Wybór prostownicy

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
Ja też mam o nich dobre zdanie, cenię je przede wszystkim za to, że nie niszczą włosów. Lokówka jest świetna a jeszcze prostownicę chcę kupić.
 

Unicorn

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2017
Posty
16
Punkty reakcji
1
Dobra prostownica, która nie zniszczy ci włosów będzie kosztować ok 300-350zł. Moim zdaniem warto trochę zainwestować zamiast potem ,,co na spalone, suche włosy". Ja używam babyliss i jest świetna. Efekt trzyma się nawet do dwóch dni, nawet przy wilgoci (rekord), pewnie dzięki jonizacji i domykaniu płytek. Rozprowadza równo temperature, nagrzewa się w ciągu minuty, nie żałuje zakupu i moje włoski też nie ;)
 

huszka

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2016
Posty
58
Punkty reakcji
0
dziewczyny, nie wolicie poddać się keratynowemu prostowaniu zamiast używać prostownicy? jasne, może i jakies prostownice z wyższej polki nie niszcza wlosow, ale nie wierze, ze na dluzsza mete to sie nie odbija na ich kondycji w zaden sposob... a keratynowe prostowanie nie tylko prostuje wlosy, ale tez wygladza, zmiekcza, nawilza- cud miod i orzeszki :) mi fryzjerka robi co kilka miesiecy keratyną inoar i chwalę sobie, bo dotychczas niesforne wlosy w koncu wyglądają niemal jak z reklamy :D
 

koozka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2011
Posty
331
Punkty reakcji
3
Ja mam babylissa od kilku tygodni, moim zdaniem rewelacja. Nawet w niższej temperaturze dobrze prostuje i włosy wreszcie się nie puszą, nawet od wilgoci. I pomyśleć, że początkowo zwróciłam uwagę tylko na różowo-złoty kolor ;) No ale okazała się naprawdę świetna. Łatwo nią nawet loki zrobić, więc nie potrzebuję dwóch sprzętów.
 

tienshan

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2016
Posty
80
Punkty reakcji
0
hejo, a moze wyowiecie sie o tych szczotkach prostujacych? Czy to sie sprawdza i czy prostowanie taka szczotka jest szybsze od prostownicy?
 

marzena888

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2016
Posty
18
Punkty reakcji
1
ja prostuję szczotką sobie zaraz po umyciu a do prostownicy musisz poczekać. Tzn ja zawsze wolałam rpostować na szczotce, tta z babyliss jets ok moim zdaniem, włosy się dobrze układają i są takie uniesione, fajniejsze w dotyku moim zdaniem
 

Reila_

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2009
Posty
614
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
JG
tienshan napisał:
hejo, a moze wyowiecie sie o tych szczotkach prostujacych? Czy to sie sprawdza i czy prostowanie taka szczotka jest szybsze od prostownicy?
Szarpie włosy strasznie, bo te szczotki włosie mają takie ostre i dziwne.
 

szoszi

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2017
Posty
18
Punkty reakcji
1
marzena888 napisał:
ja prostuję szczotką sobie zaraz po umyciu a do prostownicy musisz poczekać. Tzn ja zawsze wolałam rpostować na szczotce, tta z babyliss jets ok moim zdaniem, włosy się dobrze układają i są takie uniesione, fajniejsze w dotyku moim zdaniem


tienshan napisał:
hejo, a moze wyowiecie sie o tych szczotkach prostujacych? Czy to sie sprawdza i czy prostowanie taka szczotka jest szybsze od prostownicy?
Szarpie włosy strasznie, bo te szczotki włosie mają takie ostre i dziwne.
ja mam takie wlosy, ze kazda szczotka szarpie, wiec to bez roznicy, ale jak z prostowaniem? Lepsze od prostownicy? Mniej czasochlonne?

Jak je prostowac? na mokro? wiem, ze mam dostac taka szczotke pod choinke i nie wiem czy to taki super pomysl
 
Do góry