Wypadek czy zabójstwo

Pafalek

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
NA POCZĄTEK CHCIAŁEM WYSZSTKICH POWITAĆ
Chciałbym wam przedstawić prawde ,a przynajmniej moją prawde , prawde o smoleńsku.
Jak wiadomo polski Tupolew nie rozbił się o 8:56 tylko żekomo o 8:41 czemu rosjanie tak nas poinformowali??
Jakopierwsze ciało zostało znalezione ciało prezydenta z spośród 93 pierwszy prezydent. Czyż by przypadek??
Na lotnisku był polski reporter 50m od wypadku nagrał całe zdarzenie były dwa wybuchy zbiornika i ????
Dziennikaż został pozbaiwony aparatu i kamery jedyne co mu zostało to telefon i nagrał zdarzenie które możemy obejrzeć na youtube w tym filmie wyraźnie słychać polskie krzyki i strzały .
Mówią że to pistolety , rosjanie głupków z polaków robią na statku było pełno amunicji gdyby miała strzelac to by strzelało cały czas nawet stiuardesy miały naboje .
Czarne skrzynki które są w moskwie to te które mają najważniejsze nagrania lecz rosjanie pomyśleli i ich nam nie dali , dostaliśmy 3 skrzynke bez urzyteczną czy to są przyjaciele ?? bo póścili film katyń u siebie w porze oglądalności ?? , według mnie ( nie mówie o wszystkich) Rosjanie to fałszywy naród .Dowód? nasz historia.
I tak w tym wszystkim było najlepsze przesługiwanie córki wasermana. Co oni sobie myśla ? że niby co Polska jest słaba? że nie da rady prędzej czy później stanie się to o czym się mówi III niszcząca wojna która napewno pociągnie ze sobą polske .
Przyjaciele z zaoceanu weszli w układ z Putinem zmienili układ z Polakami . Obama myśli że to tylko Polska lecz Polacy są Narodem walecznym i silnym .
Tak więc co można jeszcze zrobić ?? Pozdrwoić przyjaciół naszych?? no przecież dali papiery (bez wartościowe nic nie pomagające w śledztwie w sprawie katyńskiej).
Niewiem czy Politycy się boją czy są tacy "intelektualni" że tego nie widzą.

Na zakończenie powiem że Postawiłem ten temat ponieważ dziś w szkole usłyszałem jacy są wspaniali rosjanie . tylko że ukraine prędzej czy później przejmą .
Macie do wyboru dwie wersje Zamach i wypadek . To od was zależy co będzie prawdą !!!
Pozdarwiam!!!

nie zauważyłem nowy tu jestem i aż tak nie wertuje forum
 

Donia1101

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska ;)
Parfałek, nie zgodzę się z Tobą co do tego, że od nas zależy co będzie prawdą, zamach czy wypadek. Nie będę knuła żadnych teorii spiskowych. Co się stało, to się nie odstanie. Nie możemy żyć tą katastrofą, fakt, to była i jest tragedia ludzka, wiele rodzin potraciło swoich członków,ale nie powinniśmy do razu oskarżać Rosjan. Polityka, to polityka. Jest wiele rzeczy, o których nigdy się nie dowiemy. Każdy ma swoje poglądy, ale ja nie staje po żadnej ze stron. Zresztą, po jakim czasie Rosjanie przyznali się poniekąd do Katynia? Ile czasu żyli w całkowitym zakłamaniu? Niektórzy mieszkańcy Rosji nadal utwierdzają, że Katyń to nie ich sprawka. A być może Polski rząd boi się naskakiwać na Rosjan, bo wina może być także polskich pilotów? Może kiedyś dowiemy się całej prawdy, może nie...
 

anewhope

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
NA POCZĄTEK CHCIAŁEM WYSZSTKICH POWITAĆ
Chciałbym wam przedstawić prawde ,a przynajmniej moją prawde , prawde o smoleńsku.
Jak wiadomo polski Tupolew nie rozbił się o 8:56 tylko żekomo o 8:41 czemu rosjanie tak nas poinformowali??
Jakopierwsze ciało zostało znalezione ciało prezydenta z spośród 93 pierwszy prezydent. Czyż by przypadek??
Na lotnisku był polski reporter 50m od wypadku nagrał całe zdarzenie były dwa wybuchy zbiornika i ????
Dziennikaż został pozbaiwony aparatu i kamery jedyne co mu zostało to telefon i nagrał zdarzenie które możemy obejrzeć na youtube w tym filmie wyraźnie słychać polskie krzyki i strzały .
Mówią że to pistolety , rosjanie głupków z polaków robią na statku było pełno amunicji gdyby miała strzelac to by strzelało cały czas nawet stiuardesy miały naboje .
Czarne skrzynki które są w moskwie to te które mają najważniejsze nagrania lecz rosjanie pomyśleli i ich nam nie dali , dostaliśmy 3 skrzynke bez urzyteczną czy to są przyjaciele ?? bo póścili film katyń u siebie w porze oglądalności ?? , według mnie ( nie mówie o wszystkich) Rosjanie to fałszywy naród .Dowód? nasz historia.
I tak w tym wszystkim było najlepsze przesługiwanie córki wasermana. Co oni sobie myśla ? że niby co Polska jest słaba? że nie da rady prędzej czy później stanie się to o czym się mówi III niszcząca wojna która napewno pociągnie ze sobą polske .
Przyjaciele z zaoceanu weszli w układ z Putinem zmienili układ z Polakami . Obama myśli że to tylko Polska lecz Polacy są Narodem walecznym i silnym .
Tak więc co można jeszcze zrobić ?? Pozdrwoić przyjaciół naszych?? no przecież dali papiery (bez wartościowe nic nie pomagające w śledztwie w sprawie katyńskiej).
Niewiem czy Politycy się boją czy są tacy "intelektualni" że tego nie widzą.

Na zakończenie powiem że Postawiłem ten temat ponieważ dziś w szkole usłyszałem jacy są wspaniali rosjanie . tylko że ukraine prędzej czy później przejmą .
Macie do wyboru dwie wersje Zamach i wypadek . To od was zależy co będzie prawdą !!!
Pozdarwiam!!!

nie zauważyłem nowy tu jestem i aż tak nie wertuje forum

Nie doszukuj się w tej katastrofie czegoś czego nie ma.Powiem Ci co się stało.Po spożyciu alkoholu Gen.Błasik chciał zaimponować Lechowi, który się martwił że ze względu na złą pogodę nie wyląduje ,że wszystko da się zrobić.Poszedł do kabiny pilotów wywrzeć na nich presję,a że wcześniej już była z Lechem podobna sytuacja (Gruzja) ,pilot postąpił wbrew logice wylądować,aby znów posłowie PIS-u nie wyzywali pilotów od tchórzy i nie próbowali ciągać ich po sądach za nie wykonanie rozkazu.''Dzięki'' tym 2 panom,życie straciło jeszcze 94 osoby :(
 
Do góry