Wyslij sms'a z czyjegoś numeru

idi_wof

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2006
Posty
322
Punkty reakcji
0
eee... no właśnie też mam takie pytanko... jak się zwiększa kredyt:) ??
 

Natrina

Inżynierka minionych spraw.
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
1 940
Punkty reakcji
2
Miasto
Kraina idealnie nieidealnych.
Mój znajomy podsunął mi coś takiego, podobno działa na 100%
Opiszę w jaki sposób przejąć kontrolę nad smsami wszystkich znajomych
(instrukcja na samym dole tego postu)

Mam takie małe pytanie retoryczne, które niech każdy sobie teraz zada, a potem wyjąsnię o co biega :

'Co bym zrobił/a gdybym mógł/a:
- mieć kontolę nad tym co piszą moi znajomi w sms-ach?
- wysyłać dowolną ilość wiadomości z ich telefonów, bez ich wiedzy, siedząc sobie w domu?
- podszywać się pod operatora sieci strasząc wyłączeniem karty SIM lub podszywać pod kogkokolwiek
- załatwić sobie niepowtarzalny numer np 600 000 000 i dowolnie z niego sms-ować?

Wszystko to wydaję się nierealne, ale jednak dzięki pracy amerykańskich studentów...

...już jest możliwość przejęcia kontroli nad SMSami !

-----------------

Możemy robić wszystko
Ja sam z tego korzystam od dłuższego czasu i jestem zadowolony
Podszywam się pod znajomych i wysyłam smsy z ich telefonów, a oni o niczym nie wiedzą a w dodatku nie tracą kasy z konta
Świetnie się bawie jak w szkole kumple nie wiedzą oco chodzi z tymi smsami wysyłanymi z ich telefonów bez ich wiedzy
Wpadłem też na pomysł aby załatwić sobie nieograniczoną ilość smsów do każdej sieci z własnego numeru

-----------------

Teraz wszystko wyjaśnię
Jak wiemy dostając zwykłego smsa zawsze widzimy od kogo go dostaliśmy , rozwiązaniem są bramki sms ale one mają tą wade - nie ma tego efektu ponieważ wiadomo że ktoś się poprostu 'bawi'

Opisywany sposób daje możliwość podszywania się pod dowolny numer - czyli wysyłamy smsa tylko że decydujemy z jakiego numeru ma zostać wysłany

-----------------
******************************
Instrukcja
******************************

Wszystkie opisywane możliwości daje nam ta strona.

1. wchodzimy na tą stronka
http://theSMSzone.com/?ref=gsikora

2. pojawi się sympatyczna strona z polem 'login' po lewej stronie..
3. klikamy "Register Now " aby się oczywiście za darmo zarejestrować (link 'register now' jest pod niebieskim guzikiem z napisem 'submit')
4. teraz trzeba wypełnić pola: (ja tłumacze na nasze)

* Username : nasz nick np 'anakonda'
* Password : nasze hasło np ******
* Confirm Password : powtarzamy hasło podane wcześniej czyli ******
* First Name : nasze imie np 'kamil'
* Last Name : nasze nazwisko np : 'mazur'
* Address:; City; State; Post Code; : nie trzeba nic wpisywać
* Country : nasz kraj, z listy wybieramy oczywiście 'Poland'
* Home Phone : tel domowy - nie wpisujemy
* Mobile Phone : tu wpiszemy nasz normalny numer telefonu komórkowego ale poprzedając cyframi 48 czyli:
np dla numeru 673591227 wpiszemy 48673591227 - to jest potrzebne aby dostać darmowe smsy, więc numer kumpla nie będzie dobry tylko nasz

* Fax : nie trzeba wpisywać..
* E-mail : lepiej wpisać nasz adres mailowy
* poniżej mamy pole z tekstem a niżej trzeba zaznaczyć dwa pola...
* i teraz najtrudniejsze: należy przepisać kod z obrazka tylko prawidłowo;)
Jak coś się nie udało dobrze zrobić to zaczynamy jeszcze raz (czasem może byc trudno go odczytać)
Jest to strasznie popularne i ich server nie nadąża więc próbujcie az do skutku.

