Wypadanie włosów po ciąży? Jakie tabletki?

I

ItaliaAmore

Guest
Wlosy zaczely mi wypadać jakies dwa miesiace po porodzie i to garsciami. Problem jest dosyc duzy i widoczny, wlosów mam mniej niz przed ciaza. Chce brac jakies suplementy, w aptece polecili vitapil mama i revalid. Ktory bedzie lepszy? Pierwszy jest wlasnie dla kobiet po porodzie i karmiacych piersia, drugi nie. nie wiem, czy ktos moze z was stosowal, moze sie wypowiedziec?
 
E

Elen

Guest
Radze zapytac ginekologa bo to kwestia hormonalna. A jesli chodzi o witaminy to lepszy Vitapil, jednak dla efektow musi byc stosowany najmniej 3 miesiace. Celebrin tez jest ok, ale nie wiem czy mozesz go brac.
 

kasiaamol

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
111
Punkty reakcji
0
Wybierz Vitapil - lepiej powoli, spokojnie to i efekt będzie na dłużej. Poza tym kuracja Ci wyjdzie nie drogo. A jak chcesz dodatkowo to mozna jeszcze Lotion Vitapil kupić, to taka wcierka do skóry głowy która stymuluje wzrost nowych włosów.
 
I

ItaliaAmore

Guest
okej, zakupilam vitapil mama, cena okej, tym bardziej, ze opakowanie jest na 2 miesiace. Spróbujemy i mam nadzieje, ze pomoze. Dzięki za radę z tym lotionem. Rozejrze sie za nim. W aptece pytalam, to wiadomo vitapil mama moge brac przy karmieniu piersia, celebrinu juz nie. :)
 

kasiaamol

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
111
Punkty reakcji
0
No tak jak karmisz to jasne. Ja przed vitapilem brałam tabletki które miały dużo biotyny i mi bardzo to źle zadziałało na cerę, miałam wypryski, trądzik no kiepsko to wyglądało, teraz jest ok. Bioę jedna tabletkę dziennie - ale warto pamiętać że po jedzeniu. A lotion przy myciu włosów - aczkolwiek nie zawsze regularnie o nim pamietam:)
 
I

ItaliaAmore

Guest
no znając mnie tez pewnie bedzie nieregularnie, tym bardziej przy malym dziecku:):) No nic, vitapil mama juz ma dzialac, lotionu jeszcze nie mam, ale poszukam, a jak nie to moze przez internet kupię. Co do biotyny, to na wypadanie wlosów sama biotyna chyba średnio da radę, w vitapil mama mam jeszcze inne skladniki. Tu cały skład przekopiowałam, no i golym okiem widac, ze biotyna to nie wszystko

L-cysteina 70mg, L-metionina 70mg, witamina C (kwas L-askorbinowy) 40mg, sproszkowane pędy bambusa (75% krzemionki) 20mg, w tym krzem 7mg, żelazo (furman żelaza II) 14mg, cynk 10mg, niacyna 8mg, kwas pantotenowy 3mg, witamina B2 (ryboflawina) 0,7mg, witamina B6 0,7mg, witamina B1 0,6mg, miedź 0,5mg, witamina A (beta-karoten) 200mcg ekwiwalentu retinolu, kwas foliowy 200mcg, jod 75mcg, selen 30mcg, biotyna (D-biotyna) 25mcg, witamina B12 1,4mcg

Nie mam problemów z cera i wolalabym nie miec, na szczescie widze, ze biotyna w skladzie vitapil mama jest wymieniona dosyc daleko, wiec pewnie jest jej tyle ile trzeba
 
A

acidic

Guest
Mi pomógl Revalid przy wypadaniu wlosow, ale nie wiem czy mozna go zazywac w czasie karmienia piersią. Ale o Vitapilu rowniez slyszalam dobre opinie, chociaz mi nie pomogl
 
M

malgorzatakonik

Guest
a czy kobietki któraś z Was korzystała juz z odbudowy i wzmocnienia mostków dwusiarczowych z Replex? nie w kazdym salonie można skorzystać z tego zabiegu wiec moze ktoras słyszała? gdzie w warszawie skorzystam?
 

pelka

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2014
Posty
26
Punkty reakcji
0
dobre są wcierki z cieplego nierafinowanego olejku rycynowego
 
A

Amber27

Guest
Brałam oeparol piekna skóra, włosy i paznokcie. I faktycznie po pewnym czasie przestały wypadać, a nawet paznokcie przestały sie rozdwajać.
 
Do góry