Wybielanie zębów.

Przezroczysta

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2008
Posty
27
Punkty reakcji
0
Mam pytanie czy po zabiegu wybielajacym zęby, zęby są od razu białe ?? i czy jeśli ktoś chce sie poddac takiemu zabiegowi mając bardzo żółte zęby to będzie potrzebne kilka takich zabiegow na strasznie żołte zęby ?? Ile to wynosi kasy ??
 

Capone

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2008
Posty
291
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Centrum
Czasami na zębach jest dużo osadu i czyszczenie z piaskowaniem i polerowaniem poprawia sytuację. Jeśli chodzi o wybielanie to są różne metody (np:nakładki które pacjent stosuje w domu razem z preparatem od dentysty, wybielanie lampą w gabinecie). Najlepiej ustalić wybór metody z lekarzem. Warto też sprawdzić w gabinecie kolor swoich zębów z kolornikiem bo naturalne kolory zębów nie są wcale śnieżnobiałe...
 

Dj_aga

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2007
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wiek
27
Miasto
Błonie
Mam pytanie moze macie jakies sprawdzone pasty do zębów które wybieliły wam zęby? :D :D :D


----------
Jaki masz humor??
:eek:h: ;) :p :D :lol: BB) :( :) <_< :niepewny: :mruga: :bag: xDD?
 

Dex188

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2006
Posty
903
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Warszawa:) okolice
Mam pytanie moze macie jakies sprawdzone pasty do zębów które wybieliły wam zęby? :D :D :D


----------
Jaki masz humor??
:eek:h: ;) :p :D :lol: BB) :( :) <_< :niepewny: :mruga: :bag: xDD?



Pasty?? hmm kup sobie BIAŁĄ PERŁĘ :) takie nakładki na zęby wybielające:) niech mówi każdy co chce ja daje wielki plus za cene i robotę:) cena 50 zł a efekt gwarantowany i na mnie działa na mojej koleżance też i w 100% polecam!!!:) Testowane:) a miałem takie hmmm no żółte zęby;/ a mam białe nie na maxa bo nie chciałem bo to sztucznie wygląda;]
 

tweetasek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
1 369
Punkty reakcji
14
Miasto
okolice Pyrlandii
Mam pytanie czy po zabiegu wybielajacym zęby, zęby są od razu białe ??
chyba to zależy od tego jaki masz odcień zębów. Z tego co wiem to zęby wybielają się o 2 tony. Dentysta powinien Ci pokazać jaki kolor otrzymasz. Poza tym zęby dopiero po kilku dniach dochodzą do ostatecznego koloru
Ile to wynosi kasy ??
ja płaciłam 1000

solka napisał:
A ja polecam częste mycie.
co ma piernik do wiatraka?
 

tablet

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Bała perła to zapewne to Apipol - Biała Perła stomatologiczny żel wybielający+fluor, no na moje zęby słabo działało dlatego szukałam dalej. W końcu natknęłam się na Blanx MED Dwufazowy system do wybielania zębów i na reszcie mam białe ząbki:) Wolę takie słabsze produkty od wybielania u dentysty, bo ich metody niszczą szkliwo na zębach i zęby stają się bardziej wrażliwe. Poza tym wybielanie u stomatologa trzeba powtarzać co jakiś czas, a to kosztuje sporo kasy, ja kiedyś płaciłam 600 zł za wybielanie.
 

Blackowa

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2007
Posty
946
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Śrem k/Poznania
wiele past miałam i na marne, niestety... dlatego jak tylko będzie wypłata na koncie pobiegę do apteki i poszukam w/w produktów...

@tablet mozesz przyznać sie ile wynalazków próbowałas? Pytam się, bo jeśli powiesz,że dużo to będzie dla mnie jakas wskazówka, ze lepiej, zebym kupila Blanx a nie Białą Perłę ;)
 

=MiLi=

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
285
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Łódź
A co myślicie o tej czarnej paście wybielającej, która krąży po allegro?
 

koka_81

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
24
Punkty reakcji
0
chyba to zależy od tego jaki masz odcień zębów. Z tego co wiem to zęby wybielają się o 2 tony. Dentysta powinien Ci pokazać jaki kolor otrzymasz. Poza tym zęby dopiero po kilku dniach dochodzą do ostatecznego koloru

ja płaciłam 1000


a czy to nie uszkadza szkliwa??
 

Ashley88

speedAshi
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 690
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
:P gdzies na poludniu
wszystkie ingerencje w zeby zwiazane z wybielaniem są szkodliwe dla szkliwa... niestety... chociaż stomatolog nam tego nie powie- wiadomo, przecież chce zarobić. A ja ponawiam pytanie? Odnosnie paskow? Wybielaja?
 

Entuzjazm

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2009
Posty
176
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
kraniec świata.
zgadzam się - WSZYSTKIE zabiegi chemiczne związane z zębami są dla nich szkodliwe . na pewno nie polecam wybielania , trza po prostu myć zeby codziennie . wiem , że niektórzy żółte zeby od dziecka i nawet częste mycie nie poprawia ich wygladu , no to wtedy trzeba je zacisnąć i powiedzieć 'trudno' , a nie wybielać . chociaż i tak zrobisz to co będziesz chciała .
 

Ashley88

speedAshi
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 690
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
:P gdzies na poludniu
hahaha :) opinie innych naprawde mnie smiesza...
"Myc zeby codziennie"
Przeciez mycie zebow nie ma wiekszego znaczenia na ich kolor, a do tego codziennie....
Na kolor zebow wplywa: kamien i geny :)
Po usunieciu kamienia staja sie bielsze, ale nie zawsze zadowalace sa efekty
 

basia141110

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2009
Posty
612
Punkty reakcji
0
Wiek
41
EMAIL DIAMANT mozna kupic głownie w aptekach,kosztuje okolo 30zl,tubka jest mala,ale wydajna.Ja polecam te czerwona,mam zeby o kilka tonow jasniejsze,trzeba stosowac ja regularnie.
 
Do góry