"Wyłącz To Draństwo"

PUĆTA

Ten Pan u góry to Jason Newsted
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland , Ustroń City
Ok , tak jak w temacie. Chodzi mi o sytuację słuchania muzyki głośnego. Które słyszą często wasi starsi . Czy wypowiadają zdanie zawarte w temacie? jeżeli tak to przy jakich zespołach im się to zdarza .

Jak dla mnie , mó starszy słucha ogólnie rocka . Głównie polskich starych zespołow , których czasem ja też podsłuchuje . Jednak po zapuszczeniu muzyki Mansona z przed pokoju udaje mi się dosłyszeć "Boże !! wyłącz ten "rzoz" " :) A o starszej nie wspominam , szanuje tego co słucham . Oczywiście gdy jest za głośno zamyka drzwi :)
Jednak dzwięki takich zespołów jak Dimmu Borgir jeszcze kilka innych (troche mniej blackowych) doprowadzają ich do szaleństwa.

styknie :)
piszcie
 
K

kfiatushekk

Guest
Ja głownie słucham starego hard rocka ( led zeppelin, deep purple itp.) co moi rodzice akceptują. Ale jak mam ochote zapuścić behemotha to juz gorzej..
 

BlizZ

Oczekujący Przyszłości
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
1 731
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Częstochowa
Moja mama nie lubi Linkin Parka i Limp Bizkit :D :p To powoduje problemy <_<
 

Gipson

....nałogowiec....
Dołączył
18 Lipiec 2005
Posty
685
Punkty reakcji
0
Miasto
CE KA CK KIELCE
Ja mogę słuchać wszystkiego byle nie głośno. Moja stara jest bardziej tolerancyjna niż mój stary.
 

ciemne słoneczko

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2006
Posty
204
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
znienacka
Ja raczej nie mam z tym problemów- jestem u siebie w pokoju na górze, rodzice sa na dole, więc nie słyszą. Ale kiedyś jak mama weszła do mojego pokoju, to Marduk jej się chyba nie spodobał.... :bag: ale dlaczego...? :bag:
 

cruel_woman

....::::sinner::::....
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
2 197
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
by nie było...71
mój ojcieć by się złożył przy hh jak by przekleństwa leciały.. a matka wszystko zniesie raczej... wyjścia nie ma.. tylko wkurzają ją basy które się niosą po całym domu..
 

thule

Rex Mortis
Dołączył
15 Grudzień 2005
Posty
353
Punkty reakcji
0
Miasto
127.0.0.1
Najczęściej siedzę w słuchawkach, więc mam względny spokój.
 

Anielica-Mroku

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2005
Posty
166
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Dopóki nie jest za głośno jak chcą spać to im nie przeszkadza moja muzyka (punk, ska i reggae, rock) :p
Nie ma jakis takich zespołów przy których zawsze mieliby "ale", ewentualnie jak słucham bardzo głośno to niektóre polskie piosenki z tekstami które mogą się nie spodobać starszym przeskakuje :p
 

Miqa

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
307
Punkty reakcji
0
Miasto
Tychy
moi rodzice nigdy się nie czepiają no chyba że puszcze muze na cały dzień w godzinach przeznaczonych według nich do spania :p
 
Dołączył
3 Październik 2005
Posty
452
Punkty reakcji
0
Miasto
..::-Legnica-::..
Moja mama lubi ta muzyke co ja słucham ale wysiada przy Mansonie, to jest poprostu dla niej cos okropnego, mamuska wogule nielubi mrocznej muzyki bo twierdzi ze to ja meczy, ale takiej to nieczęsto słycham
 

PUĆTA

Ten Pan u góry to Jason Newsted
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland , Ustroń City
Tak , tak znam to :) "strasznie męczące" , z tym że ja tego słucham często , oj bardzo czesto. pozdro
 

PUĆTA

Ten Pan u góry to Jason Newsted
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland , Ustroń City
Tak ja tez , zawsze wyjsciem jest zamknięcie drzwi . W pełni toleranxja , ze strony rodziców . Tylko tak jak napisałem , sa zespoły które skomentują :)
 

anka-rock

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2006
Posty
2
Punkty reakcji
0
jA mogę słuchać czego chce... raczej się nie czepiają.. no chyba ze wejdą i będzie leciała jakas piosenka po posku z takimmi słowami... to zawsze mowią 'czego ty słuchasz??' no a tak to pełny luz... no a jak coś im nie bedzie pasowało to zawsze są sluchawki... :]
 

Attachments

  • bluza_z_blink_182.jpg
    bluza_z_blink_182.jpg
    26,3 KB · Wyświetleń: 123

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
Moim rodzicom to nie przeszkadza :p
Raz moja mama tylko sie przestraszyła troche, bo włożyłam jej słuchawki i puściłam na maxa Korna :D
 

azi07

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2006
Posty
61
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
HELL xD
ogólnie moi sie nie czepiają tego co słucham i jak głośno :) , złoszczą się jedynie jak wieczór zapuszcze troche za głośno np. Metallice. to odrazu moja mama jest w moim pokoju i każe mi to wyłączyć :D

Moim rodzicom to nie przeszkadza :p
Raz moja mama tylko sie przestraszyła troche, bo włożyłam jej słuchawki i puściłam na maxa Korna :D

to ja pamiętam jak moja mama raz przez przypadek nie zmieniła sobie płyty w discmenie i puściła na maxa SlipKnota, jak usłyszała kawałek z Iowy to aż podskoczyła :D :D
 

princess

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2005
Posty
338
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Ogólnie rodzice nie czepiają się do tego, czego słucham, aby było w miarę cicho, jak włączę głośniej Mansona czy Korna to mama zwykle mówi: ścisz tą upiorną muzykę, albo wyłącz to cholerstwo. Młodsza siostra(słuchająca tego co leci na Vivie) mówi prosto z mostu: wyłącz te gów.no... heh
 
Dołączył
3 Październik 2005
Posty
452
Punkty reakcji
0
Miasto
..::-Legnica-::..
No jak mamuśki niema to sobie z tata słuchamy tak głosno muzyki ze raz rypnął kwiatek który stał koło kolumny, hihihi, bo on to najchętniej by słuchał tylko jakichś ostrych dźwięków, ale mi to pasuje
 
Do góry