Wygląd niszczy mi życie.

Primawera

Bywalec
Dołączył
23 Grudzień 2013
Posty
809
Punkty reakcji
121
Dziękuję Kenko za zaufanie i możesz być pewien, że to co otrzymałam pozostanie tylko w moim posiadaniu.
A teraz tak jak obiecałam obiektywna opinia.
Nie wiem skąd u ciebie tak negatywna samoocena. Jesteś wysokim, przystojnym facetem o pięknym wyrazistym spojrzeniu i nie widzę żadnego powodu do kompleksów. Jest to uczciwa opinia obcej ci osoby, ale nie zamierzam ci słodzić i cały czas się zastanawiam nad powodem założenia tego tematu.
Jeśli faktycznie dziewczyny wmawiały ci, że jestes brzydki, to miałeś do czynienia z kłamliwymi pustakami.
Jeśli czujesz się niedowartościowany to uważam, że powinieneś pracować nad pewnością siebie. Aby doceniać to co się posiada trzeba trafić pomiędzy ludzi, którzy potrzebują Twojego wsparcia i pomocy. Kiedy poznasz ich problemy, twoje stracą na znaczeniu.
Pamietaj, że człowiek nigdy nie będzie szczęśliwy dokąd nie zaakceptuje tego co ma.
 

adam2026

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2014
Posty
19
Punkty reakcji
0
Za nim dostałem zdjęcie od Ciebie myślałem, że jesteś jakimś monstrum. Bo tak się opisywałeś.
A tu takie zdziwienie..., wyglądasz na prawdę w porządku. Nie piszę tego dlatego, żeby Ci słodzić. Mówię prawdę.
Jesteś wysoki, przystojny, szczupły. Masz długą szyję co na pewno jest zaletą oraz owalny kształt głowy (owalny kształt głowy ocenia się jako najładniejszy). Nie wyglądasz staro, na twarzy nie widać ani jednego pryszcza czy przebarwienia, gładka skóra. Kształt nosa może nie jest piękny, ale nie jest też duży. Trudno mi dostrzec kolor oczu wydaje mi się, że są piwne delikatnie przechodzące brąz. Posiadasz dobrze widoczne brwi o łagodnym łuku. Uszy trochę odstające, ale w ogóle to nie razi, przy takim kształcie głowy jaki masz. Usta dobrze zarysowane, ani nie za duże ani nie za małe, takie w sam raz. Zębów nie widać, ale na pewno można stwierdzić, że nie są wystające. Włosy może mogłyby być troszkę dłuższe, ponieważ masz spore czoło. Cerę masz jasną i jednolitą.
Wierz mi nic Ci nie brakuje. :D
No i jak mój opis trochę różni się od Twojego. ;)
A jeśli chodzi o te dziewczyny, które mówiły Ci, że jesteś brzydki. To albo same były brzydkie i chciały się dowartościować, albo były niedowidzące :p.
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
adam2026 napisał:
Za nim dostałem zdjęcie od Ciebie myślałem, że jesteś jakimś monstrum.
Miałam dokładnie takie same odczucia-widząc zdjęcia poczułam się zdezorientowana-o co chodzi?Normalny facet?
 

Kenko

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2014
Posty
40
Punkty reakcji
0
sewanna napisał:
Jeśli jeszcze nie ma to będzie miało w przyszłości-dziewczyny w Twoim wieku są jeszcze nieco-hmm-puste?Za kilka lat z całą pewnością poznasz kogoś,założysz rodzinę itd...Piszę to już po obejrzeniu Twoich zdjęć-jestem tego pewna...
No ale właśnie mi na tym nie zależy. Nie chcę żeby ktoś związał się ze mną tylko dlatego, że mam więcej pieniędzy niż ktoś kto jest ode mnie przystojniejszy. To zimna kalkulacja, nie zależy mi na czymś takim.
Przecież taka kobieta i tak cały czas myślałaby o tych przystojnych facetach i pewnie prędzej czy później by mnie z kimś takim zdradzała.
Chciałbym się po prostu komuś fizycznie spodobać, a to nie jest możliwe.
Po drugie, wszyscy za młodu zdobędą doświadcznia w związakach, wyszaleją się, itd., a ja jestem takim drugim garniturem, który musi czekać, aż ktoś zrobi mu łaskę. Nie chcę czkać następne kilka lat.

