Wypalenie zawodowe - znacie z praktyki?

ToLa01

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2014
Posty
82
Punkty reakcji
2
Dopada chyba wiele osób. Grunt wtedy podejść bojowo do sprawy i po prostu coś zmienić. Czasem nawet rozmowa z szefem i zmiana stanowiska czy obowiązków wiele dobrego może przynieść :)
 

marseilaa

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2018
Posty
95
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Miałam podobnie w pracach które mnie nudziły. Jestem osobą, która szybko się nudzi i w rutynowych czynnościach nie umiem się odnaleźć, właśnie takie rutynowe prace typu że codziennie robiłam dokładnie to samo, wprowadzałam dane itd, sprawiały, że po czasie z coraz większa niechęcią jeździłam tam. To już pewnie takie zalążki były ;) niedawno zmieniłam pracę na zgodniejszą z tym co lubię robić i bardziej urozmaiconą i jest ok póki co.
 

Oczeta

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2018
Posty
21
Punkty reakcji
0
warto tez pomyslec o zmianach z zakresu odzywiania i zdrowia generalnie.

na przykladzie kolegi widzialam, jak kazdego dnia przychodzil do pracy zblazowany i zmeczony. a potem nagle bieganie, nowa dieta itp. i od razu inny czlowiek! ;)
 

Roselyn

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2015
Posty
249
Punkty reakcji
3
A małoto ludzi się z tym zetknęło? Trzeba po prostu w takiej sytuacji zrobić sobie dłuższą przerwę i zdystansować się do pewnych spraw.
 

pielegniarkapola

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2023
Posty
4
Punkty reakcji
2
Dopadało mnie podobne myślenie. Dużo trzeba sobie poukładać w głowie. Zastanowić się czy naprawdę jest mi tak źle w tej pracy? Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Po czasie jak sobie wszystko dobrze w głowie poukładałam, zaczęłam na nowo odczuwać radość z mojego wykonywanego zawodu. Nie bójcie się o to zapytać swoich kolegów czy koleżanki. Każdego to dopada prędzej czy później.
 

tinderowiec

Bywalec
Dołączył
10 Sierpień 2023
Posty
354
Punkty reakcji
48
Ja miałem, ale poszedłem na pół roku L4, w nagrodę mnie przenieśli na samodzielne stanowisko (wcześniej zarządzałem ludźmi) i mi przeszło.
 
Do góry