wyprawka dla młodej mamy

hela1101

bosmanka :P
Dołączył
13 Maj 2005
Posty
816
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
...:::hmm:::...
moja koleżanka z klasy nie długo urodzi dzidziusia i chcemy jej zrobić wyprawke kasy będzie około 500 zł, co Waszym zdaniem powinniśmy jej kupić. a może zapytac się jej co potrzebuje? czy to jest zły pomysł, a jeśli nie zapytamy to co mamy jej zrobić zapas pieluszek tetrowych pampersów śpioszków i tego typu rzeczy a może kupić jedną porządną rzecz tylko co?

Jesteście matkami wiec pewnie wiecie co wam sie przydało zaraz po narodzinach waszych skarbów.

Wyprawka musi być jaknajbardziej praktyczna więc zasięgama Waszej rady.

Licze na pomoc
 

Ashley88

speedAshi
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 690
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
:P gdzies na poludniu
Oczywiscie najlepsza wyprawka to:
ubranka, pieluszki, smoczki, wozek :) lozeczko :) ale lepiej dowiedziec sie co ona juz ma :) bo moze jej sie nie przydac kolejny wozek
 

joachina

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2009
Posty
34
Punkty reakcji
0
mocno ogranicza was kaska więc ja bym po prostu zapytała.
mnie zawsze cieszyły takie prezenty ktore wiedziałam ze bardzo bym chciała mieć ale ze względów finansowych nie kupowałam albo kupowałam tańsze niby odpowiedniki. tak miałam z pościelą więc jak dostałam w prezencie pościel feretti taki zestaw 6-el. z dłuugim ochraniaczem to mało mi łzy nie poleciały bo pragnęłam ją dla dziecka już kilka mies. w dzisiejszych czasach to jeden z najlepszych prezentów
 

Annelka

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem też najlepiej zapytać. Mnie najbardziej cieszyły kosmetyki dla maleństwa. Ubranek i zabawek dostaliśmy tyle, że nie mieliśmy gdzie ich trzymać :) więc część z nich od razu powędrowała do innej mamy.
 

pragha

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
Za 500zł kupicie albo jedną a porządną rzecz jak np. łóżeczko, elektroniczną nianię, podgrzewacz do butelek albo milion małych rzeczy jak śpioszki, pieluchy, butelki, ręczniczki itd. szczerze mówiąc takich rzeczy na początku bobas dostaje trochę od babć, dziadków, cioć itd. ja kupiłabym jeden a konkretny prezent.Popatrzcie na junior.euromall.pl , na pewno znajdziecie coś co wam się spodoba a mają same sprawdzone marki więc macie gwarancje jakości. Mnie osobiści podoba się ta elektroniczna niania. Kupiłam taką siostrze i jest bardzo zadowolona. Nie spędza każdej sekundy przy łóżeczku tylko spokojnie może iść ugotować czy posprzątać jak dzidzia śpi.
 
Do góry