Spodziewałem się takich odpowiedzi. Ludzie zazwyczaj nie są szczerzy w osądach nt wyglądu innych osób, i z tego co widzę, tak jest i w tym przypadku. Nie chce mi się w to wierzyć, że nagle 3 osoby, na raz tak się mną zachwycają... Zwłaszcza, że nigdy w życiu nie usłyszałem jeszcze komplementu dotyczącego mojego wyglądu, a tu nagle tyle na raz..
Ale mimo wszystko wierzę, że jesteście obiektywni i dziękuję za opinię.
 
C

Czart

Guest
Przecież taka kobieta i tak cały czas myślałaby o tych przystojnych facetach i pewnie prędzej czy później by mnie z kimś takim zdradzała."
Kompletnie nie pasuje mi to do Twojego opisu.

Jesteś w związku z mało urodziwą kobietą. Podoba Ci się jej charakter, sposób bycia, kochasz ją i jest Ci z nią dobrze. Ty natomiast jesteś super przystojny, kobiety mdleją na Twój widok, możesz być niemalże z każdą. Zdradziłbyś swoją panterkę tylko dlatego, że na horyzoncie pojawiła się od niej ładniejsza?

Nie można być we wszystkim "naj".
 

H.Joanna56:)

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2012
Posty
478
Punkty reakcji
19
Nie widziałam Twojego zdjęcia, ale to nie ma znaczenia, wystarczy mi to co przeczytałam.
Powiem tylko jedno - najbardziej sexi u mężczyzny jest jego mózg.
Pomyśl o tym!
 

H.Joanna56:)

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2012
Posty
478
Punkty reakcji
19
Do Adama

Chciałabym, by tak było.

Życie pokazuje, że jest zpełnie inaczej - bardzo inteligentne kobiety raczej budzą respekt. Zainteresowanie, o jakie chodzi autorowi tematu, już nie jest tak pewne i oczywiste.
Natomiast inteligencja u mężczyzny jest bardzo pociągająca i ma zdolność przykrywania innych niedostatków.

Cytując "klasyka" - To jest moje zdanie i się z nim zgadzam.

Pozdrawiam wszystkich inteligentnych mężczyzn i chłopców:)
 
M

MacaN

Guest
Kenko napisał:
Spodziewałem się takich odpowiedzi. Ludzie zazwyczaj nie są szczerzy w osądach nt wyglądu innych osób, i z tego co widzę, tak jest i w tym przypadku. Nie chce mi się w to wierzyć, że nagle 3 osoby, na raz tak się mną zachwycają... Zwłaszcza, że nigdy w życiu nie usłyszałem jeszcze komplementu dotyczącego mojego wyglądu, a tu nagle tyle na raz..
Ja myślę, że Ty po prostu potrzebowałeś dobrego słowa i wiedziałeś, że prędzej, czy później ktoś zaproponuje Ci, byś mu wysłał swoje zdjęcia.

W każdym razie, jak już się dowiedzielismy, żeś wysportowany, jakoś ustawiony i nie taki straszny - to już wiadomo, gdzie leży Twój problem. Leży od W PSYCHICE I PODEJŚCIU DO ŻYCIA .



