Wyprawka - co kupić? Czego unikać?

GreenKat

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2014
Posty
148
Punkty reakcji
2
Wiek
39
Powiem wam, że najbardziej lubię to w tych butelkach canpolu, że się nie odbarwiają. Chciałam dla porównania wrzucić zdjęcie, ale coś mi nie chce go wgrać:( Butelka z canpolu, cały czas wygląda jak nowa, a druga tt smoczek i butelka zżółkły, aż nie chce się takiej butelki używać, bo ma się wrażenie, że jest brudna.
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
A która ta butelka? mnie zawsze denerwowało jak butelka robiła się żółta, matowa. A teraz mam zamiar w prezencie coś nabyć dla koleżanki po porodzie a już wypadłam z obiegu jeśli chodzi o rzeczy dla maluszków.
 
I

ItaliaAmore

Guest
zalezy za jaką kwotę, mnie z prezentów najbardziej przydały się pampersy :):):) nosidełko easia i mata edukacyjna, ale po prostu najlepiej zapytac mamy, ja się nie krępowalam jak ktos pytal "słuchaj wybieram się do ciebie, powiedz mi co ci jest potrzebne", tym sposobem nie dostalam niepotrzebnych rzeczy bądź dubli
 

GreenKat

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2014
Posty
148
Punkty reakcji
2
Wiek
39
jaka29 napisał:
A która ta butelka? mnie zawsze denerwowało jak butelka robiła się żółta, matowa. A teraz mam zamiar w prezencie coś nabyć dla koleżanki po porodzie a już wypadłam z obiegu jeśli chodzi o rzeczy dla maluszków.
To są butelki easysart z serii owoce. Masz do wyboru trzy kolory i trzy pojemności. Ja mam średniej wielkości 240ml, ale chcę kupić jeszcze 300ml., bo czasem muszę dorabiać mleka w nocy.
 

madziulek1985

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2011
Posty
244
Punkty reakcji
0
GreenKat napisał:
A która ta butelka? mnie zawsze denerwowało jak butelka robiła się żółta, matowa. A teraz mam zamiar w prezencie coś nabyć dla koleżanki po porodzie a już wypadłam z obiegu jeśli chodzi o rzeczy dla maluszków.
To są butelki easysart z serii owoce. Masz do wyboru trzy kolory i trzy pojemności. Ja mam średniej wielkości 240ml, ale chcę kupić jeszcze 300ml., bo czasem muszę dorabiać mleka w nocy.
A w jakim wieku masz dziecko?? Bo muszę przyznać, że u mnie bardzo sprawdza się malutka, mała sobie sama trzyma popija herbatkę, a to taka ilość akurat, żeby zawsze świeża była :)

No pomijając dużą na mleko oczywiście, ale mała jest w sam raz na dopajanie.
 

GreenKat

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2014
Posty
148
Punkty reakcji
2
Wiek
39
madziulek1985 napisał:
A w jakim wieku masz dziecko?? Bo muszę przyznać, że u mnie bardzo sprawdza się malutka, mała sobie sama trzyma popija herbatkę, a to taka ilość akurat, żeby zawsze świeża była :)No pomijając dużą na mleko oczywiście, ale mała jest w sam raz na dopajanie.
Mały ma półtora roku. W ciągu dnia pije z niekapka, ale przed snem daje mu mleko, no i czasem 240ml to za mało, na noc zawsze pije więcej. Akurat te butelki tak niewiele kosztują, że warto mieć o różnych pojemnościach.
 
D

Dobrawa

Guest
Te nowe butelki "owocowe" są ostatnio hitem. Kilka moich koleżanek je kupiło i sobie chwali. Sama sprezentowałam znajomym, których dziecko ma 8 miesięcy i też sobie rączkami małymi nieźle z nią radzi. Co do wyprawki to myślę, że najlepiej zapytać rodziców co by potrzebowali.
 

kasiaamol

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
111
Punkty reakcji
0
KotPad napisał:
A co polecicie żeby kupic młodej mamie w prezencie?
Jesli młodej mamie to raczej np kartę podarunkową do ulubionego sklepu. Ale jeśli prezent ma być dla dziecka to może coś praktycznego, coś co się przyda, jest np fajny kubek do spłukiwania główki BabyOno, albo ich gryzak do pokarmu.
 

luna40

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2014
Posty
164
Punkty reakcji
0
Niania elektryczna-strzał w dziesiatkę:) Mam nadzieję,że dostanę od rodziny.Przyda się napewno taki prezent:)
 

tutti frutti

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2014
Posty
128
Punkty reakcji
0
Nie można zapomnieć o funkcjonalnym i pięknym wyposażeniu pokoju dziecka. Kupiłam ostatnio kartę prezentową dla mojej przyjaciółki w sklepie Caramella. Można kupić praktycznie wszystko począwszy od mebli przez kosze wiklinowe i meblowe pościel, kocyki, śpiworki, karuzelki, przybory do kąpieli, narzuty, poduszki po dekoracje. Nawet jeśi przyszli rodzice mają część wyprawki, to tu znajdą coś czego brakuje.
 
J

Jula92

Guest
Ja jak byłam w ciąży najbardziej cieszyłam się właśnie z jakichś ubranek zarówno dla mnie, jak i dla malucha, karty podarunkowe zawsze mile widziane :) Do tego super są jakieś oryginalne rzeczy do domu, ja bardzo lubię takie drobiazgi
 

saraaaa

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2014
Posty
105
Punkty reakcji
1
ja np jakbym jeszcze raz kupowała wyprawkę to bym nie kupywała laktatora który niestety mi się nie przydał.
 

BandaiWanda

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2010
Posty
226
Punkty reakcji
1
Miasto
Fotelik :)
Mi akurat latator bardzo sie przydał, miałąm problemy z pokarmem i laktator ratował sytuacje, więc dla mnie HIT. Ale Kitem była kołyska, mała i tak nie spała w niej, tylko niemal cały czas z nami, albo na rękach, a z kołyski szybko dziecko wyrasta, więc nie posłużyła nam długo, a kupilismy, bo znajomi baardzo chwalą, o taka: https://sprzedajemy.pl/sprzedam-biala-kolyske,13260627.

Kitem tez są wszelkie ubranka "jak dla dorosłych" dla maleńkich dzieciaczków, np. jeansy, koszmarne na małe ciałka.
 

luna82

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2014
Posty
21
Punkty reakcji
0
ja też się cieszyłam z ubranek, ponieważ nie zdawałam sobie sprawy jak szybko małe dziecko może zabrudzić taką pokaźną ilość śpioszków:)
 

kowal69

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2015
Posty
6
Punkty reakcji
0
hahahaha chyba większość matek tak ma :) dopiero potem okazuje się jaki to challenge :p
 

magdalenka82

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2015
Posty
98
Punkty reakcji
0
mmm :) my od teściów moich dostaliśmy Maxi Cosi Gondolkę oraz zapas miesięczny pampersów, bardzo nam to się przydało!
 

BandaiWanda

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2010
Posty
226
Punkty reakcji
1
Miasto
Fotelik :)
kowal69 napisał:
hahahaha chyba większość matek tak ma :) dopiero potem okazuje się jaki to challenge :p
Ha! To jest dopiero okreslnie idealne: challenge. Wychowanie dziecka to największy challenge!
 
Do góry