently disabled. (sorry!)
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
Ta strona działała ale jakiś rok temu albo i nawet więcej... Teraz już sie na nię rejestrować nie można bo mnóstwo ludzi chciało wysyłać smsy z tej strony. A darmowy był tylko ten pierwszy sms i aby móc wysyłać następne to chyba było coś zapłacić albo zbierać poleconych.

A smsy faktycznie przychodziły z tego numeru jaki się wybrało.
 

diabelek19

Dra at helvete! ;> mrr...
Dołączył
29 Grudzień 2008
Posty
672
Punkty reakcji
32
Wiek
107
Miasto
Pjekło
Nie rozumiem was, co was obchodzi, co ktos do kogoś pisze? Przeciez Wam by nie bylo miło jkaby ktos czytał te wasze esy, traciła Wasza karte itd. Dajcie innym troche prywatnosci, w koncu to danej osoby telefon oraz pieniadze na nim, nie mowiac juz o tresci smsów plikach itd.
Po co chcecie wiedziec co inni pisza w smsach? Co was to obchodzi? A tm bardziej nie byloby miło jakby ktoś wytracił wasze np. 30 zł na komórce. To po prostu zwykła kradzież pieniędzy..... z reszta dziwie sie ze was to bawi, Jak małe dzieci klocki lego xD
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
Nie rozumiem was, co was obchodzi, co ktos do kogoś pisze? Przeciez Wam by nie bylo miło jkaby ktos czytał te wasze esy, traciła Wasza karte itd. Dajcie innym troche prywatnosci, w koncu to danej osoby telefon oraz pieniadze na nim, nie mowiac juz o tresci smsów plikach itd.
Po co chcecie wiedziec co inni pisza w smsach? Co was to obchodzi? A tm bardziej nie byloby miło jakby ktoś wytracił wasze np. 30 zł na komórce. To po prostu zwykła kradzież pieniędzy..... z reszta dziwie sie ze was to bawi, Jak małe dzieci klocki lego xD

Nie bardzo rozumiem Twój wpis... A co ma piernik do wiatraka?
Jaki jest związek z wysyłaniem smsów z komputera z przechwytywaniem czyichś wiadomości i jakimiś kradziezami?
Dwie oddzielne sprawy.
 

fp4

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Mój znajomy podsunął mi coś takiego, podobno działa na 100%


Opiszę w jaki sposób przejąć kontrolę nad smsami wszystkich znajomych
(instrukcja na samym dole tego postu)

Mam takie małe pytanie retoryczne, które niech każdy sobie teraz zada, a potem wyjąsnię o co biega :

'Co bym zrobił/a gdybym mógł/a:
- mieć kontolę nad tym co piszą moi znajomi w sms-ach?
- wysyłać dowolną ilość wiadomości z ich telefonów, bez ich wiedzy, siedząc sobie w domu?
- podszywać się pod operatora sieci strasząc wyłączeniem karty SIM lub podszywać pod kogkokolwiek
- załatwić sobie niepowtarzalny numer np 600 000 000 i dowolnie z niego sms-ować?

Wszystko to wydaję się nierealne, ale jednak dzięki pracy amerykańskich studentów...

...już jest możliwość przejęcia kontroli nad SMSami !

-----------------

Możemy robić wszystko
Ja sam z tego korzystam od dłuższego czasu i jestem zadowolony
Podszywam się pod znajomych i wysyłam smsy z ich telefonów, a oni o niczym nie wiedzą a w dodatku nie tracą kasy z konta
Świetnie się bawie jak w szkole kumple nie wiedzą oco chodzi z tymi smsami wysyłanymi z ich telefonów bez ich wiedzy
Wpadłem też na pomysł aby załatwić sobie nieograniczoną ilość smsów do każdej sieci z własnego numeru

-----------------

Teraz wszystko wyjaśnię
Jak wiemy dostając zwykłego smsa zawsze widzimy od kogo go dostaliśmy , rozwiązaniem są bramki sms ale one mają tą wade - nie ma tego efektu ponieważ wiadomo że ktoś się poprostu 'bawi'

Opisywany sposób daje możliwość podszywania się pod dowolny numer - czyli wysyłamy smsa tylko że decydujemy z jakiego numeru ma zostać wysłany

-----------------


******************************
Instrukcja
******************************

Wszystkie opisywane możliwości daje nam ta strona.

1. wchodzimy na tą stronka
http://theSMSzone.com/?ref=gsikora

2. pojawi się sympatyczna strona z polem 'login' po lewej stronie..
3. klikamy "Register Now " aby się oczywiście za darmo zarejestrować (link 'register now' jest pod niebieskim guzikiem z napisem 'submit')
4. teraz trzeba wypełnić pola: (ja tłumacze na nasze)

* Username : nasz nick np 'anakonda'
* Password : nasze hasło np ******
* Confirm Password : powtarzamy hasło podane wcześniej czyli ******
* First Name : nasze imie np 'kamil'
* Last Name : nasze nazwisko np : 'mazur'
* Address:; City; State; Post Code; : nie trzeba nic wpisywać
* Country : nasz kraj, z listy wybieramy oczywiście 'Poland'
* Home Phone : tel domowy - nie wpisujemy
* Mobile Phone : tu wpiszemy nasz normalny numer telefonu komórkowego ale poprzedając cyframi 48 czyli:
np dla numeru 673591227 wpiszemy 48673591227 - to jest potrzebne aby dostać darmowe smsy, więc numer kumpla nie będzie dobry tylko nasz

* Fax : nie trzeba wpisywać..

: (dziś, 19:58) czesc mam pytanie ?? czy jest to mozliwe ze ktoś sie podłancz pod nr tel, komórkowedo i wysył np 20 sms w ciagu godz na nr sms które wynosza 10zł tak ja miałam i nie wiem co sie dzieje bo sama nie wysyłam tych sms a rachunek rosnie :( prosze o pomoc

: (dziś, 19:58) czesc mam pytanie ?? czy jest to mozliwe ze ktoś sie podłancz pod nr tel, komórkowedo i wysył np 20 sms w ciagu godz na nr sms które wynosza 10zł tak ja miałam i nie wiem co sie dzieje bo sama nie wysyłam tych sms a rachunek rosnie :( prosze o pomoc
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
no fajnie.. raz dochodzily dziwne smsy do roznych znajomych mojego chlopaka i to nie pisal on a wyswietlalo jego numer :/ .. to juz widze jak to sie dzialo :/
 

BedęSobą

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
tak kurde weszlam w ten link i co kurde kon trojański . dobrze ze mialam antywirusa . :D
 
Do góry