Wydawanie pieniędzy na tapety, dzwonki itp.

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Ja na takie rzeczy kasy nie wydaje jest mi to poprostu nie potrzebne jak coś to przesyłam od kumpli :D ostatnio ograniczyłem esy i mam sporo kasy na koncie ale zastanawiam się nad przejściem do mobilking ma ktoś??? ;)
 

Serdel95

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2008
Posty
99
Punkty reakcji
0
Miasto
Łączki Brzeskie
No właśnie też tak się zastanawiam na tego Mobilkinga.Ja na pierdoły kase wydaję ale tylko jak kumple nie mają czegoś takiego_Ogólnie myślę, że takie umilacze sa dość fajne.
 

Natalia1992

Uzależniona
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
2 493
Punkty reakcji
8
Miasto
zewsząd
Ja nie mam potrzeby ściągania czegoś takiego xD .

Mój telefon ma służyć do pisania smsów i dzwonienia ;)
No i musi jeszcze ładnie wyglądać :p
Alcatel C630 nie jest dobry ale ładny i działa ;)
 

Bakly

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2008
Posty
138
Punkty reakcji
0
Mysle ze kwetia wydatkow na telefon (kwestia rachunkow) wiaza sie z indywidualnymi potrzebami...
Co do tapet melodyjek i reszty...
Nigdy za nic takiego nie placilem i nie mam zamiaru :)
Internet mam a w nim - wszystko :)
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Mam jakieś 50 obrazków i mi starczy. Reszta to zdjęcia a na tapecie mam tył mojej obudowy, bo jest ładny. W gry na komie nie gram, bo mój telefon jest niekompatybilny z wieloma grami. No i po prostu szkoda kasy.
 

shimana

to tylko ja...
Dołączył
26 Lipiec 2006
Posty
802
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Tam,gdzie słońce nie dochodzi
mi szkoda kasy na gierki, tamety itp. Nigdy nie kupuję takich zreczy,bo mi sie są potrzebne.
Telefon jest mi potrzebny do kontaktowania się z osobami,a nie do czegoś innego..
Jak juz chce jakąs tapete to mi ktos zawsze przesyła :D Nawet nie musze chciec,bo często jakaś osoba mi posyła :)
 

upior_w_operze

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2007
Posty
912
Punkty reakcji
1
Ja takich rzeczy nie kupuję.
Jest mi to po prostu niepotrzebne...


Jeśli coś chcę to albo od kumpeli,albo przez usb...
 

~CzArNa~

prezesowa.
Dołączył
9 Sierpień 2006
Posty
3 871
Punkty reakcji
4
Też nie kupuje żadnych tapet, ani dzwonków..
Przsyłam itp.. ;p ale szkoda na to kasy ;p lepiej smsy popisać xD
 

FusSion=*

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2007
Posty
124
Punkty reakcji
0
Miasto
Zamość
ja jak doładowuje konto 25zł to mi jeszcze zostaje bo zazwyczaj nie pisze sms'ów i nie dzwonie chyba ,ze jak mi się zechce
 

anula30

.....(^_^).....
Dołączył
13 Czerwiec 2007
Posty
1 774
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
~zach-pom~
ja samr rachunki za rozmowy i sms mam ponad 200zl to gdzie bym jeszcze na tapety miala wydawac albo dzwonki zawsze mozna od kogos cos przeslac ;)
 

evelina01p

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2008
Posty
236
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
różnie z tym bywa
Wole wydzownić albo przesmsowac niz tracić na takie pierdoły :D I tak nikomu to nie potrzebne. Chyba, że ktoś ma komóre do szpanowania, a nie dzwonienia. Wyrosłam już z czegoś takiego :p
 

bartekt

Made in China
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
5
Wiek
28
Miasto
*********
Dzwonki mam ze trzy, z kompa ściągane. Tapet trochę więcej, także z kompa. Gra jedna, na dzień dobry w telefonie już była. Nigdy w życiu nie wydałem pieniędzy na tego typu rzeczy.
 

kasterka*

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2007
Posty
258
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.oOOo.
ja doładowania mam za 50 co miesiac .. i pod koniec mies. musze jeszcze doładowywac za dyszke bo brakuje :D wsio wydzwaniam i esemeski oczywiscie :p
 
M

Malina..xD

Guest
ja na takie rzeczy nie wydaję kasy .\
po pierwsze nigdy jej nie mam :D
a po drugie to .. jak już mam jakąś potrzebę nowego dzwonka czy gry czy czegokolwiek to przesyłam od znajomych ;p
 

Rzabcia

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2008
Posty
147
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Japan :)
Ja nie ściągam sobie żadnych gierek, tapet ani dzwonków. Jak chcę jakąś nową tapetkę albo coś, to po prostu korzystam z kompa i kabelka usb :)
 

ciekawaswiata

...my kisses don't lie^^
Dołączył
27 Luty 2008
Posty
1 476
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Polska ;)
Ja nie ściągam sobie żadnych gierek, tapet ani dzwonków. Jak chcę jakąś nową tapetkę albo coś, to po prostu korzystam z kompa i kabelka usb :)
dokładnie komputer i kabel usb to najlepszy sposób
zawsze mam w komórce to co chce za free :p
 

nawiedzona

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2007
Posty
713
Punkty reakcji
1
od czego jest komputer.. wystarczy podłączyć komórkę pod kompa i się ściąga nie płacąc.
a nawet jeśli.. to nie,nie szkoda mi kasy. bo i tak nie mam na co wydawać. :p
 

Lord_Cas

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
90
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Drezdenko
Nie rozumiem jak mozna tracic kase na takie duperele do komórki jak gry ,tapety czy dzwonki nie szkoda wam kasy?!!!!!!!!.Ja ładuje komorke za 5 zł i mi starcza na tydzień


5zł na tydzień wow dobry jesteś

a co do gier mam je za darmo ściągam je z stron z warezów i kablem usb an komórkę i tak samo z mp3 i innymi rzeczmi ja wydaje tygodniowo na komórkę koło 60zł bo ładuję sobie i mojej dziewczynie czeba mieć za co dzwonić i pisać.Apozatym kasy mi nie brakuję
 
Do góry