Wypadają mi włosy- mezoterapia?

arizona89

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2016
Posty
41
Punkty reakcji
1
Czy sa tu osoby, ktorym wypadaly wlosy w duzych ilosciach i wybraly sie na mezoterapię? Probowalam serio wielu kosmetykow, produktow do wlosow, lykalam suplementy, ale nic nie pomaga. Kupilam nawet loxon, bo tak poradzil mi dermatolog. Ale noo nadal nic :( taki zabieg jest w stanie pomóc?? prosze pomozcie!
 

huszka

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2016
Posty
58
Punkty reakcji
0
Jest w stanie pomóc, mi pomógł :) a tez bylam totalnie zrozpaczona i myslalam, ze jestem skazana na perukę :p haha, teraz sie smieje jak o tym pomysle :p ale kiedys- czarna rozpacz :)
 

karolinaeff

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2016
Posty
28
Punkty reakcji
1
tez uzywalam loxonu, roznych wcierek ( kozieradka, jantar), suplementy ( vitapil, revalid, skrzypovita). przez moja kosmetyczke przewinela sie masa produktow do wlosow :D mezoterapia wydaje mi sie byc najsensowniejszym rozwiazaniem, bo wywalanie kasy na kosmetyki nie przynosi efektow :/ nie chce zostac posądzona o reklamę, ale zrobiłam dwa zabiegi mezoterapii w klinice Hair medica. nie bede sie tutaj roztkliwiac nad efektami, bo po dwoch zabiegach w tak krotkim czasie zwyczajnie ich nie ma :) ale zauwazylam na pewno, ze wlosow wypada mniej. staram sie myslec pozytywnie :)
 

Hailie

Bywalec
Dołączył
17 Wrzesień 2010
Posty
475
Punkty reakcji
118
arizona89 napisał:
Czy sa tu osoby, ktorym wypadaly wlosy w duzych ilosciach i wybraly sie na mezoterapię? Probowalam serio wielu kosmetykow, produktow do wlosow, lykalam suplementy, ale nic nie pomaga. Kupilam nawet loxon, bo tak poradzil mi dermatolog. Ale noo nadal nic :( taki zabieg jest w stanie pomóc?? prosze pomozcie!
Może zamiast łykać od razu suplementy i kosmetyki warto by było zastanowić się nad przyczyną takiego stanu? Warto wybrać się do lekarza, zrobić badania, przeanalizować swoją dietę, która może wywoływać taki efekt gdy jest źle zbilansowana. :wink: Może to wymagać trochę wysiłku, ale na pewno będzie bardziej naturalne niż pakowanie w siebie chemii. Moim zdaniem warto zbadać przyczynę od środka a później ewentualnie poddać się mezoterapii.
 

arizona89

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2016
Posty
41
Punkty reakcji
1
Wolfy napisał:
Czy sa tu osoby, ktorym wypadaly wlosy w duzych ilosciach i wybraly sie na mezoterapię? Probowalam serio wielu kosmetykow, produktow do wlosow, lykalam suplementy, ale nic nie pomaga. Kupilam nawet loxon, bo tak poradzil mi dermatolog. Ale noo nadal nic :( taki zabieg jest w stanie pomóc?? prosze pomozcie!
Może zamiast łykać od razu suplementy i kosmetyki warto by było zastanowić się nad przyczyną takiego stanu? Warto wybrać się do lekarza, zrobić badania, przeanalizować swoją dietę, która może wywoływać taki efekt gdy jest źle zbilansowana. :wink: Może to wymagać trochę wysiłku, ale na pewno będzie bardziej naturalne niż pakowanie w siebie chemii. Moim zdaniem warto zbadać przyczynę od środka a później ewentualnie poddać się mezoterapii.
przyznaje, ze o diete dbam, badania mam w normie- od razu zwrocilam na to uwage i zadbalam,zeby wszystko bylo w porzadku z odzywianiem, wynikami badan. dlatego pytam o mezoterapie/ kliniki, bo to chyba ostatnia deska ratunku :(
 

karolinaeff

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2016
Posty
28
Punkty reakcji
1
no to jak pisalam- mi pomogl zabieg w hair medice. ale wiesz, lepiej chociaz przejsc sie na jakas konsultacje, zrobic badanie skory glowy czy cos ;) przynajmniej bedziesz wiedziec na czym stoisz, bo wynik takiego badania wszystko wyjasni :)
 

karolinaeff

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2016
Posty
28
Punkty reakcji
1
Widziałam niedawno w Hebe wcierkę My life my hair od Eveline. Skład wyglądał zachęcająco... może warto spróbować? Ta marka ma dobre pordukty do twarzy,ciała, więc pewnie "włosowo" też dają radę ;)
 
Do góry