Wyrzeźbiony brzuszek- jakie to proste!

S

SSaMMoTTnIIa

Guest
Każda z nas chce napewno mieć taki brzsio by popisać się na plazy a nie taki by ludzie w autobusie miejsce zwalniali myśląc że jesteś w ciąży. A wiecie jakie to proste i wcale nie takie męczące?! Wypróbowałm na sobie. Wystarczy codziennie robićbrzuszki zachaczając sobie o coś stópki (ja np o kaloryfer). Pomyslicie: "przecież to jasne". No pewnie ale jakie meczące co? Ile byście cciały robić zeby wystarczyło? Np 10? OK! Starczy! Zrób dziś 10 brzuszków. Jeśli czujesz się na siłach jutro zrób 15, pojutrze 20 i tak dalej... Ja zaczełam od 25. Dziś robię 85 bez żadnej przerwy (to warunek) i wcale mnie to nie męczy! Teraz bedzie to prostrze niż kiedyś! A lato i plaża już tuż, tuż! :D

Piszcie jak wam poszło. :D
Pozdrawiam.
 

Patrycja86

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
401
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
z miasta :P
a nio ja chyba zaczne od dzisiaj :p ,zawsze mozna wygladac lepiej,no nie :hyhy: :hyhy:
 

Imk

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
49
Punkty reakcji
1
Miasto
z żebra?niee :D
Rade z brzuszkami nie przesadzac nie jest to najlepsze cwiczenie, gdyz bardzo obciąza kregosłup, jezeli brzuszki to półbrzuszki. A juz najelpiej to polecam ABS II. Potrzebny tylko drązek i trzymac sie trzeba planu w 6 tygodni (za tyle akurat zaczynają sie wakacje), wyrabia brzuch jak nic innego. I nie obciąza tak bardzo jak brzuszki. A tu ten cudowny plan treningowy : http://www.taekwondo.krakow.pl/download/ABS%20II.pdf

Pozdro
 

Patrycja86

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
401
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
z miasta :P
Wlasnie sciagam i zobaczymy :p

[ Dodano: 14 Maj 05, 22:34 ]
no tak,sciegnelam ale nie wiem jak to otworzyc :(
 

Aga__

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
98
Punkty reakcji
0
Wiek
44
No ja też ściągnęłam :D zaraz otworzę i obadam ;)
Pewnie wiele już z niego znam - albo po prostu znam go pod inną nazwą - bo jako instruktorka fitness trochę na ten temat wiem ;)
Pozdrówka :p
 
S

SSaMMoTTnIIa

Guest
O no prosze mamy istruktorkę która się nie ujawnia! :D To do dzieła! Przepisuj nam tu wszystkie ćwiczenia jakie tylkko są ;) I nie tylko na brzuszek. Ja bym prosiła o pośladki... ale to juz jest taki temat a więc uda. :D Tak, uda jak poprawię to będe happy :D :rotfl: :hyhy:
 

Ribana

Veritas vincit!!!
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
2 019
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
wielkopolska
na pierwsza odpowiedz zagłosowałam,trzeba sie kochac takim jakim sie jest.
 

madziaa

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2005
Posty
52
Punkty reakcji
0
Miasto
hmmm
zaczynam robić brzuszki razem z wami hmmm...ja zaczne od 15 a na ilu skoncze to sie okaze :p
 
Do góry