H.Joanna56:) napisał:
Pozdrawiam wszystkich inteligentnych mężczyzn i chłopców:)
Dziękuję. ( Ach, zapomniałem, że Ci mniej skromni nie są już tak pożądani :p )
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Kenko napisał:
Nie chcę żeby ktoś związał się ze mną tylko dlatego, że mam więcej pieniędzy niż ktoś kto jest ode mnie przystojniejszy. To zimna kalkulacja, nie zależy mi na czymś takim.
Nie rozumiesz nadal kompletnie nic!-nie chodzi tylko o pieniądze(ich ewentualne posiadanie jest atutem),jednak raczej chodziło mi o Ciebie jako człowieka-powtórzę się,ale możesz mieć więcej do zaoferowania od przystojniaka-intelekt,zaradność,poczucie humoru,pasje-to jest pociągające dla kobiet!(nie dziewcząt)-no i Twój wygląd nie jest wcale taki straszny jak to opisywałeś-masz poważny problem z kompleksami.

Na koniec uważasz,że kobieta wybierając partnera kieruje się jego wyglądem?tylko i wyłącznie?-jeśli tak mało wiesz o kobietach-bardzo mało!
 

adam2026

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2014
Posty
19
Punkty reakcji
0
Dziękuję za pozdrowienie Joanno ;)
Ja cenię sobie charakter u kobiet, no ale wiadomo jakby była jeszcze piękna przy tym to bym dodatkowo się ucieszył :D
 
S

Spamerski

Guest
Kenko napisał:
Wyciągneliście zdecydowanie błędne wnioski co do mojej osoby.
Po pierwsze, przecież nie napisałem, że użalasz się nad sobą w swoim środowisku, lecz że masz niską samoocenę. Po drugie, nie napisałem, żebyś szukał wyrachowanej materialistki, a więc kobiety, dla której pieniądze są jedyną wartością w życiu. Ponieważ napisałeś, że lubisz książki, to albo nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, albo próbujesz manipulować moją wypowiedzią. Odnoszę wrażenie, że jest to druga opcja, co wyjaśnię poniżej, po przedstawieniu pewnych faktów, na podstawie których doszedłem do takiego wniosku.

KGHM to spółka akcyjna, a więc jest to popularnie zwana "korporacja" (dalej będę pisał "korpo"). Zgodnie z tym, co jest napisane na stronie internetowej spółki, w skład wielooddziałowego przedsiębiorstwa KGHM Polska Miedź S.A. wchodzi Centrala Spółki, w tym Centrum Usług Księgowych i Centralne Biuro Zakupów oraz 10 oddziałów: 3 zakłady górnicze (ZG „Lubin”, ZG „Rudna”, ZG „Polkowice-Sieroszowice”), 3 huty miedzi (HM „Głogów”, HM „Legnica”, HM „Cedynia”), Zakłady Wzbogacania Rud, Zakład Hydrotechniczny, Jednostka Ratownictwa Górniczo-Hutniczego, Centralny Ośrodek Przetwarzania Informacji. Nie znalazłem 21-letniego dyrektora naczelnego albo oddziału korpo. Poniżej tego szczebla nie chciało mi się szukać, więc załóżmy, że jesteś dyrektorem średniego albo niskiego szczebla. Dla potrzeb wywodu pomijam to, że od kierowników w korpo na ogół wymaga się minimum 3-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku, którego ty obiektywnie rzecz biorąc nie możesz mieć w wieku 21 lat. Ale nie ważne.

Ustaliliśmy już, że dyrektorem naczelnym albo oddziału nie jesteś, a tutaj zarobki są najwyższe, generalnie w dziesiątkach tys. zł. miesięcznie. Natomiast kierownicy niższego szczebla mogą liczyć na wynagrodzenie mniej więcej na poziomie ok. 5 tys zł. miesięcznie. Oczywiście dotyczy to dużych polskich miast. Korpo na ogół prowadzą politykę rotacji pracowników. Mogą sobie na to pozwolić, mając do dyspozycji tanią siłę roboczą: staże, praktyki itd. W każdym razie jednym z podstawowych wymogów jest mobilność. Generalnie ciężko załapać się do korpo, jeśli pracowało się w poprzedniej pracy wiele lat. Dlaczego? Dlatego, że korpo robi wszystko, aby nowy pracownik nie chciał wracać do poprzedniej firmy, a nawet branży, a najlepiej, aby nie widział, że można pracować mniej niż 10 godzin.

