[www] rssLiveSport.pl LIVE wiadomości, wyniki, transmisje

zdolniak

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2006
Posty
16
Punkty reakcji
0
Witam
i przedstawiam serwis dla kibica i każdego kto interesuje się sportem ( ale nie tylko )

W serwisie http://www.rsslivesport.pl/

- najnowsze aktualne wiadomości sportowe z wielu źródeł RSS
- najważniejsze bierzące wiadomości nie tylko sportowe
- wyniki na żywo (LiveScore)
- linki do meczy na żywo
- informacje o najbliższych wydarzeniach sportowych


Proszę o ocene, uwagi, ewentualne propozycje co zmienić w serwisie
 

michalkortas

Bywalec
Dołączył
30 Czerwiec 2008
Posty
1 509
Punkty reakcji
52
Wiek
16
Jak dla mnie zbyt monotoniczne kolory. Postaw raczej na trochę bardziej rozbudową gamę barw. Strona wygląda na taką, jakby była robiona "na :cenzura:". Logo? Nie ma. Chyba, że jest nim znaczek RSS pokolorowany na niebiesko. Za dużo tekstu na stronie głównej. Jest do tego mało efektownie(ywnie) sformatowany, przez co odrzuca zaraz na wejściu. Raczej nikomu nie będzie chciało się czytać wszystkiego - potrzebna jest segregacja tych nowości już na HOME. Słabiutko. Do tego przy włączonym AdBlock'u miejsca po reklamach szpecą.
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Strona wyglada tak jakby była tworzona kilka lat temu, a nie jak na dzisiejsze standardy przystało.
Michał wymienił największe błędy i nie ma co powtarzać. Ja bym skrócił ilość wyświetlanych informacji na stronie do 7-8 i resztę w następny podstronach. Grafika na stronie wygląda jakby zrobiona w paintcie. Doliczam do tego, że strona posiada 4błedy.
 

zdolniak

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2006
Posty
16
Punkty reakcji
0
Przerobiłem strone, dodałem logo
dodałem tło w delikatne linie,
Sformatowałem tekst: tytuły newsów zmieniłem na czcionke bold,
kanał, date i czas publikacji zmniejszyłem i dałem niżej
Błędy to Invalid Date ... NaN undefined to ze względu na różne obsługiwane formaty (standardy) kanałów

Pozostawiłem domyślnie 30 newsów ponieważ nieraz dużo dzieje się w świecie sportu, i wtedy wyświetlane są newsy z 3, 4 ost. godzin.

dla porównania 1 wersja http://www.rsslivesp...pl/1wersja.html

Pozdro i Wszystkiego Najlepszego w tym roku
 
Do góry