Wyprawa na Księżyc 3D

adamo123

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2008
Posty
12
Punkty reakcji
0
Cześć

Z tego co się orientuje jest to pierwszy animowany film dostępny we wszystkich kinach w 3D i jest to Film zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Można go obejrzeć nie tylko w sieci Imax i Multikino. Głosy podkładaja znani polscy aktorzy jak Daniel Olbrychski, Hanna Śleszyńska, Magdalena Walach a narratorem jest Mariusz Max Kolonko wiec osoby znajome ze slyszenia ;) Do tego film w jakisci 3D daje niesamowite wrażenia przestrzenne a secenariusz pelen jest Zabawnych scen, na mnie osobiescie wrazenie zrobil start rakiety :) w Tych okularach wygladalo to swietnie :)
tutaj mozna obejrzec zwiazstun: http://www.multikino.pl/pokaz,film,3695.html
A co Wy o nim sądzicie?
 

Attachments

  • WNK_plakat_B2.jpg
    WNK_plakat_B2.jpg
    210,7 KB · Wyświetleń: 40

misza86

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
fajny film :) byłam wczoraj z siostrą. mieszkamy w lublinie i trochę sceptycznie do tego podeszłam bo jak to... film 3D w zwykłym kinie...? ale rzeczywiście efekty niesamowite :) "wyprawa na księzyc" jest poza tym filmem rodzinnym- dla każdego :) fajnie że można zobaczyć kulisy produkcji na stronie filmu http://www.wyprawanaksiezyc3d.pl/ lubię tak podglądać "od kuchni" ;)
 

Sensei Tamtai

Need For Speed LoVer, MięsoLoVer
Dołączył
28 Styczeń 2008
Posty
715
Punkty reakcji
0
Wiek
114
Miasto
Kujawsko-Pomorskie.
Też na nim byłem, a szczególnie jak rakietą startowali, to jak by ci rakieta nad barkiem przeleciała.
Polecam film.
 

adamo123

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2008
Posty
12
Punkty reakcji
0
fajny film :) byłam wczoraj z siostrą. mieszkamy w lublinie i trochę sceptycznie do tego podeszłam bo jak to... film 3D w zwykłym kinie...? ale rzeczywiście efekty niesamowite :) "wyprawa na księzyc" jest poza tym filmem rodzinnym- dla każdego :) fajnie że można zobaczyć kulisy produkcji na stronie filmu http://www.wyprawanaksiezyc3d.pl/ lubię tak podglądać "od kuchni" ;)

Rzeczywiscie fajnie to wyglada :) Warto wybrac sie na taki film chociazby z tego wzgledu ze bardzo rzadko leca jakies filmy w 3D a to ze mozna go zobaczyc w tej jakosci w kazdym kinie to tym bardziej rewelacja :)
Cala klasa mojego młodszego brata wybrała sie na niego ze szkoły :)
 

franek321

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
Rzeczywiscie fajnie to wyglada :) Warto wybrac sie na taki film chociazby z tego wzgledu ze bardzo rzadko leca jakies filmy w 3D a to ze mozna go zobaczyc w tej jakosci w kazdym kinie to tym bardziej rewelacja :)
Cala klasa mojego młodszego brata wybrała sie na niego ze szkoły :)

W klasie mojej siostry tez na tym byli i byla zadowolona, zawsze to cos innego niz plaski ekran :) do tego nie trzeba isc do wiekszego miasta by go zobaczyc w 3D nie przypominam sobie by z innymi filmami tak bylo
 

adamo123

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2008
Posty
12
Punkty reakcji
0
W klasie mojej siostry tez na tym byli i byla zadowolona, zawsze to cos innego niz plaski ekran :) do tego nie trzeba isc do wiekszego miasta by go zobaczyc w 3D nie przypominam sobie by z innymi filmami tak bylo

Nom masz racje ja tez sobie nie przypominam ale jak juz pisalem wyzej wyczytalem ze to pierwszy film dostepny ogolnodostepnie w jakosci 3D :)

A Ty sam byles na nim albo wybierasz sie moze? Ale powiem Ci ze jezeli nie miales jeszcze okazji zobaczyc podobnej produkcji w 3D to warto przezyc cos nowego :)
 

maniek000

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja moze wyciagne na niego swoja dziewczyne bo cos ostatni marudzi ze nigdzie z nia nie wychodze :D efekty sa dosc dobre bym mial potem spokoj na miesiac? ;)
 

adamo123

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2008
Posty
12
Punkty reakcji
0
Ja moze wyciagne na niego swoja dziewczyne bo cos ostatni marudzi ze nigdzie z nia nie wychodze :D efekty sa dosc dobre bym mial potem spokoj na miesiac? ;)

Hehehe :D To moze lepiej zabierz ja na film pila by miala dosc kina ;););) a co do "Wyprawy na ksiezyc" powinien wystarczyc szczegolnie jezeli pierwszy raz idzie na film 3D to powinna byc pod wrazeniem, ale uwazaj bo jak jej sie spodoba to bedzie chciala wiecej ;)
 

maniek000

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
Hehehe :D To moze lepiej zabierz ja na film pila by miala dosc kina ;););) a co do "Wyprawy na ksiezyc" powinien wystarczyc szczegolnie jezeli pierwszy raz idzie na film 3D to powinna byc pod wrazeniem, ale uwazaj bo jak jej sie spodoba to bedzie chciala wiecej ;)
Niestety miales racje :p chce wiecej :p a ja nie wytrzymam 2 raz wysiedziec na tym samym filmie :p
 

adamo123

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2008
Posty
12
Punkty reakcji
0
Niestety miales racje :p chce wiecej :p a ja nie wytrzymam 2 raz wysiedziec na tym samym filmie :p
:D to moze idz skoro chce ale do innego kina zawsze to pewna odmiana bedzie ;) ;) ;) Byłes a nie napisales nawet jak bylo :) Podobał Ci sie? :) jak wraznia ? :)
 

Attachments

  • 8.jpg
    8.jpg
    32,2 KB · Wyświetleń: 36

kisiel9500

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2007
Posty
942
Punkty reakcji
1
Wiek
20
Miasto
stont
Takie sobie. Może to była wina mojego kina, ale porywające to nie było. Byłem już jakiś czas temu na innym filmie 3D, efekty o wiele lepsze, ale to raczej dlatego, że tam były dobre okulary, a nie jak u mnie, papierówki z zielono-czerwonymi foliami :p
Jeśli chodzi o fabułę, źle nie było, ale hitem to nie będzie ^_^
 
Do góry