[www] blog popularnonaukowy

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Plusy:

  • łatwa do zapamiętania nazwa
  • przejrzysta szata graficzna
  • logo - jeżeli jest unikatowe dla twojej witryny to duża zaleta

Minusy:

  • header chyba nie ma uniwersalnego rozmiaru ponieważ na moim komputerze wygląda jakby był nieco za mały
  • braki w tłumaczeniu templatki
  • to wciąż blogspot a nie wykupiona domena .com czy pl ;)


Generalnie witryna mi się podoba. Brak zbędnego przepychu. Może odrobinę za dużo modułów, ale nie stanowi to jakiejś większej przeszkody.
 

inherentny

Geniu Loci
Dołączył
19 Grudzień 2012
Posty
270
Punkty reakcji
13
Miasto
kraków
Mógłbyś podać rozdzielczość swojego ekranu, a także zrobić screen?
Gdzie widzisz nieprzetłumaczony tekst?
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
1. Nieprzetłumaczony element.
2 i 3 - sprawiają wrażenie, że header jest albo za mały albo z justowaniem jest coś nie tak. Jeżeli zostałbym wyśrodkowany lub przesunięty w lewo na równi z tabelą menu (przy przesuwaniu w lewo nieco wypadałoby go pomniejszyć) wyglądałoby to znacznie lepiej. Obecnie w moim odczuciu sprawia wrażenie jakbyś nie mógł się zdecydować w jaki sposób go tam umieścić ;)

http://postimg.org/image/5bw8elmjj/
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Teraz jest o niebo lepiej, popraw tylko stopkę ;)
 

Pain

Bydlak bez serca
Dołączył
15 Luty 2009
Posty
1 348
Punkty reakcji
131
Inherentny, wizualnie ładnie. Ale co mnie bardziej interesuje to rzeczowe wpisy. Tak trzymaj, treść > wygląd.
 

inherentny

Geniu Loci
Dołączył
19 Grudzień 2012
Posty
270
Punkty reakcji
13
Miasto
kraków
Gressil napisał:
Teraz jest o niebo lepiej, popraw tylko stopkę ;)
Poprawione, cieszę się że jest lepiej :D Straciłem mnóstwo czasu na pracę nad wyglądem.

Hauser napisał:
Inherentny, wizualnie ładnie. Ale co mnie bardziej interesuje to rzeczowe wpisy. Tak trzymaj, treść > wygląd.
Dziękuję za opinię :) Mam nadzieję, że pozyskam czytelników i jednym i drugim
 
Q

Quest 281249

Guest
Bardzo ciekawy blog, wizualnie także na plus, czysto i przejrzyście. Jedyne co mnie kole w oczy to:
a2vyt.jpg

Format JPG pojechał po jakości, moim zdaniem lepiej by to wyglądało w formacie PNG ;)
 
Q

Quest 281249

Guest
Według mnie rozwijasz się w dobrym kierunku, trzymaj tak dalej.. tylko nie przesadź z wszelkimi ruchomymi/rozwijającymi się elementami ;)
 

Frasunek

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2014
Posty
622
Punkty reakcji
10
inherentny napisał:
Powiedzcie proszę, czy takie wpisy dobrze się czyta:
http://somatyczny.bl...ce-zdjecia.html
Moim zdaniem powinieneś popracować nad stylem, albo poszukać sobie do współpracy kogoś komu się będzie chciało te teksty "wygładzić".
 

Frasunek

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2014
Posty
622
Punkty reakcji
10
Oto, że dla mnie tekst brzmi dziwnie.

Widzę sporo rzeczy, które moim zdaniem mogą być błędami językowymi, ale ja się na tym nie znam, więc dlatego radzę Ci poszukać kogoś kto się otarł o filologię polską, żeby te teksty sprawdzał pod tym kątem.
 
Do góry