wygładzanie zmarszczek

N

nianiaSweet

Guest
a o jakimś zabiegu na twarz nie myślałaś? ja właśnie idę na ten scarlet. kremów mikrodermabrazji już próbowałam stan skóry po ich zastosowaniu wcale się nie poprawił.
 

feelthevibe

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2014
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
nianiaSweet napisał:
Ja mam już małe zmarszczki na czole więc mam zamiar zdecydować się na zabiegi, które powodują mikrouszkodzenia naskórka, mam nadzieje, że dzięki temu moja skóra właściwa wypchnie ten stary naskórek a zmarszczki się zredukują BB)
no jest to dobry plan, czytałam o tych zabiegach, które pobudzają do produkcji kolagenu, to chyba coś w ten deseń?
 
N

nianiaSweet

Guest
ja jeszcze dodatkowo nawilżam dobrze swój skórę, kremami z wiesiołkiem, więc dodatkowo się wspomagam :)
 

feelthevibe

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2014
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
no to widzę pełna kuracja, kiedy idziesz na ten zabieg scarlet? mogę liczyć na informację z pierwszej ręki? :) zastanawiam się sama czy nie skorzystać, już nawet zaczęłam zapełniać skarbonkę
 

ToLa01

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2014
Posty
82
Punkty reakcji
2
A co polecacie na zmarszczki pod oczami? Coraz bardziej się uwidaczniają...
 

feelthevibe

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2014
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
u mnie to samo, jakieś kurze łapki się robią! albo kiedyś nie lustrowałam tak mocno twarzy, albo rzeczywiście ostatnio szybko się u mnie porobiły :( kremy, co je tak namiętnie wcieram codziennie chyba jednak nie są takie zbawienne i tak rozważam zabieg jakiś, tylko też z rezerwą podchodzę do tego tematu
 

chuckchuck

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2015
Posty
121
Punkty reakcji
0
a na ujedrnienie skory cos ten zabieg by pomogl? Mloda ze mnie dziewucha, a skora na linii zuchwy strasznie wiotka... Wklepuje jakies kremy ale nic nie pomaga :<
 

feelthevibe

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2014
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
z opisu wynika, że jak najbardziej :) nawet na stronie piszą o liftingu twarzy, szyi i dekoltu :przewraca: że poprawia napięcie skóry i podnosi owal
 

tienshan

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2016
Posty
80
Punkty reakcji
0
ja kupilam mojej mamie krem neuro hialuron 50+ a dla siebie serum odmladzajace. Jestem bardzo zadowolona. szybko sie wchlania, idealnie nadaje sie jako baza pod makijaz, nawilza skore, a zmarszczki sa widocznie wygladzone, skora mocniej napieta.
 

Ewelatom

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2016
Posty
60
Punkty reakcji
1
Ja stawiam na kwas glikolowy, wiec kupilam krem neuro glicol bielendy. Na noc jest to krem ktory koryguje zmarszczki i zaczerwienienia, a na dzien krem ktory szarej cerze dodaje blasku. On wlasnie swietnie nawilza i ujedrnia.
 

Majka2312

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2017
Posty
12
Punkty reakcji
0
Ja bym poleciła serum z firmy Resibo. Bardzo dobrze zajmie się cerą, odmłodzi ją i ujędrni i pozostawi nawilżoną;) najlepiej zastosować na noc kilka kropelek a rano faktycznie można poczuć, że skóra jest gładsza i wypoczęta;) To kosmetyk z tych nie najtańszych ale zdecydowanie warty swojej ceny, do tego bardzo wydajny;)
 

bridgett

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2017
Posty
68
Punkty reakcji
0
Muszę coś kupić facetowi, jak myślicie hydra force bielendy z serii łagodzący krem do twarzy nada się także na wygładzanie zmarszczek? Nie bardzo się znam na kosmetykach dla facetów. :(
 

sylkamil

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2015
Posty
67
Punkty reakcji
0
ToLa01 napisał:
A co polecacie na zmarszczki pod oczami? Coraz bardziej się uwidaczniają...
fajny jest krem pod oczy od bielendy z nowej serii lift, wczesniej mialam z garniera ale ten jest o niebo lepszy
 

Ewelatom

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2016
Posty
60
Punkty reakcji
1
Widze ze bielendowska seria Lift juz jest wyieniona :p Od siebie dodam, ze bardzo fajna jest maseczka w placie tej serii :) Od razu po uzyciu widac roznice, skora bardzo elastyczna i zmarszczki mniej widoczne. Maska dziala tez nawilzajaco...
 

gorskamagda69

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2018
Posty
12
Punkty reakcji
0
Ja zawsze zstanawiałam się jak to jest po tym kwasie hialuronowym aż w końcu się zdecydowałam na taki zabieg. Najpierw zapisałam się na konsultację co mogła bym poprawić i Pani kosmetyczka z.image szczecin doradziła, żeby wypełnić kąciki ust i bruzdę czołową. Jak ustalilyśmy tak zrobiłyśmy.... efekt był powalający.
 

Monia101

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2017
Posty
130
Punkty reakcji
0
Ja najbardziej lubię zabiegi gabinetowe, bo są najbardziej skuteczne. Też jestem wielką fanką kwasu hialuronowego, bardzo mi odpowiada zabieg kwasem hialuronowym i komórkami macierzystymi Hialuron + R, chodzę na niego do Gabiline, to dobry salon kosmetyczyno-podologiczny w Twardogórze. Po zabiegu skóra jest dobrze nawilżona, napięta, zmarszczki wygładzone, wygląda się zdecydowanie lepiej.
 

Kasia1985Kasia

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2018
Posty
58
Punkty reakcji
0
Ja uwielbiam zabieg oxybrazji i wykonuję go najczęściej w Salonie IMAGE w szczecinie. W tym salonie oprócz zabiegów na twarz możemy przeprowadzić zabiegi na twarz i paznokcie - wszystko w dobrych cenach.
Ja tez uwielbiam zabiegi gabinetowe bo jednak kremem nic nie zwojujemy. Jakiś czas temu byłam na zabiegu z wykorzystaniem kwasu hialuronowego i super wypełniłam zmarszczki mimiczne. Taki zabieg przeprowadzałam w profesjonalnym gabinecie IMAGE w Szczecinie.
 

tomrok

Zbanowany
Dołączył
19 Październik 2016
Posty
179
Punkty reakcji
2
Ewentualnie botoks:
http://babskirytm.pl/botoks-na-zmarszczki-czy-warto-z-niego-skorzystac/

Możecie się śmiac ale sam jako facet zdecydowałem sie na botoks. Mialem problem z marszczeniem się na twarzy na czole, zmarszczki jakie mi się robiły były tak głębokie, ze wygldało to wprost groteskowo i zdecydowanie nieatrakcyjnie. Botos sprawił, że czoło mi się wygładziło no i wyglądam o wiele lepiej.
 

MateuszMj

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2020
Posty
12
Punkty reakcji
0
ja używam takiego kremu co nie ma sztucznych silikonów, polecam poczytać przed kupnem skład ;)
 
Do góry