------------
I w ten sposób staliśmy się posiadaczami nieznanego w Polsce sposobu kontroli GSM

*****
Darmowe smsy
Po rejestracji dostaniemy smsa na nasz telefon z kodem potwierdzającym:
nadawca: 'theSMSzone' a wtreści będzie widoczny kod (cyfry np F6453)
Wchodzimy na podaną wcześniej stronę jeszcze raz, logujemy się, klikamy na 'ACTIVATE', wpisujemy nasz kod z smsa i wszystko mamy oki.

*****
Wysyłamy pierszego sma:

*Gdy jesteśmy zalogowani klikamy na 'Send SMS ' w widocznym miejscu na poziomym pasku nawigacji
*pokaże się nam strona z formularzem
*From: w te pole wpisujemy dowolny ciąg cyfr: np.600123456 lub 998 lub 749 (osoba która otrzyma naszego smsa zobaczy to jako numer osoby wysyłającej ) - możemy zamiast cyfr wpisywać litery np 'EraGSM', 'Mocny', 'Wujko' - te słowa ukażą się zamiast numeru nadawcy podobnie jak w przypadku smsa od operatora sieci.

Podczas rejestracji nie należy się nie zniechęcać gdyż strona jest bardzo popularna i limity dzienne dla naszego kraju mogą być akurat wykorzystane. Sprawdźcie i osądźcie sami co to za cudo.

Proponuję abyś odpuścił sobie tą zabawę. :/
To chamskie.!
 

freya

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
263
Punkty reakcji
0
Miasto
z piwnicy
zarejestrowałam sie zalogowałam , wysłałam smsa, i c8huja z tego... nic null nikt smsa nie dostał...
 

knockdown

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2007
Posty
126
Punkty reakcji
0
Wiek
86
Miasto
Wielkopolska
Chciałem tylko nieśmiało zauważyć, że każdy adres www z numerem refa na końcu to jakiś wałek...
 

Kina14

mała maruda. ;]
Dołączył
30 Wrzesień 2006
Posty
569
Punkty reakcji
0
Miasto
Koszalin
To działa naprawdę.
Z pół roku temu mój kolega 1 wywinął taki numer mojemu drugiemu koledze 2...
I przez to dziewczyna kolegi 2 go rzuciła, ponieważ kolega 1 napisał jej niezłych głupot jako z numeru kolegi 2...

Ja osobiście uważam to za bardzo chamskie i nigdy nie będę z tego korzystała :/
Chyba, że będę podawała jako nadawcę swój numer gdy np. nie będę miała kasy na koncie
 

13madzia

Nowicjusz
Dołączył
15 Sierpień 2007
Posty
62
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
krzesła przy biurku
Ja nie wierze w takiego rodzaju BZDURY!!!!! tak samo jak z jakas strona cza doladowywuje konto trzeba tylko zbierac ludzi jeszcze raz BBBZZZDDDUUURRRAA!!!!!!!!!! :pokrecony:
 

psm

FOREVER
Dołączył
24 Listopad 2005
Posty
1 181
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Piła
jestem tam od jakichś 2 lat i to działa, ciężko zbiera się punkty, ale i tak chyba tylko 2 smsy wysłałem a mam chyba 15 punktów - nie mam gdzie wysyłac, raz wysłałem do jakiegoś konkursu ale chyba coś nie wyszło, a poza tym wysyłanie do kokoś że niby od kogoś jest chamskie
 

Arek23:)

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2007
Posty
3
Punkty reakcji
0
Sprobuje czy dziala:D
Akurat mi potrzeba tylko jednego smsa wyslac i bede szczesliwy hehe;P
 

m@x

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Small Polland City
Hmmm... jestem uczącym się informatykiem i potwierdzam, że taka strona istnieje. Działa tak jak napisała osoba na początku wontku, z małym wyjątkiem-nie możemy mieć kontroli " nad tym co piszą moi znajomi w sms-ach", przynajmniej jest to źle sformułwane zdanie.
Strona działa na zasadzie podobnej jak kiedyś miała era-omnix, ładujesz w nią kase (tzn pierwszy es dostajesz za free, są też różne konkursy aby wygrać punkty oraz-tak jak to zrobił autor, wystarczy aby osoby zarejestrowały się na tej stronie poprzez link podany z refferem) i dostajesz odpowiednią ilość ememesów do wykorzystania do operatorów z całego świata. Cały dowcip polega na tym, że istnieje tam dodatkowe pole umożliwiające wprowadzić dane "Nadawcy". Przykład:
-wpisujemy jako nadawce 112 i jeśli dana osoba (odbiorda) posiada wpis w książce telefonicznej 112 podpisany jako np. "Pomoc" to wyświetli mu się jako nadawca "Pomoc".
W polu nadawca możemy wpisać wszystkie znaki klawiaturowe-zarówno cyfry jak i litery.

Dzieje się tak, gdyż SMS zapisany jest na karcie SIM w systemie szesnastkowym i można ten zapis edytować przenosząc go na komputer, przy pomocy odpowiedniego programu bądź przy pomocy odpowiednich skryptów bezpośrednich. Można edytować wszystko-począwszy od treści aż po date wysłania.

Analogicznym programem jest Messanger-PRO 3 pozwalający robić to samo, jak dobrze pamiętam jest tańszy od SMSzone, ale niezarejstrowany dokleja jakiś spam.

Dla nie przekonanych, takie coś istnieje na prawdę-możecie to sami sprawdzić-dostaniecie jednego esemesa, wieć użyjcie go dobrze, pamiętajcie o prawidłowym zaadresowaniu odbiorcy (+48).

Używałem tego przez pewien czas-nie tylko do zabawy (chociaż też... ale w granicach smaku i rozsądku). Najlepszy.. albo najmilszą rzecz jaką uało mi się zrobić była w Walentynki.
Zrobiłem dość ekstrawagandzką i oryginalną niespodzianke pewnej dziewczynie... ale żeby się nie dowiedziała... wieczorem dostała esemesa od.... heh.. tak tak: "Św Walentego" z pewnym tekstem...
hmm... to były czasy :)

pozdrawiam
 

K@mil@

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2008
Posty
69
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Totalne dno...
Czego to ludzie nie wymyślą... :/
 

skype

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam,

SMSy z dowolnym numerem są jaka najbardziej możliwe. Znam polską bramkę SMSową pozwalającą wysyłać SMSy bez reklam, z dowolnym polem nadawcy (numer telefonu lub dowolny napis). Dodatkowo są raporty dostarczenia, tak jak w telefonie, czyli wiadomo, że ktoś otrzymał tego SMSa. Wystarczy tylko wpłacić kilka złotych i już można korzystać.

Zobaczcie na http://tom.fotomaster.waw.pl/sms

Pozdrawiam.
 

tictac

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
witaj! tak czytam co tutaj piszecie i stwierdzilam, ze najlepiej ciebie poprosic o rade. zgadzam sie z wami wspaniala strona jesli ktos poprostu chce wyslac smsa lub zrobic jednorazowy ale przyzwoity zart. ja dostaje takie sms juz od pol roku, komus znajomemu bardzo zalezy by rozwalic moj zwiazek. nie udaje mu sie to i nie uda nigdy, ale chcialabym wiedziec kto to. czy jest jakas mozliwosc by ta osobe namierzyc? jej numer IP np? to dla mnie bardzo warzne, juz dluzej tego nie wytrzymam. jesli znasz jakis sposob, prosze opomoc. pozdrawiam
 
Do góry