Wybielanie zębów.

izaanna22

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2020
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ogólnie nasze zęby naturalnie nie mają idealnie białego koloru. Jednak da się coś na to poradzić. Wybielać zęby można lampą albo laserem w gabinecie dentystycznym. Ostatecznie można zdecydować się na licówki, są to takie cienkie nakładki na zęby, które pozwalają uzyskać dowolny kolor zębów. Nawet ten kojarzący się z Ameryką A0 ;) Ogólnie to polecam się na taki czy inny zabieg zdecydować. Ja swoje wybieliłam w tym gabinecie wybielanie zębów Toruń u doktora Grzesiaka. Efekt bomba! Ludzie wokół od razu zauważają różnicę i rzucają komplementami.
 

Moomu

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2020
Posty
3
Punkty reakcji
0
To prawda, naturalne zęby nie są idealnie białe, ale czasem faktycznie pojawiają się przebarwienia, czy kolor odbiera nam pewność siebie. Dlatego ja na przykład korzystałem z wybielania zębów w klinice ESTMedica. Zabieg przystępny cenowo i fachowe podejście do pacjenta - wybielili mi zęby tylko o kilka tonów, dzięki temu nie świecę nimi w nocy jak latarnia :p Ale widać wyraźny efekt, teraz bez skrępowania się uśmiecham i żyję pełnią zycia, bez kompleksów żółtych zębów :)
 

stosik11

Zbanowany
Dołączył
5 Lipiec 2010
Posty
53
Punkty reakcji
0
A ja wybielałam zęby już jakiś czas temu w DENT Sm - mogę polecić ten gabinet. Zabieg przeprowadzony był starannie, z troską o najmniejszy detal, dzięki czemu efekt finalny jest super. Na pewno dzięki dobrej higienie, ale nie tylko, efekt utrzymuje się nadal, mimo że noszę aparat, a to z reguły wpływa na kolor szkliwa.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry