[www] Fusy.eu forum miłośników herbaty

Wichajsterek

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2010
Posty
13
Punkty reakcji
1
Witam,
Forum www.fusy.eu powstało na początku grudnia 2011. Jest ono przeznaczone dla miłośników dobrych herbat, którzy chcą podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniami związanymi z herbatą (oraz kawą, yerba mate, ziołami), a także dowiedzieć się czegoś więcej.

Proszę o ocenę treści merytorycznej (nazwy działów itd.) oraz szaty graficznej.
 

Ofca

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2007
Posty
76
Punkty reakcji
1
Wiek
35
bardzo przyjemna kolorystyka, pasuje do tematyki :) ode mnie +1 pozytyw :)
 

michalkortas

Bywalec
Dołączył
30 Czerwiec 2008
Posty
1 509
Punkty reakcji
52
Wiek
16
Domena ładna :)
Treści merytorycznej mało - jesli chodzi o posty.
Szata graficzna lekka i miła dla oka, jednak lekko zalatuje wyżartymi standardami.
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Szata graficzna wcale mi nie pasuje. Takie forum zrobiłbym jako zaplecze portalu, a nie samo. Trudniej będzie mu się rozwijać. Zmodyfikujcie sami styl. Za duże pustki jak na jakieś profesjonalne forum o herbacie. Nic mnie w tej stronie nie przyciąga przykro mi. Nie oceniam, ponieważ uważam je za słabe, zmodyfikuj styl, stwórz portal do tego lub chociaż rozbuduj forum bardziej.
 

Wichajsterek

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2010
Posty
13
Punkty reakcji
1
Szata graficzna wcale mi nie pasuje. Takie forum zrobiłbym jako zaplecze portalu, a nie samo. Trudniej będzie mu się rozwijać. Zmodyfikujcie sami styl. Za duże pustki jak na jakieś profesjonalne forum o herbacie. Nic mnie w tej stronie nie przyciąga przykro mi. Nie oceniam, ponieważ uważam je za słabe, zmodyfikuj styl, stwórz portal do tego lub chociaż rozbuduj forum bardziej.
To forum jest moim hobby, aby prowadzić portal, potrzeba dużo czasu i lekkiego pióra, a tego nie mam. O herbcie dużo się pisze ostatnimi czasy i jest sporo blogów na ten temat, nie ma jednak forum z prawdziwego zdarzenia, a takie chciałem zrobić. Poddaję je pod ocenę, aby uzyskać KONSTRUKTYWNĄ krytykę. Jeśli piszesz, że nie podoba Ci się szata graficzna, to napisz jaka Tobie podobałaby się.

@michalkortas, merytoryczne faktycznie jest bieda, ale mam nadzieję, że w preciągu miesiąca - dwóch uda się trochę to rozkręcić.
 

michalkortas

Bywalec
Dołączył
30 Czerwiec 2008
Posty
1 509
Punkty reakcji
52
Wiek
16
NA rozbudowę w formie tematów/postów trzeba czasu. Miesiąc czy dwa nic nie dadzą. Ważne żebys się nie poddał :)
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Dobra dobra jeśli poczułeś, że nie konstruktywnie oceniłem stronie to przepraszam.
Napisze co mi w ogóle nie pasuje na stronie, ponieważ nie będę opisywał desingu:
-tło nie pasuje do loga(które mi się podoba bardzo)
-kolor pomarańczowy(?) w belkach między poszczególnymi działami
-belka z FAQ, Rejestracją, Szukaj itp. powinna być dopasowana bardziej kolorystycznie do loga - ale ujdzie

Co do portalu to może spróbuj się z kimś dogadać, niech blog czy cokolwiek będzie się uzupełniało z forum. Na pewno lepiej obydwaj webmasterzy na tym wyjdą. No i to była tylko sugestia do szybszego wejścia na "rynek".

Dobre forum tworzy się miesiącami, w miesiąc czy dwa tylko je trochę wypromujesz. Staraj się choćby sam pisać wiele na nim, tak by google miało wiele możliwości zaproponowania twojej strony.
 
Do góry