Wybór smrtfona

aisaK1

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2013
Posty
4
Punkty reakcji
0
Chciałabym zapytać, jaki smartfon polecacie, taki w przedziel cenowym 900-1200 zł. Interesują mnie opinie uzytkowników i osób, znających się na tym. Telefon będzie mi głównie służył do przeglądania internetu, robienia zdjęć i grania. Dziękuję za każdą odpowiedź.:)
 

La Bella Luna

Bywalec
Dołączył
9 Październik 2012
Posty
657
Punkty reakcji
118
Wiek
35
Miasto
Wrocław
R

RaBB_zbanowany

Guest
Niestety ja nie będę aż tak optymistyczny. Bateria w tym telefonie wytrzymuje 1 dzień w zaeżności od tego z jaką intensywnością go uzytkujesz. Poza tym można wybrać lepiej,powiedzmy co sądziesz o Samsungu Galaxy S III?
 

Cyr4x

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
638
Punkty reakcji
20
Przy dobrych wiatrach za do 1200 zł możesz znaleźć Nexusa 4 w dobrym stanie, albo nawet nowego. Opłaca się, bo czysty Android i natychmiastowe aktualizacje, ale jakość dźwięku jest przeciętna i możliwości fotograficzne kulawe (ze względu na uproszczony soft aparatu w czystym Androidzie). Ewentualnie Sony Xperia SP.
 
W

wiki9969

Guest
A ja polecam samsunga galaxy xcover 2. Mam go od miesiąca i jestem z niego bardzo zadowolona. Spełnia wymogi bardziej wymagających użytkowników. :)

Jest wytrzymały, przystosowany do warunków ekstremalnych. Posiada czterocalowy wyświetlacz i aparat 5 mpx. Zdjęcia robi dobrej jakości. Internet chodzi bardzo dobrze. Bateria też nie jest najgorsza.

Poza tym ma wiele dodatków, które są zbędne ale sprawiają, że telefon przypadnie do gustu większości użytkowników. :)
 

LukC

PTC GURU
Dołączył
26 Listopad 2008
Posty
1 357
Punkty reakcji
97
X7_12.jpg


'iOcean X7 Elite' za ok 1000zł:

Procesor 4 x 1.5 GHz
Pamięć 2 GB RAM, 32 GB ROM
Wyświetlacz 5" Full HD IPS OGS
Aparat Przód 3MP Tył 13MP
Bateria 2000 lub 3000 Mah
Dual SIM
Android 4.2.1

:310:
 
R

RaBB_zbanowany

Guest
Nexus do internetu jak najbardziej,natomiast gorzej z grami,poza tym płacisz poniekąd za firmę,a nie za jakosć i trzeba brac to pod uwagę. Zdecydowanie najlepsza opcja to jak podałem powyzej Galaxy S III za te pieniądze.
 

Aker_85

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2013
Posty
39
Punkty reakcji
0
Mój nowy telefon to Live Kruger & Matz'a. Zdjęcia robi wyraźne, żywe, dobrze oświetlone, jeśli chodzi o granie to bez problemu śmigają wszystkie gry, bateria trzyma spokojnie 2 dni, poza tym szybka nie rysuje się, mimo, że non stop w kieszeni jest bez żadnych etui itp.
 
Do góry