Wykonawca do pompy ciepła z Rybnika

ilkas

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2010
Posty
307
Punkty reakcji
6
Miasto
Kraków
Czy możecie polecić jakąś dobrą i rzetelną firmę, która zajmie się instalacją PC w moim domu? Obecna firma już przy podpisywaniu umowy robi problemy i nie wydaje się być rzetelna, dlatego chcę ją zmienić póki mogę. Tym razem postanowiłam zaczerpnąć informacji z internetu. Będę wdzięczna za opinie.
 

Jacek23

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
258
Punkty reakcji
7
u mnie bardzo dobrze sprawdzili się pgb system. jakiś czas temu działali w moim domu i jestem zadowolony z roboty jaką wykonali. ale najlepiej polecam się do nich przejść i pogadać osobiście. mi to najwiecej dało przy podejmowaniu decyzji.
 

ilkas

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2010
Posty
307
Punkty reakcji
6
Miasto
Kraków
Rozumiem.
Wrzuciłam firmę w neta i tak dla pewności: to Ci którzy działaja przy ul. Sygnały 6 w Rybniku?
 

Jacek23

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
258
Punkty reakcji
7
Tak, to oni. Ja wszystko ustalałem z panem Przemkiem. Tutaj masz bezpośredni numer do niego, jeśli chciałabyś skorzystać 530 720 741.
 
K

Kruczy

Guest
Ja osobiście jeszcze nie korzystałem z usług żadnej takiej firmy, bo sam jestem dopiero na etapie poszukiwań. Ale już dwie osoby z mojego środowiska dobrze się wypowiadały o tych z pgb system, do tego w necie też mają dobre opinie, więc chyba już nie będę szukał nikogo innego.
 
Do góry