wygląd

E-kwiaty

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2011
Posty
415
Punkty reakcji
5
Wygląd jest bardzo ważny,szczególnie podczas pierwszego spotkania,często to właśnie on jest decydujacym czynnikiem czy będą następne- albo sie komuś podobasz albo nie. sam ząb to nie problem,teraz wszystko można wyleczyuć,usunąć czy ukryć.
 
R

Righteousness

Guest
Xmen805 napisał:
Próbowanie juz dla mnie nie ma sensu miłość jest dla wybranych dziewczyny patrzą na wygląd tylko to sie dla nich liczy :(( ja juz sił nie mam do probowania
Daleko zajdziesz z takim podejściem.
 

flustracja19

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2013
Posty
45
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Ktoś kto zadaje takie pytanie ma problem nie tylko z krzywym zębem. :027:
 

PanDora:))

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
2 441
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Nie oszukujmy się, w naszym społeczeństwie przede wszystkim na początku zwraca się uwagę na wygląd.
Ale ale. Po pierwszym wrażeniu zawsze zostaje jeszcze ratunek przebojowością, pewnością siebie, charyzmą. Znam wiele osób z defektami podobnymi do tego, z którym Ty masz problem, a otacza ich wianuszek dziewuch, kumpli pełno dookoła. Także nie można załamywać się po kilku porażkach - to one budują nasza siłę;)
 

asiaa639

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2013
Posty
54
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Jasne, że można jeśli spodobasz się dziewczynie z charakteru i zachwycisz ja czymś to myślę, że krzywy ząb nie bedzie jej przeszkadzał, a być może nawet tego nie zauważy. A tak a propo krzywego zęba można wy leczyć wystarczy tylko udać się do dentysty.
 
Do góry