DariaGrzybowska

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Mój znajomy - Grzegorz Linda ma szanse wziąć udział w 330km wyprawę za koło podbiegunowe psim zaprzęgiem. Żeby się udało musi zdobyć najwięcej głosów wśród Polaków. Jeśli chcecie pomóc proszę głosujcie:

http://www.fjallraven.com/outdoor-life/polar/competition/entries/entry/?uid=292

dla Was to tylko jedno kliknięcie, a dla Grzegorza wielka wyprawa i super przygoda.

Grzegorz jest instruktorem harcerstwa, survivalu, samoobrony, jazdy konnej i wspinaczki.

Tak motywuje swój udział w konkursie:
Na początku było harcerstwo i praca instruktorska z młodzieżą. Potem pojawiła się wspinaczka, jazda konna, survival, itd. Od kilku lat hoduje i trenuje Siberian Husky. Na Fjallraven Polar bardzo dużo mogę się jeszcze nauczyć o pracy mushera i przetrwaniu w tak trudnych warunkach. Tam chcę znaleźć: ciszę wielkich, śnieżnych przestrzeni, żywioły obojętne na losy człowieka i przede wszystkim wspólny los z psami. Ta wyprawa jest do tego idealna.
 
L

libelule

Guest
Zazdroszcze, i to jeszcze jak!! Kiedyś koniecznie musze sie na coś takiego wybrać. Kocham północ, spedziłam keidyś pare miesiecy w Kanadzie z czego sporo na północy (Yukon Territory) i to było coś przecudownego!! Obecnie troche z czasem gorzej wiec chociażby na kilkudniowe wycieczki do Szwecji promem (Unity Line) lubie sie wybrać. Jestem uzależniona od przepieknej Północy :)
 
Do góry