[www] RozmowyPrawne.pl

R

RozmowyPrawne

Guest
Witajcie,

Co uważacie o inicjatywie strony którą można zobaczyć poniżej:

Rozmowy Prawne

Strona oparta o forum MYBB prosta przejrzysta, tak mi się wydaje.

Treść nie podlega dyskusji ponieważ mam nadzieje iż się zapełni z czasem.


Proszę o szczerą ocenę czy to ma sens? :)

Czy to jest potrzebne?
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Bez zastrzeżeń z mojej strony. Może top bym trochę zmienił.
 
R

RozmowyPrawne

Guest
Staram się jakoś zacząć jednak zaczynam mieć wątpliwości co do silnika MYBB

Zastanawiam się między

SMF
MYBB (jeśli to konieczne)

Później ewentualnie IPB (ostatecznie po jakimś czasie)
 

michalkortas

Bywalec
Dołączył
30 Czerwiec 2008
Posty
1 509
Punkty reakcji
52
Wiek
16
Jak dla mnie kolorystyka jest nawet odpowiednia, jednak sam skin do mnie nie przemawia - jest taki zbyt prosty. Brak mu 'tego czegoś'.
 

rwtryb

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
650
Punkty reakcji
10
ja mam coś, ten sam problem co większość forum na 23 calach wygląda źle, trzeba ustawić jakiś min-widht: 988px, a najlepiej stałą gdzie x równa się 988px :)
nie wątpliwie head ma super logo, ale trzeba całość nagłówka dopracować, ale to subiektywne :)
 
R

RozmowyPrawne

Guest
Dziękuję za szczerą i obiektywną ocenę.

Dożę do doskonałości, jednak satysfakcje osiągnę gdy ludzie zaczną chcieć odpowiedzi na swoje problemy, co wiąże się z rejestrowaniem i życiem tej strony, a to najtrudniejsze.

Jestem sam więc to będzie bardzo trudne :(
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
No to czas bym i ja się wypowiedział.
Pomysł fajny na pewno się takie forum przyda.
Logo ciekawe, jednak reszta skinu jest za bardzo prosta, takie strony widywało się kilka lat temu nie teraz gdy wszystko można odpowiednio zmodyfikować pewnymi skryptami/programami.
Gwiazdki pod nickiem źle wyglądają, wyłącz możliwość widoczności tego kto i kiedy edytował post dla zwykłego usera, lub chociaż dla nie zalogowanego.
Stwórz temat w którym w jakiś sposób naświetlisz to, że znasz się na prawie, a nie tylko ściemniasz, ponieważ wielu pewnie będzie czytać forum by zweryfikowac swoje pomysły z prawem, czy sę zgodnę czy nie.
Ocena: 6/10 dużo pracy przed tobą.
 

nieuprzejmaaa

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2011
Posty
162
Punkty reakcji
12
Powiem szczerze: pomysł bardzo fajny, ale wielkiej kariery w internecie to ja Ci nie wróżę. Osób interesujących się polityką i prawem jest tak naprawdę bardzo mało. Twoje forum jest skierowane do wąskiego grona osób. Poza tym fora prawne już istnieją, więc internauci potrzebujący tego rodzaju stron mają już swoje miejsce. Dlatego obawiam się, że Twoje forum odejdzie w internetowy niebyt z przyczyn naturalnych (tzn. z braku użytkowników). Istnieje jednak ewentualność, że mogę się mylić, więc powodzenia.
 
Do góry