Sumując, praca w korporacji nie świadczy o wysokim statusie społecznym, wręcz przeciwnie. Nie świadczy również o tym, że nie jest się zdominowanym, wręcz przeciwnie. Zarobki na poziomie 5 tys. zł. miesięcznie mogą robić wrażenie w porównaniu do minimalnej pensji, którą na ogół zarabia większość Polaków (nie lubię posługiwać się średnią krajową, ponieważ zdecydowana większość Polaków nie osiąga średniej krajowej). Ale jest wiele innych zawodów, które dają dużo większą swobodę przy porównywalnych, albo nawet wyższych zarobkach, gdzie nakład pracy jest bardziej adekwatny do zarobków. No i można je wykonywać w mniejszych miastach, gdzie są mniejsze koszty utrzymania i ogólnie lepsze warunki do życia. Kolejna sprawa, dywidenda i tak nie leci do ciebie, a to dla mnie istota korpo. Kto ma zysk z dywidendy, ten w zasadzie "zdominował" całą korpo.

Ale faktycznie, zdaje się, że wyciągnąłem złe wnioski w innej kwestii. Niepotrzebnie pisałem merytoryczny post, do którego nie odniosłeś się w przyzwoity sposób, ale nieudolnie próbujesz odwrócić kota do góry ogonem. Szkoda było na ciebie czasu, ponieważ ty szukasz niewolnicy, a nie kobiety. Szukasz kobiety, która będzie wpatrzona w ciebie jak w obrazek, dla której będziesz panem i władcą. Kobiety, która pozwoli ci na całkowite przyjęcie odpowiedzialności za ważne decyzje życiowe. Która będzie od ciebie finansowo zależna. Przeszkadza ci kobieta, która wybrałaby bogatego od przystojnego, a sam, jak twierdzisz, chodzisz na siłownię, aby dbać o formę. Niemniej jednak tego wątku nie będę rozwijał, ponieważ Czart doskonale to wyłapał i wyjaśnił.
 

Kenko

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2014
Posty
40
Punkty reakcji
0
Spamerski- nie pracuję dla KGHM, podałem tylko taki przykład. Pracuję w zupełnie innej branży, dużo mniej poważnej i w zupełnie innym regionie Polski, gdzie ta spółka nie ma żadnego nawet oddziału.
Ale doceniam Twoje zaangażowanie, choć moim zdaniem przesadne i niepotrzebne.



9macan5 napisał:
Ja myślę, że Ty po prostu potrzebowałeś dobrego słowa i wiedziałeś, że prędzej, czy później ktoś zaproponuje Ci, byś mu wysłał swoje zdjęcia.
Nie zakładałem tego wątku, aby się dowartościować czy móc przeczytać miłe słowa na swój temat. Wysłałem zdjęcia jako udowodnienie mojej tezy o brzydocie.



9macan5 napisał:
W każdym razie, jak już się dowiedzielismy, żeś wysportowany, jakoś ustawiony i nie taki straszny - to już wiadomo, gdzie leży Twój problem. Leży od W PSYCHICE I PODEJŚCIU DO ŻYCIA .
To jest opinia 4 osób. Dużo więcej uważa, że moim problemem jest wygląd, a ja ufam większości. Z resztą zdjęcia nie oddają "wrażenia" jakiego robię na żywo.



