JarekStawczyk

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam, mój pierwszy post więc proszę o wyrozumiałość :). Tak więc przekopałem forum oraz google lecz nie znalazłem nic konkretnego. Zbliża się matura i trzeba zaplanować co dalej... Wiem co chce robić w przyszłości a mianowicie chciałbym zajmować się administracją sieci bądź bezpieczeństwem sieci informatycznych i teleinformatycznych. Moje pytanie jest takie. W jakich uczelniach najlpej w Warszawie mogę znaleźć kierunki z tym związane? Raczej nie stać mnie na szkoły płatne chyba, że jest możliwość pracy jakaś w czasie studiowania tylko, że chcę studiować dziennie. Przeglądałem strony PW, UW, WAT oraz SGGW ale nie wiem czy źle szukam czy co bo jak w internecie pokazuje mi owe kierunki, że są na tych uczelniach na stronie nie moge ich znaleźć. Do tego zbyt dobrym uczniem nie jestem więc będę liczył raczej na kolejne tury kwalifikacyjne. Zdaję matematykę, język polski, język angielskipodstawę oraz informatykę roz. liczę mniej więcej na wyniki mat40% pol50% ang60-70% inf40-50% lub wyżej jak doucze się algorytmiki lepiej. Liczę na szybkie odpowiedzi. Pozdrawiam.
 

JarekStawczyk

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
niby nie koniecznie w Warszawie ale byłoby to bardzo wygodne, bo mieszkam między Radomiem a Warszawą, Poznań jest troszeczkę daleko jednak.
 
Do góry