Wybór prostownicy

majszka

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2015
Posty
108
Punkty reakcji
0
ale na dłużej Ci posłuży, czasem lepiej jest zainwestować więcej, bo z biegiem czasu i tak się nie straci:)
 
O

oladobak

Guest
na pewno nie kupiłabym z jakiegos markety taniej, bezfirmowej- kiedyś kupiłam za 30 zł z biedronki i po 1 razie wywaliłam do śmieci, bo strasznie szarpała włosy.
 
O

Obrusik

Guest
oladobak napisał:
na pewno nie kupiłabym z jakiegos markety taniej, bezfirmowej- kiedyś kupiłam za 30 zł z biedronki i po 1 razie wywaliłam do śmieci, bo strasznie szarpała włosy.
Też miałam niemarkową tanią prostownicę, ale nie z Biedronki. Efekt był żałosny - siano na głowie i popalone włosy. Lepiej wydać 100 czy nawet 200 zł i mieć płytkę z jonizacją i włosy będą w dobrej kondycji, ale człowiek uczy się na błędach, niestety swoich.
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 021
Punkty reakcji
17
Miasto
Oświęcim
Na takich rzecz to się nie oszczędza kochana, a dobrej jakości prostownicę Rowenty można kupić za naprawdę rozsądne pieniądze. Ja mam taką "prostownicę wielofunkcyjną" Volum'24. Oprócz tego, że oczywiście wyprostuje nią pasma, to mogę jej użyć również do zadań specjalnych. Najprościej mówiąc... dodaje włosom objętości i unosi je u nasady. Dla mnie rewelacja, bo nienawidzę mieć klapniętych, a do tego taka podniesiona grzywka trzyma mi się przez cały dzień. Jeżeli będziesz miała okazję wypróbować albo kupić, to z czystym sumieniem polecam, warte uwagi. Tu możesz sobie coś więcej podejrzeć http://respectissim.rowenta.pl/VOLUM24_CF6430.html a wygląda ciekawie, bo... tak: :)

ProductVariation_479x361.jpg
 

nierannyptaszek

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2013
Posty
213
Punkty reakcji
0
Ile kosztuje? Może bym kupił na Mikołaja swojej, bo ciągle narzeka, że ma klapnięte włosy. :D
 

Desdemona

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2015
Posty
59
Punkty reakcji
3
Wiek
36
Bardzo fajny produkt. :) Coś mi się wydaje, że znalazłam coś dla siebie. Tylko jak z niszczeniem włosów? Powiem szczerze, że typowe prostownice niestety nie są dla mnie. Jak sprawdza się przy farbowanych włosach?
 

koozka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2011
Posty
331
Punkty reakcji
3
Ja mam i jest super :) Tak wygląda na żywo:
Dorota%252520K%252520%2525282%252529.JPG


Co do niszczenia włosów, to nie musicie się tego obawiać, bo można nim stylizować włosy już w temperaturze 170 stopni, dla porównania wczesniej prostowałam włosy w 220 stopniach, o zgrozo...
 

nierannyptaszek

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2013
Posty
213
Punkty reakcji
0
Dobra, przekonałyście mnie. Podpowiecie, gdzie kupić to cudo? Mikołajki za parę dni, może zdążę. :D
 

Desdemona

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2015
Posty
59
Punkty reakcji
3
Wiek
36
koozka napisał:
Ja mam i jest super :) Tak wygląda na żywo:
Dorota%252520K%252520%2525282%252529.JPG


Co do niszczenia włosów, to nie musicie się tego obawiać, bo można nim stylizować włosy już w temperaturze 170 stopni, dla porównania wczesniej prostowałam włosy w 220 stopniach, o zgrozo...
Skoro nie niszczy włosów tak jak prostownica, to znaczy, że to coś dla mnie. Teraz tylko pozostaje przekonać mojego faceta, że jest to prezent idealny. :)
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
45
mam co prawda prostownicę, ale strasznie niszczy mi włosy, jednak podczas zakupu nowej zwracałbym uwagę na to czy ma opcję pary i prostuje za pierwszym pociągnięciem. Koleżanka ma właśnie taka z babylissa i bardzo ją sobie chwali. Jak będę w media expert o na pewno zwrócę na nią uwagę.
 

straciala

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2015
Posty
12
Punkty reakcji
1
Mam, kupiłam i bardzo sobie zachwalam, kupiłam to nadawania objętości włosom, ale sprawdza się świetnie jako prostownica, efekt bardzo zadowalający, a i jest prosta w obsłudze, polecam każdemu!
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 021
Punkty reakcji
17
Miasto
Oświęcim
@apra - przy volume nie musisz się tego obawiać, stylizujesz w optymalnej temperaturze i jest bezpieczna dla włosa. :)

@straciala - gratuluję fajnego zakupu. :) A próbowałaś robić te fryzurki z tutoriali na youtube? Niektóre są idealne na Sylwestra, więc odpada Ci koszt fryzjera. :)
 

kachna27

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2016
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
40
apra napisał:
mam co prawda prostownicę, ale strasznie niszczy mi włosy, jednak podczas zakupu nowej zwracałbym uwagę na to czy ma opcję pary i prostuje za pierwszym pociągnięciem. Koleżanka ma właśnie taka z babylissa i bardzo ją sobie chwali. Jak będę w media expert o na pewno zwrócę na nią uwagę.
Moja koleżanka też z babylissa już od lat korzysta i jest bardzo zadowolona. Ma bardzo słabe włosy bo wystarczy lekko je pociągnąć i może je zbierać garściami ale prostuje i jest zadowolona. Ja akurat rzadko korzystam z prostownicy bo wole krótsze fryzury a i niszczą mi się bardzo włosy.
Mam do was dziewczyny pytanie jaką odżywkę polecacie do włosów? Słyszałam, że z palmersa są fajne odżywki ale jeszcze żadnej nie miałam, polecicie coś?
 
A

Amber27

Guest
Akurat z tą opinia o babylissie sie zgodze bo sama mam kilka urządzeń tej marki i super sie sprawdzają. Moja prostownica ma funkcję pary więc ona dodatkowo chroni włosy, które sa słabsze.
 
Do góry