sewanna napisał:
Nie rozumiesz nadal kompletnie nic!-nie chodzi tylko o pieniądze(ich ewentualne posiadanie jest atutem),jednak raczej chodziło mi o Ciebie jako człowieka-powtórzę się,ale możesz mieć więcej do zaoferowania od przystojniaka-intelekt,zaradność,poczucie humoru,pasje-to jest pociągające dla kobiet!(nie dziewcząt)-no i Twój wygląd nie jest wcale taki straszny jak to opisywałeś-masz poważny problem z kompleksami.
Co nie zmienia faktu, że niezależnie od wieku kobiet, przystojniacy zawsze cieszą się największym powodzeniem wśród kobiet. Z Twojej wypowiedzi wynika, że jeszcze przez najbliższe kilka lat nie mam szans u dziewczyn, a zatem tak czy siak, skazany jestem na korzystanie z usług prostytutki.
Twierdzisz, że mój wygląd nie jest "taki straszny", owszem nikt, nigdy na mój widok nie wymiotował, co nie znaczy, że to wystarczy aby mieć powodzenie wśród kobiet.



sewanna napisał:
Na koniec uważasz,że kobieta wybierając partnera kieruje się jego wyglądem?tylko i wyłącznie?-jeśli tak mało wiesz o kobietach-bardzo mało!
Nie kieruje się tylko i wyłącznie wyglądem, ale jest to bardzo ważny i podstawowy czynnik. Jeśli facet nie spodoba się kobiecie, choć w minimalnym stopniu, jeśli chodzi o wygląd, to taka kobieta nigdy się z nim nie zwiąże, choćby nie wiem jaki miał super charakter.



H.Joanna56:) napisał:
Nie widziałam Twojego zdjęcia, ale to nie ma znaczenia, wystarczy mi to co przeczytałam.

Powiem tylko jedno - najbardziej sexi u mężczyzny jest jego mózg.

Pomyśl o tym!
Ale z mózgiem nie chodzisz do łóżka, nie całujesz się, nie wychodzisz wśród innych ludzi. Twoje koleżanki nie będą oceniać Twojego faceta na podstawie jego mózgu, tylko zaczną od tego: "ale ten Twój facet to ciacho, zazdroszczę Ci", albo "co Ty widzisz w tym brzydalu, przecież jest tylu przystojniejszych facetów od niego", i w końcu sama zaczynasz tak myśleć.
 
M

MacaN

Guest
Przestań się zachowywać jak małe rozwydrzone dziecko, bo to się już robi żołosne. Masz klapki na oczach i widzisz tylko czubej swojego nosa. Zamiast się użalać nad sobą, powinieneś w końcu zrozumieć co ktoś do Ciebie pisze. Ufasz większości ? To ufaj dalej, przecież to większość jest taka mądra.

Pisaliśmy Ci na wiele sposobów, że może być lepiej, ale Ty nie potrafisz tego przyjąć do wiadomości, więc napiszę w innym tonie :

Tak, jesteś przerażająco brzydki, żadna kobieta Cię nie zechce zarówno z powodu Twojej wątpliwej urody, jak i z powodu Twojego nudnego jak flaki w oleju i irytującego charakteru. Piszesz ogólnikowo i chcesz ogólnikowych odpowiedzi, nie potrafisz docenić żadnej merytowycznej wypowiedzi, bo prawdopodobnie nie potrafisz jej odpowiednio przeanalizować. ( jak uwielbiana przez Ciebie większość ) Zatem NIE MA dla Ciebie ratunku, dopóki nie zmienisz swojego zachowania, będziesz wiódł życie samotnika, który 2 razy w miesiący zapuka do burdelu. Jak już się obudzisz, to zrozumiesz, że masz 30 kilka, albo 40 kilka lat i jesteś samotny nie dlatego, że nikt Cię nie chiał, tylko dlatego, że sam odpychasz ludzi. Mało tego, jak jakakolwiek dziewczyna się dowie, że kilkadziesiąt razy odwiedziłeś burdel, to będziesz mógł zapomnieć o związku.

Tyle z mojej strony, bo bez chęci zmian z Twojej, cała ta dyskusja nie ma najmniejszego sensu. To nie dialog, tylko monolog. Nasze posty są jedynie komentarzami, których Ty nie chcesz czytać.
 

adam2026

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2014
Posty
19
Punkty reakcji
0
Szkoda Kenko, że nie odpowiadasz na moje prywatne wiadomości.
Szkoda także że nie chcesz sobie pomóc, macan ma racje ta rozmowa nie ma sensu skoro odpierasz nasze rady jakby były oskarżeniami. Nie wiem w takim razie po co stworzyłeś temat skoro nie wierzysz w żadne słowo ludzi z forum? Nie rozumiesz, że chcemy Ci pomóc, kurcze? Nie znamy Cię a mimo wszystko staramy się Tobie pomóc, a Ty wolisz zdanie jakiś niedowartościowanych kobiet od bezstronnych ludzi?
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Kenko napisał:
Ale z mózgiem nie chodzisz do łóżka,
Do łóżka chodzę z człowiekiem-nie z "powłoką cielesną"...




Kenko napisał:
Twoje koleżanki nie będą oceniać Twojego faceta na podstawie jego mózgu, tylko zaczną od tego: "ale ten Twój facet to ciacho, zazdroszczę Ci"
Matko jedyna dobrze,że nie mam takich "koleżanek".Mogę ci powiedzieć jednak po czym oceniany jest mój facet-po tym co robi w życiu,ma prawdziwą pasję,która jednocześnie jest źródłem utrzymania,robi coś pięknego z czego jestem dumna.Jeśli chodzi o wygląd--jest zwyczajny-nie wiem cholera nie myślę o tym-ważne jest to,że kocham-kurcze już nic więcej w tym temacie nie napiszę...
 

H.Joanna56:)

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2012
Posty
478
Punkty reakcji
19
Kenko napisał:
Ale z mózgiem nie chodzisz do łóżka, nie całujesz się, nie wychodzisz wśród innych ludzi. Twoje koleżanki nie będą oceniać Twojego faceta na podstawie jego mózgu, tylko zaczną od tego: "ale ten Twój facet to ciacho, zazdroszczę Ci", albo "co Ty widzisz w tym brzydalu, przecież jest tylu przystojniejszych facetów od niego", i w końcu sama zaczynasz tak myśleć.
Mylisz się i to bardzo!
Interesujący (czyt. inteligentny) mężczyzna jest dużo bardziej pociągający niż przystojny troglodyta.
 

adam2026

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2014
Posty
19
Punkty reakcji
0
To nie jest problem wyglądu, Kenko nie chce naszej pomocy nie warto pisać już w tym temacie, bo będzie cały czas odpierał nasze argumenty. Ta rozmowa straciła na sensie w momencie gdy Kenko powiedział nam, że nie wierzy nam.
Ja chciałem Ci pomóc, doradziłem Ci i tyle, więcej zrobić nie mogę.
 

Primawera

Bywalec
Dołączył
23 Grudzień 2013
Posty
809
Punkty reakcji
121
Kenko napisał:
To jest opinia 4 osób. Dużo więcej uważa, że moim problemem jest wygląd, a ja ufam większości. Z resztą zdjęcia nie oddają "wrażenia" jakiego robię na żywo.
To jak jesteś odbierany jest uzależnione od wielu czynników. Kilka osób zgodnie twierdzi, że z wyglądu jest atrakcyjny , a Ty nadal odpierasz nasze opinie, uparcie trzymając sie własnej wersji i zarzucasz nam nieszczerość.
Powiem Ci jedno nawet gdybyś był najpiekniejszym facetem w mieście, dziewczyny będa cie unikać ze wzgledu na twój upierdliwy charakter. Dokąd nie poradzisz sobie z tym blokiem w psychice dotąd w twoim zyciu nic sie nie zmieni.
Masz duze szanse na poznanie interesującej dziewczyny, ale nie zepsuj tego ciągłym jęczeniem i użalaniem sie nad sobą.
 

Kenko

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2014
Posty
40
Punkty reakcji
0
9macan5 napisał:
Przestań się zachowywać jak małe rozwydrzone dziecko, bo to się już robi żołosne. Masz klapki na oczach i widzisz tylko czubej swojego nosa. Zamiast się użalać nad sobą, powinieneś w końcu zrozumieć co ktoś do Ciebie pisze. Ufasz większości ? To ufaj dalej, przecież to większość jest taka mądra.
Nie ufam większości, ale skoro na przestrzeni pięciu lat, kilkanaście razy usłyszałem komentarz od dziewczyny, że jestem brzydki, dostałem mnóstwo "koszy" i mam ciągłe porażki w relacjach z dziewczynami, to z czego to wynika? Dlaczego było tego aż tak dużo? Potrafisz to jakoś wyjaśnić?



adam2026 napisał:
Szkoda także że nie chcesz sobie pomóc, macan ma racje ta rozmowa nie ma sensu skoro odpierasz nasze rady jakby były oskarżeniami. Nie wiem w takim razie po co stworzyłeś temat skoro nie wierzysz w żadne słowo ludzi z forum? Nie rozumiesz, że chcemy Ci pomóc, kurcze? Nie znamy Cię a mimo wszystko staramy się Tobie pomóc, a Ty wolisz zdanie jakiś niedowartościowanych kobiet od bezstronnych ludzi?
Po założeniu wątku oczekiwałem pomocy, to oczywiste. Doceniam to, że chcecie mi pomóc, ale po prostu nie rozumiem, jak wasze rady wykorzystać tak, aby przyniosły efekt, i nie do końca wierzę, że to może pomóc.
Nie o to chodzi, że wolę zdanie kobiet niż wasze. Po prostu biorę je bardzo mocno pod uwagę, bo w końcu to o dobre relacje właśnie z kobietami, chciałbym zawalczyć.



H.Joanna56:) napisał:
Mylisz się i to bardzo!

Interesujący (czyt. inteligentny) mężczyzna jest dużo bardziej pociągający niż przystojny troglodyta.
To dlaczego wszyscy przystojni mężczyźni mają duże powodzenie, i nie mają problemów z kobietami?
Znam także kilku bardzo inteligentnych facetów, którzy nie są jednak zbyt przystojni, i także są samotni.
Przeciętna kobieta zawsze wybierze tego, kto będzie jej się podobał fizycznie, intelekt to jedynie pożądany dodatek do tego i dodatkowy atut.



adam2026 napisał:
To nie jest problem wyglądu
Dlaczego tak uważasz?



Primawera napisał:
Kilka osób zgodnie twierdzi, że z wyglądu jest atrakcyjny
Szkoda, że nikt nigdy w "prawdziwym życiu", nie powiedział mi choć jednego tak miłego słowa...



Primawera napisał:
Masz duze szanse na poznanie interesującej dziewczyny, ale nie zepsuj tego ciągłym jęczeniem i użalaniem sie nad sobą.
Ale przecież ja przy dziewczynach tak nie mówię... Chciałbym żebyś miała rację.



sewanna napisał:
Matko jedyna dobrze,że nie mam takich "koleżanek".Mogę ci powiedzieć jednak po czym oceniany jest mój facet-po tym co robi w życiu,ma prawdziwą pasję,która jednocześnie jest źródłem utrzymania,robi coś pięknego z czego jestem dumna.Jeśli chodzi o wygląd--jest zwyczajny-nie wiem cholera nie myślę o tym-ważne jest to,że kocham-kurcze już nic więcej w tym temacie nie napiszę...
Ale bardzo wiele kobiet, właśnie takie koleżanki ma, niestety..
Nie wiem ile masz lat, ale to może wynikać z tego, że w Twoim roczniku i grupie wiekowej, jest jeszcze sporo "normalnych" osób, niestey w moim pokoleniu liczy się już tylko wygląd.. Ja widocznie jestem trochę niedopasowany do tej sytuacji.



adam2026 napisał:
Szkoda Kenko, że nie odpowiadasz na moje prywatne wiadomości.
Odpowiedziałem.
 
Do góry