Wybór wózka dla małego dziecka

Amela22

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2019
Posty
11
Punkty reakcji
1
Podpisuję się pod anexem;) Tez mam ich wózek i jestem zadowolona- wygodny, łatwy w obsłudze, z dobra amortyzacją;) Dodatkowo fajnie się prezentuje!
 

zmija85

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2019
Posty
31
Punkty reakcji
0
ja jestem zachwycona wóżkiem anex m type, jest bardzo solidnym wózkiem, prowadzi się dobrze po wszystkich nawierzchniach ma nie zawaodną amortyzacje i mnie to cieszy, bo nie telpie tak dziecka po nierównej nawierzchni. i duży plus że bardzo łatwy w obsłudze jest.
 

zmija85

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2019
Posty
31
Punkty reakcji
0
anex m type od razu skradł moje serce , wózek wart swojej ceny, córka uwielbia spacery w nim
 

fiomal

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2020
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wózek Easygo Optimo Air , gondola jest wygodna, można ją złożyć na płasko zaś siedzisko można zamontować przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Prowadnica obszyta jest skórą ekologiczną, zaś koła ze świetną amortyzacją sprawdzają się na 6 w czasie jazdy.
 

zmija85

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2019
Posty
31
Punkty reakcji
0
ja polecam Anex ale te nowsze modele e type m type wóżki godne uwagi , ja posiadam akurat m type i super zdaje ezamin
 

Magdalena787

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2017
Posty
24
Punkty reakcji
0
A ja kupiłam polski wózek camini frontera 2 w 1 gondola ze spacerówką i jestem zadowolona. Lekki, zwrotny, ale stabilny, dobrze amortyzuje wstrząsy na nierównej powierzchni.
 

zmija85

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2019
Posty
31
Punkty reakcji
0
ja polecam Anex ale te nowsze modele e type m type wóżki godne uwagi , ja posiadam akurat m type i super zdaje egzamin
 

bridgett

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2017
Posty
68
Punkty reakcji
0
A ja myślę że najlepiej jest kupować wózki bezpośrednio od producenta, ja tak kupiłam swojego x-landera, mogłam o wszystko wypytać na livechacie i miałam wszelkie informacje z pierwszej ręki a najważniejsze że mogłam go wypróbować w domu zupełnie za darmo
 

Katia 26

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2021
Posty
1
Punkty reakcji
0
Pytanie do rodziców, dość banalne ale chodząc po sklepach normalnie za głowę się chwytałam. Co braliście pod uwagę przy wyborze wózka dla dziecka? Chce kupić jakaś spacerówkę, coś niezbyt rozbudowanego ale kompletnie nie wiem jaki wybrać wózek. Może ktoś coś poradzi?
Witam. właśnie nie tak dawno kupowałam wózek dla bliźniaków. Wszystko czego potrzebowałam się dowiedzieć znalazłam ŚwiatDziecka i myślę że będziesz bardzo zadowolona .
 

Zosia 79

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2021
Posty
1
Punkty reakcji
0
tez myślę, że nie będziesz żałowała zakupu, mi się optycznie model moodd najbardziej podoba- jest mega nowoczesny, no i biały stelaż super się prezentuje.
cena różnie, ale w sklepach internetowych zawsze będzie taniej, najlepiej iśc do stacjonarnego, obejrzeć sobie na zywo, sprawdzić, czy pasuje pod nas, a potem mozna spokojnie w necie kupić :)
Cześć, a ja jestem bardzo zadowolona z zakupów na Portal dla dzieci i rodziców bo oprócz super lekkiego wózeczka dla mojego maleństwa kupiłam jeszcze fotelik. Nie musiałam biegać po sklepie z wielkim brzuchem w upalne dni tylko zrobiłam to siedząc wygodnie w fotelu. A efekt mich zakupów był bardzo zadowalający. Co ja piszę był wspaniały.
 
Do góry