[www] Strona z moją autorską biżuterią

kajasta

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam,

Zapraszam do oceny strony, na której umieszczam wykonaną przeze mnie naturalną biżuterię z żywic i kwiatów. Biżuteria jest dość oryginalna, dlatego zależało mi na tym, aby była jak najabrdziej prosta wizualnie i utrzymana w zielonej, naturalnej kolorystyce. Z góry dziekuję za wszelkie uwagi i sugestie, głównie zależy mi na jej funkconalności.

http://wzorynatury.pl

Pozdrawiam
 

mateoaka

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2012
Posty
51
Punkty reakcji
3
Śliczna biżuteria!

Natomiast co do strony, to nie podoba mi się odcień zieleni użyty na niej. Cała reszta ok!

Pozdrawiam ;)
 

echo.sz

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2012
Posty
175
Punkty reakcji
0
strona zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie, kolor zielony zdecydowanie konieczny w tym temacie (moim zdaniem oczywiście).
Strona jest przejrzysta, łatwo się po niej poruszać a zdjęcie wykonane profesjonalnie. Gratulacje dla fotografa i kogoś kto ta stronę stworzył. I dla twórcy tej biżuterii też, aż mam ochotę coś kupić
 

luk19952

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Strona bardzo ładnie się prezentuje. Wszystko ma swoje miejsce. Favicon jest. Jedyne co mi się nie podoba to menu poziome moim zdaniem ma za bardzo ciemną barwę.
Co do zawartości strony to produkty bardzo ładnie się prezentują. Bardzo fajny bajer z powiększeniem obrazka. :)
 
Do góry