Wybielanie zębów.

karla1722

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2009
Posty
57
Punkty reakcji
0
a ja polecam zwykla paste blendamed soda bicarbonate swietnie wybiela uzywalam jej moze z miesiac i to nie codziennie bo to z soda wiec balam sie o moje szkliwo oprucz niej uzywalam blendamed 3d white tez swietna i ziolową, moje zeby byly masakrycznie zolte (papierosy i kawa) zadna pasta nie pomagala a po tej znajomi pytali sie mnie co z zebami robilam ze takie biale :) polecalam znajomym i tez nie zalowali
 

swiat_zofii

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2009
Posty
39
Punkty reakcji
0
Najlepiej byłoby odstawić kawę, herbatę i papierosy... ale co wtedy zostaje z życia?
 

Ashley88

speedAshi
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 690
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
:P gdzies na poludniu
ja nie pije kawki, herbatki i nie pale :) ale i tak widze defekty w usmiechu :D moze to zludzenie bo nosze aparat :) ale za miesiac go sciagam :) wiec marzy mi sie bielutenki usmiech ;) i nie wiem wlasnie co wybrac :) bo zeby beda podraznione poki co :)
stosowal ktos 3d white luxe? pomaga?
 

jovvinka

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2009
Posty
55
Punkty reakcji
0
ja się boję wszelkich chemicznych zabiegów na zęby - wole dobrą pastę wybielającą.
 

Kosi

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam,
chciałabym sie podzielic moimi doswiadczeniami z preparatem Biała Perła. Stosuje już kilka dni i musze przyznac, ze efekty są coraz bardziej zadawaljące, a ząbki robią się białe. Miałam problem na początku z aplikatorami, ale okazło się po uzyskaniu odpowiedzi na stronie producenta, ze zle je dopasowalam. Teraz już są idelane i nie ma zadnego dyskomfortu, takze wybielam wybielam wybielam :)
Polecam i ciesze się, ze wreszczie się zdecydowałam - moge się usmiechać teraz pełną gębą :)
 

Patryk.75

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2007
Posty
134
Punkty reakcji
6
Nie wiem czy ktoś o tym wspominał, ale jeśli ktoś ma ciemną kość, to może zapomnieć o śnieżno białych ząbkach jak tych :D heheh
 

Dana333

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Środek do wybielania zębów - [SIZE=11pt]goo.gl/KCP0aj[/SIZE]
ja to uzywałam no i mam teraz bielsze zęby. Moze nie takie jak po profesjonalnym wybielaniu ale dla mnie efekty sa wystarczające za tą cene
 

plomyczek34

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2014
Posty
20
Punkty reakcji
0
przede wszystkim biała dieta - wino, papierosy, kawa out ale wiemy że to nie takie proste.. u mnie pomogła mi wybielić zęby biała perła, tylko ta nowa kuracja 5-dniowa, nie wiem jak z innymi, ale w necie jest o tym sporo informacji.. natomiast paski wybielające cresty, whitestrips.. spowodowały u mnie nadwrażliwość zębów więc lepiej uważać
 

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
a czy takie sposoby nie osłabiają zębów, czy nie lepiej raz a porządnie je wybielić?
 

saraaaa

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2014
Posty
105
Punkty reakcji
1
ja miałam kiedyś paski blendamed i w czasie kuracji bolały mnie zęby. Zrobiłam jeden dzień przerwy i dokończyłam plastry. Niestety do dziś czasem mam wrażliwe zęby.
 

chuckchuck

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2015
Posty
121
Punkty reakcji
0
ja polecam żel opalescence, chociaż jest to produkt do sprzedaży do gabinetów dentystycznych, zamawiam na allegro. Zrobiłam sobie nakładki dopasowane do mojej szczęki i efekt jest cudny :)
 
S

szyszana

Guest
Jedyne co ma sens to stomatologia estetyczna, ale nie na zasadzie jednorazowego zabiegu, tylko trwałej opieki nad tymi zębami. Czyli lekarz dokładnie sugeruje nie tylko co należy robić teraz, ale również za miesiąc, dwa i rok. W przeciwnym wypadku ta barwa szybko się zmieni.
 
Do góry