Wybór prostownicy

kicia85

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
40
najlepiej zwrócić uwagę na to aby miała ceramiczne płytki, a jeżeli chodzi o ceny to za ok. 200 zł powinna być już naprawdę dobra, ja polecam prostownicę z babyliss, pozdrawiam
 

martkaa333

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2011
Posty
45
Punkty reakcji
0
Werka600, skoro chcesz już kupować prostownice na medialux.pl to może zdecyduj się jednak na nieco droższy model - myślę, że nie pożałujesz :) A i wyglada lepiej niż ta Twoja propozycja - chociaż wiem, że wygląd nie jest tutaj taki ważny :)
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Ja ostatnio bardzo często prostuję włosy, także zastanawiam się, czy lepszym sposobem nie będzie trwałe prostowanie włosów. W łódzkim salonie Berendowicz&Kublin jest to robione za pomocą Global Keratin, która podobno nie niszczy tak bardzo włosów. Efekt utrzymuje się przez jakieś 4 miesiące, także to na pewno jest świetne rozwiązanie dla osób, które mają już dosyć tego codziennego użerania się z prostownicą.
 

agnieszkaar

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja ostatnio bardzo często prostuję włosy, także zastanawiam się, czy lepszym sposobem nie będzie trwałe prostowanie włosów. W łódzkim salonie Berendowicz&Kublin jest to robione za pomocą Global Keratin, która podobno nie niszczy tak bardzo włosów. Efekt utrzymuje się przez jakieś 4 miesiące, także to na pewno jest świetne rozwiązanie dla osób, które mają już dosyć tego codziennego użerania się z prostownicą.



Cześć ja jestem zakochana w tej metodzie prostowania włosów moja stylistka robi mi to inną firmą sun liss mam to robione juz 2 raz i mam wreszcie święty spokój z włosami , są proste i lśniące. http://www.gretastorynews.blogspot.com/ : to jej adres
 

werunia87

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2011
Posty
36
Punkty reakcji
0
Ja używam Babylissa i jest wprost cudna :) Moja znajoma, która jest fryzjerką mi powiedziala, ze najleprze prostownice to są tkaie, którychm ozna urzywać na mokrych lwosach bo nie przesusza ich tak po suszeniu i wogole i zainwestowalam w cudo :) kupilam 2 miesiace temu na splendore i nie moge wyjsc z podziwu - co prawda troszke mnie kosztowala, bo normalnie mialam taka z bazaru, ale warta byla ceny :) Nie znam się na powłokach itkaich tam wiec wysylam jej opis :

profesjonalna prostownica do wilgotnych włosów
-technologia Nanotytanowa Sol Gel
-płytki o długości 120 mm i szerokości 38 mm
-natychmiastowe nagrzewanie
-unikalny system wentylacji
-5-stopniowa regulacja temperatury od 115°C do 230°C
-izolująca podkładka
-przewód zasilający 2,7 m

Prtostuje zazwyczaj na 200 stopniach tak co dwa dni i daje przed prostowaniem jedwabik na koncowki zeby nie palic ich ;)
 

lionking

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2011
Posty
13
Punkty reakcji
0
Jeśli chodzi o prostownicę to uważam, że nie powinno się oszczędzać. Po pierwsze jest to zakup na dłuższy czas, a po drugie tutaj chodzi o nasze włosy drogie Panie :) Początkowo używałam prostownic z firmy remington, ale ostatnio rozglądałam się po necie i trafiłam na stronkę magiczna-planeta.pl. Znalazłam coś dla siebie, Philips z funkcją jonizacji, temp. 230*C, wyłącza się czasowo. Fajny sprzęcik i super cena :)
 

karolina844

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2012
Posty
43
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Proponuje zakup prostownicy profesjonalnej firmy np:
http://www.splendore.pl/Prostownica_do_wlosow_BAB_2654NTE__p7599.html
Używam tylko Babyliss i jestem bardzo zadowolona.
 

