Wyrzeźbiony brzuszek- jakie to proste!

empty

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2005
Posty
191
Punkty reakcji
0
Miasto
Dynów / Wrocław
a chlopak moze sie wypowiedzec w tej kwestii ? :zawstydzony:
moja mama mowi ze jestem chudy jak pistolet ale ja wiem ze ona po prostu mi zazdrosci mojego brzucha hehe.. :p
cwiczcie dziewczyny.. powodzenia zycze!!
 

kasienka:)

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
408
Punkty reakcji
0
ojejkus a jak mi sie nie chce...lenia zalapalam i tyle....najgorsze ze chcce sie miec piekny brzuszek a tutaj wieczorkami zajada paczke chipsow :/ oooo az sama jestem na siebie zla...no i to robienie brzuszkow zaczyanm i zaczynam, az w koncu nie mogem zaczac...ciagle to odwlekam,ze od jutra...
ale co tam,biorem sie za siebie,bo w koncu najwyzsza pora na to....od dzisiaj robiem brzuszki :p ale zaczynam od 15 narazie,bo zawsze mnie te bruszki meczyly ;)
pozdro dla tych bardzije wytrwalych :p
 

roses

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2005
Posty
204
Punkty reakcji
1
Miasto
Szczecin
a ja codzienniewieczorami robię 4 serie po 50 :p, wcale mi to duzo czasu nie zajmuje :] no i nie jest takie wycieńczające
 

kasienka:)

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
408
Punkty reakcji
0
ejj kurcze pozyczcie troche tej mobilizacji........ihihi...nom ja dzisiaj zrobila 15 jutro postarm sie wiecej....
jakos nie wiem chyab kompletnie stracilam kondycje bo sie zmeczylam....ihihih
 

gwiazdeczka

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
853
Punkty reakcji
0
Wiek
35
a wiecie co... ja ostatnio postanowiłam popracowac nad sobą i od tygodnia codziennie biegam, robie brzuszki i skacze na skakance :D na swoją figurke nie narezkam, ale zawsze mozna wyglądac lepiej co nie :hyhy:
 

madziaa

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2005
Posty
52
Punkty reakcji
0
Miasto
hmmm
oj dziewczyny! ja sie za siebie wzielam :D codziennie robie 4 serie po 20 ale mam zamiar zwiekszyc do 30 no zobaczymy jak dlugo wytrzymam!! ;)
pozdrawiam wszystkich i zycze powodzenia
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
A ja o dziś się za siebie wezme!
Albo od poniedziałku..
Albo nie! Od wakacji :dezorientacja:
Ychh.. zawsze tak sobie mówie.
Ale nie, tym razem będzie inaczej!
Od dziś!
Trzymajcie kciuki :)
 

kasienka:)

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
408
Punkty reakcji
0
wezcie ja to jakos nie moge...zawse mam nadzieje ze najgorzej nie jest ;)

niom ale mam nadzieje ze schudnem w wakacyjkibo bedem pracowac...a ponoc tam sie chudnie z 10kg iwec to mi sie podoba i narazie dam se spokoj ;)
 
V

Virva

Guest
ajjj.. wakacje już..
przyłączam się do Was kochane ;p

pytanko: jakie robicie brzuszki? dotykacie łokciami kolan czy takie "półbrzuszki?"
 

Niunia14

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
41
Punkty reakcji
0
Miasto
okolice Bydzi...
a ja nie mam takiego problemu....bo chcąc czy nie chcąc musze biegac codziennie...jak chce sie miec dobre wyniki to trzeba trenowac :p

trening czyni mistrza :D
 

keruzami

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2005
Posty
56
Punkty reakcji
0
podobno najlepsze s a połbrzuszki bo mięsnie mają większy wysiłek i trzeba je robić b. powoli żeby się mięśnie bardziej zmęczyły :p
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
kiedyś też robiłam brzuszki, po 100. Ale pewnego dnia "czułam się na siłach" i zrobiłam ok.200. Do dziś już ich nie robię, miałam zakwasy przez 5 dni. Najgorzej było na drug dzień ._.

Teraz jakoś mi się nie chce.
Brzuch mam ok :)
 

swiatelko

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2005
Posty
2
Punkty reakcji
0
Aerobiczna "szóstka" Weidera

podaje Wam link, pod ktorym kryje sie specjalny trening na miesnie brzucha http://brzuszki.blog.onet.pl/
Trening wymaga wytrwalosci, ale jakie sa jego efekty :) Niesamowite! Zycze wytrwalosci kobitki (panom rowniez)
 

_Paweł_

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2005
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Kielce
najlepsza jest specjalna pochyła ławka do brzuszków, ale trzeba wydać ze 100zł. Żeby mieć mięśnie, to trzeba sobie np, jakiś ciężar położyć na klacie lub trzymać go nad głową. Wtedy wystarczą 3 serie po 10 powtórzeń i człowiek już nie ma siły na nic więcej....hehe...
 

asiek145

Panna Marzycielka:)
Dołączył
28 Wrzesień 2005
Posty
538
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z nieba^^
A ja kiedys robiłam brzuszki.. Ale wysiadłam po 2 tygodniach... A efektów i tak nie było zbyt wiele :(
Przez wakacje troche schudłam, bo dużo chodziłam itp
A teraz brzuszek nawet niezły jest :D ;P
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Ja też kiedyś robilam brzuszki
Efektem byly nie tylko zakwasy :D
A od wczoraj znowu zaczelam.
 

martynQa

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2005
Posty
229
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Katowice
ja moge sobie powiedziec ze mam robic brzuszki ale i tak wiem ze nie da rady, ze mi sie nie bedzie chcialo itp.... zreszta tak jest nie tylko z brzuszkami xP
 

madik@

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2005
Posty
202
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
mój mały świat
ja codziennie ćwicze tako ok. 40 min, brzuszki, rozciąganie itp i musze powiedzieć, że widać efekty, a teraz chyba spróbuje z tą aerobiczną szóstką Weidera, bo juz mi sie znudził mój zestaw ćwiczeń
 
Do góry