Wysłannicy

Status
Zamknięty.

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
MG chyba się zawsze zdaje, że wszystko jest proste jak konstrukcja cepa. Ale spójność fabuły to kwestia wprawiania się.

Zakończenie w porządku, niebanalne.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Ogółem Bishop jest świetny jako MG, mnie jedynie bolał brak znajomości reguł typu mając tyle statsa mam takie i takie szanse na powodzenie, co do mnie dotarło później, jestem ściśle związany z statsami. i Mapy. Jestem daltonistą, i nie raz miałem problem, by się w nich połapać, więc improwizowałem xD
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
ciągnąłem już tylko klanarchię, bo się 2 akt szykował. Nie wyrabiałem już z niczym, końcówka semestru była tak ciężka, że z niechęcią nawet wpisywałem adres forum. właściwie, to załatwiłem sobie wakacje, mam dwa przedmioty na wrzesień, jeden, przez wkurzenie dziekana, drugi typowy niski poziom, a prowadzący wolał urlop, więc czekamy na wrzesień. niby ostatni tydzień nic nie mam na głowie, ale umysłowo ciągle jestem wykończony, chyba przez nieprzespane noce moje szare komórki obumarły i ledwo myślę :p temu moje wypowiedzi ostatnio są mniej porywające o ile wcześniej można byłoby je tak nazwać.
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Na privie albo tutaj zgromadziłem już opinie, o które mi chodziło. Można zamknąć temat.

P.S: Caleb nie wiem czy wiesz, ale Dawn of the Dead też się już skończyło jakiś czas temu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry