Wykrywacz metali

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
czechu napisał:
az tak sie od siebie roznia ?
250 nową, dostaniesz za jakieś 1200 zł. 350-tkę, za nawet 1700. Różnica 500 zł to zbyt wiele, patrząc na specyfikację obu urządzeń. Dla mnie różnica pod względem osiągów obu wykrywaczy, nie jest warta tych 500 zł.
 

golgi

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2007
Posty
565
Punkty reakcji
3
Wiek
42
Miasto
wrocław
a moim zdaniem ta rożnica jest znaczna i warto dopłacić. a już w ogóle warto zainwestować ponad 2000 zł jeżeli chcecie się bawić na poważnie.
 

Volian

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2016
Posty
416
Punkty reakcji
0
Isen1822 napisał:
250 nową, dostaniesz za jakieś 1200 zł. 350-tkę, za nawet 1700. Różnica 500 zł to zbyt wiele, patrząc na specyfikację obu urządzeń. Dla mnie różnica pod względem osiągów obu wykrywaczy, nie jest warta tych 500 zł.
Jako że jestem kompletnym amatorem w temacie, a zainteresowała mnie taka możliwość spędzania wolnego czasu, chciałbym zapytać czym tak na prawdę różnią się te modele? 250/350 lub jeszcze wyższe?


golgi napisał:
moim zdaniem ta rożnica jest znaczna i warto dopłacić. a już w ogóle warto zainwestować ponad 2000 zł jeżeli chcecie się bawić na poważnie.
Wychodzi z tego tyle, że jeżeli chciałbym zainwestować w to hobby to trzeba sobie koło 2 tys szykować?
 

Carbid

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2015
Posty
46
Punkty reakcji
0
Volian napisał:
Wychodzi z tego tyle, że jeżeli chciałbym zainwestować w to hobby to trzeba sobie koło 2 tys szykować?
no niestety taka zabawa, a co gorsze co znajdziesz to skarbu państwa.
 

Volian

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2016
Posty
416
Punkty reakcji
0

kotka10

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2017
Posty
223
Punkty reakcji
0
Volian napisał:
Powiedzcie mi dlaczego te wykrywacze mają takie ceny www.militaria.pl/wykrywacze_metali/wykrywacze_metali_rutus_c2074.xml ? Czym różnią się od takich za 800zł?
wystarczy wejść w opis takiej za kilka tysięcy i tego za 800 zł i wszystko jest tam napisane zobacz sobie na cechy, jaka krótka lista jest przy tym za 800, poza tym częstotliwość ma mniejsza
 

Volian

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2016
Posty
416
Punkty reakcji
0
kotka10 napisał:
wystarczy wejść w opis takiej za kilka tysięcy i tego za 800 zł i wszystko jest tam napisane zobacz sobie na cechy, jaka krótka lista jest przy tym za 800, poza tym częstotliwość ma mniejsza
Niby tak ale to co jest napisane to raz, a praktycznie? Jaka jest szansa ze z takim za X tysięcy znajdziemy coś bardziej drogocennego w takim samym miejscu poszukiwań jak tym za 800zł?
 

mymyk

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2017
Posty
117
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Volian napisał:
wystarczy wejść w opis takiej za kilka tysięcy i tego za 800 zł i wszystko jest tam napisane zobacz sobie na cechy, jaka krótka lista jest przy tym za 800, poza tym częstotliwość ma mniejsza
Niby tak ale to co jest napisane to raz, a praktycznie? Jaka jest szansa ze z takim za X tysięcy znajdziemy coś bardziej drogocennego w takim samym miejscu poszukiwań jak tym za 800zł?
Wszystko zależy od tego jakie masz fundusze, jak w danym miejscu nic nie ma to i tak nic nie znajdziesz. Najlepiej jak przejdziesz się do sklepu stacjonarnego militaria.pl i tam Ci fachowo doradzą co i jak
 

Volian

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2016
Posty
416
Punkty reakcji
0
mymyk napisał:
Wszystko zależy od tego jakie masz fundusze, jak w danym miejscu nic nie ma to i tak nic nie znajdziesz. Najlepiej jak przejdziesz się do sklepu stacjonarnego militaria.pl i tam Ci fachowo doradzą co i jak
Co do ich sklepów stacjonarnych to nie wiem czy wiecie ale będzie też jeden w Pozaniu w tej galerii Posnania :)
 

kotka10

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2017
Posty
223
Punkty reakcji
0
Volian napisał:
Co do ich sklepów stacjonarnych to nie wiem czy wiecie ale będzie też jeden w Pozaniu w tej galerii Posnania
o super że tak się rozrastają, w ogóle to warto wspomnieć że jest ta letnia wyprzedaż :D
 

