Wyraziste perfumy

adryjan

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
772
Punkty reakcji
11
Wiek
33
Miasto
Wrocław
Poszukuję perfum o wyrazistym zapachu, takim aby zapach ciągnął się za daną osobą.
 

vampir

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2007
Posty
477
Punkty reakcji
21
Chanel Platinum Egoiste - dla mnie ścisła czołówka od kilku lat... No i oczywiście nieśmiertelny Fahrenheit... Gucci Envy for Men również bardzo fajne, dość orginalne są również Lolita Lempicka - Au Masculin ale kupiłem tylko raz bo trochę za bardzo mi piernikiem pachniały i po dłuższym czasie zaczęła mnie od niech głowa boleć.Wszystkie chyba nie w modzie bo teraz królują świeże zapachy pokroju Lacoste ale ja wole "starą szkołę"


Na pewno wyrazisty zapach ma A Men aczkolwiek dla mnie te perfumy śmierdzą a nie pachną... Trwałość za to maja chyba najlepsza spośród wszystkich jakie znam.
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
A może nowy zapach Tommy Hilfiger LOUD dla niej i dla niego?
th-loud_for_him.jpg

ponoć przepiękny zapach, inspirowany modą i muzyką jakby nie było :D
 

Beeeeeep

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
46
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
KatoCity
diable bleu
koszt ok20zł
w przeciwności do innych podróbek zapach trzyma się bardzo długo
 

vampir

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2007
Posty
477
Punkty reakcji
21
Z tego co wyczytałem na necie to diable bleu to podróbka A Men Thierry Mugler-a o którym pisałem wyżej. Fakt zapach oryginalny wyrazisty i trzyma się długo ale on niemiłosiernie śmierdzi... Według opisu posiada fajne nuty... lawenda którą kocham, kawa, czekolada...ale w rzeczywistości czuje tam: nutę: prosektorium, kostnicy, domu starców i uryny... Faktem jest, że ten zapach wywołuje mieszane uczucia:)
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
Bruno Banani, używam już od kąd pamiętam, zapach się nie znudził bo jest śliczny i długo się trzyma
 

vampir

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2007
Posty
477
Punkty reakcji
21
Nie wiem czemu ale mam wrażenie, że nikt oprócz mnie nie odpowiada na zadane pytanie... wszyscy piszą czego używają i co im się podoba (łącznie ze mną) ale nikt nie pisze czy owe zapachy posiadają "efekt" "ciągnięcia się za daną osobą". Cóż... wymienione przeze mnie(także ten A* Man) działają w ten sposób a to z racji tego, że nuty są raczej silne - nie cytrusowo - owocowe, które zazwyczaj czuć jedynie przy bliższym kontakcie... Dzisiaj panuje moda na lekkie, świeże zapachy pokroju Lacoste, które szybko się "rozpływają" i często po kilku godzinach nie czuć ich przy "obwąchiwaniu". Kiedyś, bardziej popularne były zapachy lawendowe, drzewne itd posiadające jakąś taką aurę wyczuwalna w promieniu kilku metrów. Teraz, wszyscy pachną cytryną... nawet jeśli perfumy te czuć to pachną podobnie w gronie cytrynowych ludzi i ciężko stwierdzić kto jak do końca pachnie. A stań człowieku pośród tego świeżego-rześkiego grona mając na sobie np Obsession Night CK, czy starego dobrego Joop! Homme... od razu czuć, że ktoś się wyłamał... i wtedy jesteś wyrazisty!

Żeby nie było... nie mam nic do świeżych zapachów, sam czasem używam np. Herrery 212 ale jakoś wole te "wieczorowe" kompozycje:)
 

Blaise9

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
38
Punkty reakcji
0
Perfumy pozostawiajace 'ogon' ?
Tak jak ktos wyzej wymienil wszystkie zapachy od Thierry Muglera takie są, ale jak dla mnie ulubionymi moimi takimi zapachami są Givenchy Pi i Jean Pal Gaultier Le Male, obydwa niesamowite killery,bardzo dlugo pachna i pozostawiaja za soba 'ogon'. Joop! Homme rowniez piekny i bardzo wytrzymaly zapach.
 

Hipcio87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
410
Punkty reakcji
0
zajrzałam do perfumerii i zapach LOUD jak dla mnie rewelacja. Różyczka, paczula i liczi :D
 
D

Dorka123

Guest
u nas go nie ma :/ jak zwykle żadne nowości nie docierają ;) trzeba się będzie wybrać na zakupy do 3miasta ;)
gdzieś czytałam recenzje, podobno fajne i trwałe
 

vampir

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2007
Posty
477
Punkty reakcji
21
O! Przypomniał mi się jeden znakomity zapach który na pewno jest wyrazisty zwie się Amouage Lyric for Man . Nigdy szczerze mówiąc nie miałem a użyłem raz u "kolegi" i powiem że to najwyższa półka perfumeryjna o czym świadczy także cena - ok 800 zł za 50 mln;/ Tak więc szybko sobie nie kupie;)
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Jutro jadę na zakupy, więc wpadnę wywąchać LOUD TH do Daglasa. Słyszałam opinie że jest piękny... tylko czemu ja nie mam szczęścia w konkurach :D
 

Joasia_DE

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
Przemyśl
Thierry Muglera - siostra takie ma, bardzo długo się ładny zapach za nią unosi. Czasem aż za długo. Nie są drogie, ale bardzo fajne.
 

Madzia310588

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
512
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Ja używam Puma I'm Going Woman

są one skomponowane z myślą o wszystkich młodych ludziach, którzy mają apetyt na życie. Charakterystyczne cechy kompozycji zapachowej to dynamizm i świeżość, jest ona pełna prawdziwie młodzieńczej energii i wigoru. Stworzono ją z myślą o twoich rówieśnikach, mieszkańcach wielkich miast, którzy są ciekawi świata i pasjonują się odkrywaniem nowych terytoriów. Ten zapach to gwarancja kolejnych ekscytujących doznań, a także doskonałe uzupełnienie wszelkich nieszablonowych działań i intensywnych przeżyć.
W kompozycji Pumy zwraca uwagę równowaga pomiędzy kobiecymi, czystymi nutami kwiatowymi a nutą owocową. W efekcie powstaje świeży zapach, który pobudza zmysły.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: mandarynka, gruszka, ananas, czarna porzeczka
nuta serca: kwiat frangipani, frezja, róża
nuta bazy: nuty drzewne.

Cena: 119zł / 60ml

PLUSY:
-śliczny zapach
-korzystna cena
-utrzymuje się długo
-po jego użyciu czuć odświeżenie
-mężczyznom się podoba
-poręczny
-śliczna butelka

Minusów nie mogę się dopatrzeć. Może jedynie to, że szybko się go traci ;(

Wzorowy perfum
 

vampir

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2007
Posty
477
Punkty reakcji
21
120 zł za 60 ml perfum Puma to moim zdaniem wcale nie korzystna cena. W takiej cenie spokojnie można kupić zapach poważnego kreatora mody (np chociażby od CK) a nie jakąś tam Pume. Na dodatek będzie to woda perfumowana bo Ty zapewne mówisz o EDT.... taka starczy na pewno na dłużej niż Puma;) I na pewno byś znalazła coś co przypadło by Ci do gustu;)
 

Hipcio87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
410
Punkty reakcji
0
u mnie też d*pa za przeproszeniem. Ciuchów TH nie kupuję, ale perfumy w standardowych cenach, zatem tu jeśli zapach pasuje zdecydowanie warto :)
 
Do góry