xxmoniax

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2012
Posty
98
Punkty reakcji
0
Babyliss i <remington sa najlepsze, oczywiście płytki ceramiczne to podstawa
 

sepultura

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2010
Posty
158
Punkty reakcji
0
Z doświadczenia wiem, że jednymi z lepszych prostownic są te z Philipsa. Jeżeli chodzi o konkretne modele, to ja akurat mam ten: http://magicznaplaneta.pl/dzial/drobneagd/kategoria/?id=190&prod=118480 bardzo szybko się nagrzewa i naprawdę świetnie prostuje. Do tego przynajmniej nie jest droga, a na pewno przetrwa długie lata ;)
 

Aliba

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2012
Posty
11
Punkty reakcji
0
Dla mnie podoba się Rowenta SF6150D4. Jest to prostownica i lokówka. Ma oczywiście ceramiczne nakładki. Szukając jej trafiłam na stronę medialux.pl. Teraz mam taką zwykłą prostownice, nazwa jakaś nieznana i pomału przymierzam się do zakupy jakiejś lepszej.
 

D_K

Strzelać każdy może...
Dołączył
24 Styczeń 2009
Posty
979
Punkty reakcji
58
Heh, z reguły nie wypowiadam się w tak ściśle kobiecych tematach, ale ja kupiłem mojej żonie prostownicę firmy Remington (bo kojarzyła mi się z firmą produkującą broń :p ). Okazało się, że był to bardzo trafiony zakup, żona, jak i odwiedzające nas różne babsztyle (nasze koleżanki :lol: ) stwierdziły, że jest bardzo dobra. Warto było dać te parę złotych więcej, ze słów żony wynika. że jest duża różnica między Remingtonem i chińskimi wyrobami. Zwróciłem uwagę na to, że zakupiona przeze mnie prostownica, ma obrotowe mocowanie przewodu zasilającego, co sprawia, że kabel się nie uszkodzi tak łatwo, a uszkodzenie izolacji wiadomo czym grozi.
 

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
haha no to jest jakieś wyjście, żeby szukać sprzętu, a raczej wybierać go na zasadzie skojarzeń, na to nie wpadłam. Ale w wyborze prostownicy głównie chodzi o to, żeby wybrać możliwie najlepszy sprzęt, i najbezpieczniejszy, żeby nie niszczył włosów. Ramington są dobre, ale też nie mam nic do prostownic zelmera, czy Philipsa. A jak ktoś szuka oszczędności to może śmiało zajrzeć na stronę magicznej planety, tam jest w czym wybierać, a ceny nie są zbyt wysokie.
 

Justyna Juha

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2012
Posty
320
Punkty reakcji
0
Z frimy remington są dobre. I wybierz taką prostownicę która rozgrzewa się do 180 stopni to będzie dobra i fajnie prostowac :D
 
T

Tszak

Guest
Ja wszekie przyrządy i kosmetyki do włosów kupuję w sklepie fryzjerskim kalamis.pl. I tam właśnie kupiłam swoją prostownicę z babyliss. Bardzo dobrze się sprawuje, ale usisz sama przejrzeć ofertę sklepu, bo wybór jest naprawdę ogromny.
 

luna40

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2014
Posty
164
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem prostownica każda niszczy włosy, najlepiej pogodzić się z tym jakie się ma włosy:-( można spróbować odżywek które trochę wygładzają włosy:)
 

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
jak się dobrze dba o włosy to nawet używanie prostownicy aż tak im nie zaszkodzi, oczywiście w granicach rozsądku:) ja niestety, mam włosy proste jak druty więc nawet prostownica mi nie jest potrzebna:)
 

saraaaa

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2014
Posty
105
Punkty reakcji
1
ja zastanawiam się nad remingtonem, ale nie wiem który model wybrać.
 

Karonina

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2015
Posty
71
Punkty reakcji
2
oj warto wydać trochę więcej. kiedyś miałam jedną z tych tańszych i włosy nie wyglądały zbyt dobrze. Szybko się zepsuła więc pożyczyłam od sąsiadki (na pewno była droższa), która służy mi do dzisiaj (zapomniała o niej:) ). Nie prostuję często, ale przynajmniej nie boje się o moje włosy
 
Do góry