Volian

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2016
Posty
416
Punkty reakcji
0
kotka10 napisał:
o super że tak się rozrastają, w ogóle to warto wspomnieć że jest ta letnia wyprzedaż
Od miesiąca jakoś, więc pewnie każdy juz skorzystał. Teraz pewnie zaczną sie u nich fajne ceny na zimowe ciuchy
 

mymyk

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2017
Posty
117
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Volian napisał:
Od miesiąca jakoś, więc pewnie każdy juz skorzystał. Teraz pewnie zaczną sie u nich fajne ceny na zimowe ciuchy
Właśnie, apropo zimowych ciuchów, to orientujecie się może gdzie dostanę damskie termo najlepiej od spaio albo fn?
 

mymyk

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2017
Posty
117
Punkty reakcji
2
Wiek
33

kotka10

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2017
Posty
223
Punkty reakcji
0
mymyk napisał:
Podpinam się do pytania I czy nie blakną CI kolory? Właśnie przeglądam militaria pod katem termo i zastanawiam się nad topem --> https://www.militari...0_fn_p73637.xml Dziewczyny,tu pytanie bardziej do Was, miałyscie go ? sprawdza się ?
jeżeli chodzi o fn to używam i jestem bardzo zadowolona, chyba mam całą odzież termo fn które kupiłam na militariach :p w ogóle wiecie może gdzie dostanę odzież firmy spaio ?
 

Volian

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2016
Posty
416
Punkty reakcji
0
kotka10 napisał:
jeżeli chodzi o fn to używam i jestem bardzo zadowolona, chyba mam całą odzież termo fn które kupiłam na militariach :p w ogóle wiecie może gdzie dostanę odzież firmy spaio ?
Tutaj https://www.militaria.pl/szukaj.xml?mode=0&search-clause=spaiomasz wybór damskich i męskich bardzo duży



mymyk napisał:
Podpinam się do pytania I czy nie blakną CI kolory? Właśnie przeglądam militaria pod katem termo i zastanawiam się nad topem --> [...] Dziewczyny, tu pytanie bardziej do Was, miałyscie go ? sprawdza się ?
Moja dziewczyna korzysta z takiego podczas treningów i wiem ze latem w nim biegała bodajże i zawsze zadowolona. Męczyła mnie żeby jej drugi kupić i pewnie w prezencie świątecznym dostanie jak się promocje w militariach wieksze zrobią :p
 

kotka10

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2017
Posty
223
Punkty reakcji
0
Volian napisał:
Tutaj https://www.militari...ch-clause=spaiomaszwybór damskich i męskich bardzo duży
o super bo chciałabym wypróbować bo słyszałam dobre opinie. Co do odzieży to znajdę jakieś ocieplane spodnie na zimę ?



Volian napisał:
Moja dziewczyna korzysta z takiego podczas treningów i wiem ze latem w nim biegała bodajże i zawsze zadowolona. Męczyła mnie żeby jej drugi kupić i pewnie w prezencie świątecznym dostanie jak się promocje w militariach wieksze zrobią :p
fajnym pomysłem na prezent może też być ten zestaw buff + kubek :p
 

corka

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2016
Posty
196
Punkty reakcji
0
mymyk napisał:
Podpinam się do pytania I czy nie blakną CI kolory? Właśnie przeglądam militaria pod katem termo i zastanawiam się nad topem --> https://www.militari...0_fn_p73637.xml Dziewczyny,tu pytanie bardziej do Was, miałyscie go ? sprawdza się ?
nie ma problemów o które pytacie. Natomoiast tego topu nie miałam ale zaraz się to zmieni ;)


kotka10 napisał:
o super bo chciałabym wypróbować bo słyszałam dobre opinie. Co do odzieży to znajdę jakieś ocieplane spodnie na zimę ?
bardziej bym radziła szukać bielizny termoaktywnej


kotka10 napisał:
fajnym pomysłem na prezent może też być ten zestaw buff + kubek :p
fajny ale trochę drogo. Dobrego buffa i kubek osobno kupisz za połowę ceny
 
Do góry