Wygodna klawiatura do pisania

dark999

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
Witam, może ktoś polecić wygodną klawiaturę do pisania. Tak się składa, że dużo piszę a moja klawiatura modecom nie jest najlepszej jakości i lubi się zacinać podczas pisania.
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Ja używam bezprzewodowej z HP i na każdym robi wrażenie. Świetnie się na niej pracuje, nie tnie się i łączność z komputerem jest bardzo dobra. Także polecam. 🙂
 

dark999

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
Myszę poszukać wersji z kablem, nie lubię wymieniać baterii :). Jaki model hp?
 

Fanita

Zbanowany
Dołączył
10 Październik 2016
Posty
63
Punkty reakcji
3
Ja myszke i klawiature mam z genesisa bo to fajna polska firma ktora ma dobry sprzet a ceny nie wysokie. Klawiature polecam ci model thor 300 RGB to fajna klawiatura mechaniczna na przelacznikach outemu z roznymi kolorami i mocno slyszalnym klikiem
 

WujekAlfa

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2017
Posty
176
Punkty reakcji
16
A4-TECH KV-300H. Klawiatura "płaska". Najlepsza klawiatura niemechaniczna jaką miałem, a można powiedzieć, że zajmuję się profesjonalnie pisaniem na klawiaturze. Do wyrwania za stówkę.
Teraz korzystam z spc gear gk-550 z przełącznikami brown. Klawiatura mechaniczna. Super przyjemnie mi się na niej pisze, ale za to cena jest spora - 270 zł.
 

inkaa77

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2021
Posty
9
Punkty reakcji
1
zalezy co kto lubi, ja bardzo lubie niskoprofilowe klawiatury i do grania i do pisania dlatego mamy ta Genesis Thor 420 RGB Full size z RGB
 
Do góry