wymioty mojej córeczki

Madzia310588

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
512
Punkty reakcji
3
Wiek
35
nie mam pojęcia gdzie mam to napisać w jakim dziale ale szukam pomocy...
dziś moja córeczka jadła to co zawsze była spokojna bardzo grzeczna nic nie wzgazywało na to co się stanie fakt dziś mało jadła bo nie zjadła obiadku ale tak to śniadanie i na kolacyjkę mleczko wypiła było ok wszystko szykowała się to spania jak nagle wstała z łóżeczka i staneła przy barierkach i zaczeła wymiotować mlekiem jak się potem okazała to nie pierwszy raz bo koła niej już było zwymiotowane widocznie musiała zwymiotować jak już leżała musiałam na szybko zmienić wszystko w łóżeczku i dać do prania ją umyć delikatnie z wymiocin jestem sama w domu i lekko wpadłam w popłoch nie wiedziałam co robić pierwszy raz coś takiego miałam potem okazała się że jest ok leżała u mnie na łóżku i znowu zwymiotowała powiedziałam sobie że jeszcze raz i dzwonie po lekarza ale okazało się że już nie wymiotowała więcej boje się jej coś dawać teraz śpi smacznie u mnie w łóżku powiedziałam że muszę ją mieć przy sobie dziś cały czas na nią patrze i myślę co jej może być czemu tak się stało jak jej pomóc moja córeczka ma roczek i 4 miesiące prawie 5 napiście co moge zrobić jak jej pomóc bardzo proszę jestem sama z nią w domu i tylko modle się żeby to się nie powtużyło
 
Do góry