Wykańczajace bole głowy- jak sobie radzić?

G

Gumri

Guest
Jak najszybciej udaj się do lekarze , przewlekłe i silne bóle głowy mogą być bardzo niebezpieczne. Poproś lekarza o badania i nie daj się zbyć wytłumaczeniami ze o tej porze roku to normalne. Konieczne sa badania, żebyś wiedział jak zapobiec uciążliwym bólom. Puki co polecam Pyralginę to silny lek, który z pewnością poradzi sobie z bólem.
 

kamiliusz

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2012
Posty
42
Punkty reakcji
1
Ja też często mam bóle głowy, znaczy się tylko z jednej strony w jednym konkretnym miejscu, wiem że od niedawana tak mam 2-3 miesiące... bym poszedł do lekarza, ale z drugiej strony jak mam się dowiedzieć że to coś złego to lepiej w niewiedzy żyć ;)
 
N

nianiaSweet

Guest
moim zdaniem lepiej iśc do lekarza bo nawet jeśli to coś poważniejszego to będziemy mieli czas na walkę z chorobą, osobiście polecam pyralginę na silne bóle głowy bo mnie zawsze w takich sytuacjach pomaga.
 
G

Gumri

Guest
Nie ma co odwlekać wizyty u lekarza, cokolwiek lekarz by nie powiedział, zawsze lepiej wiedzieć szybciej. Choroba w zaawansowanym stadium może nieść za sobą trwałe negatywne skutki.
 
I

Ika112

Guest
Ja też często mam bóle głowy, znaczy się tylko z jednej strony w jednym konkretnym miejscu, wiem że od niedawana tak mam 2-3 miesiące... bym poszedł do lekarza, ale z drugiej strony jak mam się dowiedzieć że to coś złego to lepiej w niewiedzy żyć ;)

Nie pleć, rzadko okazuje się że to guz czy coś poważnego, a możesz sobie pomóc, dowiesz się przynajmniej co zrobić żeby unikać bólu, co może je powodować i coś awaryjnego przeciwbólowo bo jak znam życie boli w najmniej oczekiwanym momencie, na egzaminie, kiedy masz ważny dzień, randkę..:((
 

modek

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2013
Posty
44
Punkty reakcji
0
Awaryjnie przeciwbólowo stosuj pyralgine jeśli to bóle doraźne, oby to nie była migrena, lepiej idź do lekarza.
 
I

Ika112

Guest
Działa, nie na migrenę ale jeśli głowa boli z innej przyczyny i jest świetny na przeziębienie, ułatwia zasypianie ;)
 
N

nianiaSweet

Guest
to prawda jełsi mnie cos łapie to zawsze przed pójściem spać przyjmuję pyralginę, która ułatwia spokojne zasypianie, a rano budzę się w zupełnie dobrej kondycji.
 
I

Ika112

Guest
Żeby jeszcze migreny można było się pozbyć jak przeziębienia byłoby świetnie :cry_smile:
 

Vena.

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2013
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Całkiem możliwe, że masz migrenę. Sama również mam, ale da się jakoś z nią żyć :) Radzę udać się do lekarza, przepisze Ci jakieś silniejsze leki.
 

modek

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2013
Posty
44
Punkty reakcji
0
Mozna stosowa pyralgine, ale na migrene potrzebne są specjalistyczne leki przeznaczone do walki z tą chorobą.
 

chochołka

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2007
Posty
24
Punkty reakcji
0
Mnie akurat pyralgina bardzo pomaga - jak mam okres, to nie tylko boli mnie masakrycznie głowa, ale też brzuch i po pyralginie te dolegliwości mijają.
 

opatia

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2006
Posty
43
Punkty reakcji
0
Też biorę pyralginę, bo z leków bez recepty to najsilniejszy lek przeciwbólowy, a ja nie zawsze mam możliwość, żeby iść do lekarza po receptę. Ale pyralgina radzi sobie naprawdę dobrze z całkiem silnym bólem.
 
Do góry